333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Plac vo Gradezen Reon so Markica za Gradba na Stambeni Kuci...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 11:43Промовирано

se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:44PLAC 2544 M² VO SUTO ORIZARI NAD OBIKOLNICA

Plac 2544m² nad obikolnica vo Sutka so mnogu ubav pogled . Posle ob...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:50  НОВ ОГЛАС

Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:42se prodava plac niva, vo nerezi

se naogja na pola pat do vodno,makedonsko selo. ima neprecen pogled ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:36Niva vo Dracevo

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opst...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 21:51Gradezno zemjiste vo Batinci

Se prodava gradezno zemjiste vo Batinci sproti Berovic Beton, pod kat...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 21:50bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 16:07zemja {suma} na VODNO 5500 m so imoten list

prodavam zemja suma na vodno 5500 kvadrati vo blizina na makedonsko s...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 16:49Plac vo Vizbegovo 2821m.

Placot SE naoga pokraj prugata pozadi avtopazarot integra - One- ...


49 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 13:48Se Prodava Gradezen Plac vo Momin Potok

Se prodava gradezen plac vo momin potok pozadi Roloplas, KO Zlokukani...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 13:42PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO SO IDEEN PROEKT

PRODAVAM gradezno zemjiste vo INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO za izgradba ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 10:23Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 08:28BARDOVCI 2400m2 grad.zemjiste za deloven objekt

BARDOVCI se prodava gradezno zemjiste 2400m2 so uslovi za gradba za d...


325.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 08:24Atraktivno mesto na Vodno zamena za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno ugostitelsko (nad mesto taka vik...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 07:04SE PRODAVA PLAC VO S. BILJANOVCE(DERVEN).

Se prodava plac bo atarot na s. Biljanovce (Derven), Kumanovsko. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 00:14prodavam plac

prodavam plac vo naselba zdanec od 2000m2 so imoten list i prodavam ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 15:28Prazen plac

Sakam da iznajmam prazen plac vo Karpos ( Kozle, Nerezi, Vlae ).


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 19:41СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ВИЗБЕГОВО -8000 М2

Нивата се наоѓа пред (до) воените магацини и излегува на асвалтиран п...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 18:00Plac vo Zdanec so markica za gradba

26273- ZDANEC-se prodava vo zdanec 1.000 m2 gol plac, so markca za gr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 14:02Prodavam,Plac vo Karpos Sproti Mida Motors

Prodavam,Plac vo Karpos Sproti Mida Motors placot e pod peralna za ko...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 13:33ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 11:49Prodavam plac vo Brazda

Prodavam golem plac na 10 kilometri od cenar vo blizina na selo Bra...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 22:16Plac vo gorno nerezi Karposh

Se prodava plac vo gorno nerezi.. do placot ima asfaltiran pat ,voda...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 12:31Plac vo Nerezi / Gorno Nerezi

Prodavam plac vo G.Nerezi 1664m2 prv plac do asfaltiran pat, so cist...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 21:24Plac vo Gorno Nerezi so 2 markici

Plac 627m2 vo Gorno Nerezi so markica 10x11,P+1+P, sproti polska rez...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 21:02Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 16:25Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 20:18Prodavam plac/niva vo Nerezi

Se prodava plac vo Nerezi na glavna ulica kon gorno Nerezi - Pantele...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 09:33plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 22:06PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 09:42PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Plac vo Gradezen Reon so Markica za Gradba na Stambeni Kuci...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 11:43Plac vo Gorno Nerezi

Prodavam plac vo Gorno Nerezi so odlicen pogled na celo Skopje na 100...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 16:21Plac vo nerezi

Prodavam dva placa vo nerezi na odlicna lokacija 1031 i 435 m2 tel070...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 16:20EKSKLUZIVEN PLAC VO BARDOVCI 2437 m2

- odlicna lokacija - cist imoten list - izvod od DUP so markica za ...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 08:12Нива во Штипско Радање

Продавам нива во с. Радање Штип. Местото е поволно за изградба на ф...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 21:11Plac vo Bardovci Karpos

Prodavam plac od 600m2 , na mirna lokacija,gradezno,so cist imoten li...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 14:58Se prodava gradezno zemjiste 3927m2 vo Bardovci

Se prodava gradezno zemjiste vo Bardovci nad crkvata,kompletno cista ...


471.240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 18:03Lozje na Janicarski rid -Nad germanska ambasada

Se prodava Lozje 584 m2 na Vodno nad Germanska ambasada, mesto vikano...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 17:46PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 85€ m²


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 20:07PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 85evra m²


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 20:07Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам