Карпош
                           
8725 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Дуќан / Канцеларија 13м2

Се издава Дуќан / Канцеларија од 13м2 на топ локација во Скоје Тавтал...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

24 мај 13:42Промовирано

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


79.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.000 €
Карпош / Скопје

Станови

04 апр 10:37Промовирано

Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:46Промовирано

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 53М2 СТАН ВО КАРПОШ 4

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 53М2 ВО КАРПОШ 4 СТАН...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:28ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ - 62м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ - 62м² 👉 Продажба на нов стан во К...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:26ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 4-собен СТАН ВО ВЛАЕ - 72м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ВЛАЕ 🏢 Стан со функционален распоред на ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:26SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:16Купувам стан во Скопје

Купувам еднособен /двособен стан на први кат со централно греење, нов...


123 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:14СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 -СО ДВОРНО МЕСТО

ШИФРА: 1990S ЦЕНА: 232.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава чет...


232.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:11СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - КАЈ ЗУР МАРКЕТ

ШИФРА: 2087S ЦЕНА: 87.200€ КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава компл...


87.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:11СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КОЗЛЕ - 30м2

ШИФРА: 2090S ЦЕНА: 55.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава гарс...


55.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:10СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 - ВО КУЛИТЕ

ШИФРА: 2093S ЦЕНА: 115.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава т...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:10СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - ГЕРМАНСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 2034S ЦЕНА: 175.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава л...


175.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:09СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ВЛАЕ

ШИФРА: 1556R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:08СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - ПОЗАДИ CITY MALL

ШИФРА: 1169R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:08СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1031R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:08СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ БАЗАРО

ШИФРА: 1341R ЦЕНА: 340€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


340 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:08СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРИЈА

ШИФРА: 1261R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:08СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ CITY MALL

ШИФРА: 1110R ЦЕНА: 850€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:08СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - КАЈ ГЕРМАНСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 1310R ЦЕНА: 500€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:08Se iznajmuva ubavo namesten stan vo Kozle

Se izdava ubav dvosoben stan vo Kozle na ubava i mirna lokacija. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:51Karpos

Se izdava dvosoben stan na PRIZEMJE vo kulata sproti Zooloska gradina...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:45Zdanec

iznajmuva cela kukja na tivka lokacija vo Zdanec ( ili poedinecno po ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:45Se izdavaat stanovi vo Vlae

Se iznajmuvaat poedinecno 3 stana od po 140m2 vo kukja vo Vlae vo tiv...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:45Se prodava trosoben komplet renoviran stan Karposh 4

Se prodava trosoben stan od 79m2 vo blizina na gradinkata na ul.Vich...


116.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:43СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН 65М2 ВО КАРПОШ 2

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 65М2 ВО КАРПОШ 2 СТАНОТ СЕ П...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:34СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН 3-СОБЕН 70М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 СО ПАРК

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 70М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ...


144.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:34СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН 2-СОБЕН 41М2 СТАН ВО КОЗЛЕ СО ПАРКИНГ

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 41М2 ВО КОЗЛЕ СТАНО...


69.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:34СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 50М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 50М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:34IZDAVAM STAN VO CRNICE 100M2

Se izdava stan od 100m2 na 2/3kat vo Crnice. Stanot e kompletno oprem...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:28Се издава деловен простор од 10m2 во Карпош 4

Се издава деловен простор со површина од 10m2.. Се наоѓа на приземј...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:26PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO SO IDEEN PROEKT

PRODAVAM gradezno zemjiste vo INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO za izgradba ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:23IZDAVAM STAN LEPTOKARIJA KARPOS 3

STANOT E NAD KOMERCIJALNA BANKA NA ODLICNA LOKACIJA VTOR SPRAT SO DVA...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:20Sobi za izdavanje pod kirija

Izadavam sobi pod kirija Kozle nerezi Poveke info 078 422 892


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Денес 10:20Prodavam trosoben stan 52m2 Taftalidze

Prodavam stan vo Taftalidze od 52m2 +9m2 podrum .Stanot e vo nova zgr...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:02Dvosoben stan vo Debar Maalo

Se prodava dvosoben suterenski stan vo Debar Maalo 34m2, vo blizina n...


51.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:41ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода, ka...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:53ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњета во Кисела Во...


190 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода кај...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Тафталиџе ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Слаткара Романса , пос...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром кај Тобако...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан ГАРСОЊЕРА во ДЕВАР МААЛО кај Словенска Амб...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:52Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам