99 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

samsung note 10 plus mozna zamena so iphone

telefonot e kako od salon bez ni Edna grebka full pakuvanje 12 gb ra...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:43  НОВ ОГЛАС

Се продава нов Samsung GalaxyS20 FE 5G

Samsung Galaxy S20 FE 5G Испраќам по DHL од Германија. Цената е со...


380 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
385 €
Вчера 13:00iphone 7 128gb black

telefonot e zacuvan odlicno koristen so maska i zastitno staklo kupe...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 12:40honor 50 lite full pod garancia A1

telefonot e cist nov kupen u februari 2022 so garancia uste godina ip...


130 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
7.500 €
Вчера 01:45Samsung A 52s 5G

Prodavam Samsung A52s 5G,so vazecka garancija do 02.2024. Telefonot s...


1 €
или предлог цена
12 авг 19:04Iphone 12 PRO 128GB

Се продава Iphone 12 PRO 128GB🇨🇭 Максимално зачуван без ниту една г...


590 €
или предлог цена
07 авг 15:52iphone 11 pro max full pack fabricki ne cepkan

telefonot e vo fabricka sostojba full pack ne cepkan se mu e orginal ...


499 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
559 €
04 авг 12:19Samsung S9 FULLPACK

Telefonot e kako nov bez grepka ode so site dodatni raboti


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
02 авг 17:46Sagem My210x

Perfekten so polnac


800 МКД
или предлог цена
01 авг 10:30Nokia 2720 Fold

Telefonot e solideno socuvan,raboti na site operatori. Cenata e fiksn...


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 10:26Huawei Honor 6X 3/32

Telefonot e so puknato staklo,zatoa e mala cenata. Rabote 100% bez ni...


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 10:26Huawei P10 4/64

Prodavam Huawei P10 solidno socuvan,komplet pakuvanje so kutija. Cena...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
01 авг 10:25NOKIA 2.4

Se prodava Nokia 2.4 nov neupotrebuvan, voopsto ne vklucen


5.000 МКД
или предлог цена
26 јул 11:05SAMSUNG S21 FE

Se prodava Samsung S21 FE socuvan kako nov, donesen od Germanija


380 €
или предлог цена
26 јул 11:03Xiaomi Redmi note 4

Telefonot e vo dobra sostojba so nekoj nadvoresni zabeleski na maskat...


2.800 МКД
или предлог цена
08 јул 12:38Oppo F11 Pro

Oppo F11 Pro


1 МКД
или предлог цена
07 јул 18:35vivo V17 Pro

vivo V17 Pro


1 €
или предлог цена
07 јул 18:35Xiaomi Poco X3 NFC 6/128GB Perfekten

CENATA E FIKSNA,BEZ ZAMENI I PO KARGO NE PRAKAM! TELEFONOT E BEZ ZA...


10.000 МКД
или предлог цена
01 јул 07:33VIVO IQOO 7

VIVO IQOO 7 Snapdragon 888


1 МКД
или предлог цена
05 јун 15:51Xiaomi Mi10 Ultra

Xiaomi Mi10 Ultra


1 МКД
или предлог цена
05 јун 15:50XIAOMI 12 PRO

XIAOMI 12 PRO


1 МКД
или предлог цена
05 јун 15:50OPPO FIND N

OPPO FIND N


1 МКД
или предлог цена
05 јун 15:49vivo x80

Vivo x80


1 €
или предлог цена
26 мај 17:31Се Продава Apple iPhone XS Max

Се Продава Apple iPhone XS Max со кожена футрола, без полнач, отклуч...


600 €
или предлог цена
24 мај 08:49Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro


1 МКД
или предлог цена
20 мај 19:15Meizu 18s Pro

Meizu 18s Pro


1 МКД
или предлог цена
20 мај 19:14OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro


1 МКД
или предлог цена
20 мај 19:14Xiaomi Mi11 Ultra

Xiaomi Mi 11 Ultra


1 МКД
или предлог цена
20 мај 19:12Vivo x70 pro plus

Vivo x70 pro plus


1 МКД
или предлог цена
20 мај 19:11Xiaomi 11 Pro

Xiaomi 11 Pro


1 МКД
или предлог цена
20 мај 19:11Sony Ericsson C905

Socuvan so originalen polnac


1.999 МКД
или предлог цена
06 мај 11:42Xiaomi A2 4/64GB

Odlicen vo kutija


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 11:40Huawei Honor 3/32GB Dual sim

STAKLOTO E NAPUKANO! Telefono si rabote 100% Ekran 5.5 inci Full HD...


2.200 МКД
или предлог цена
06 мај 11:40Huawei P10

Huawei P10 koristen


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 11:39Xiaomi Redmi K20

Xiaomi Redmi K20


1 МКД
или предлог цена
20 апр 14:42Nubia Z20

Nubia Z20


1 €
или предлог цена
20 апр 14:42OnePlus 9

OnePlus 9


1 МКД
или предлог цена
20 апр 14:42Oppo F19

Oppo F19


1 МКД
или предлог цена
20 апр 14:41Oppo Reno

Oppo Reno 10x zoom


1 МКД
или предлог цена
20 апр 14:41Meizu Pro 7

Meizu Pro 7


1 МКД
или предлог цена
20 апр 14:41Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам