773 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PlayStation 4

500 gb slim!!odlicna fabricka sostojba,samo malku koristen !!!ne e se...


18.000 €
или предлог цена
Денес 06:59PS3 - Igri - PlayStation 3 Игри

Се продаваат оригинални PS3 Игри. Assassin's Creed Rogue ® - 700 Ден...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
Денес 01:17TCL android 40 inči 102cm

Nov,neotpakovan TCL android televizor ,40 inci ,102 cm zemen od A1 ,...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:11Samyang 8mm f/3.5 Fisheye (Canon EOS)

Poveke info na tel.


110 €
или предлог цена
Вчера 20:15Playstation 4 Slim со екстерен HDD и 2 контролери

Се продава PS4 Slim 500gb со екстерен HDD од 1TB (значи вкупна мемори...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00GAMEPAD

➡️Se prodava bezicen gumiran gamepad genesis pv58 so vibracii i so or...


1.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.150 МКД
Вчера 13:00ACTION CAMERA 4K

Se prodava kamera 4k So site dodatoci Nova ne koristena,uste e pod ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Вчера 10:42Kameri za nadzor wi-fi rotiracki 3MP 2048x1536

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 10:34Pioneer VSX-421

Se prodava Pioneer VSX-421 so defekt (vo tek na rabotenje se javuva m...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09  НОВ ОГЛАС

Poloven televizor extra

Se prodava poloven televizor vo extra sostojba, malku koristen. Konta...


50 €
или предлог цена
22 мар 21:34PS3 - Igri - PlayStation 3 Игри

Се продаваат оригинални PS3 Игри. Resistance 2 - 450 Денари Resident...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
22 мар 18:40Dron: DJI Mavic PRO 4K Combo (so 3 baterii)

🔴 Се продава професионален ДРОН за Фото и Видео 4К. 🚁 DJI Mavic ...


780 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
850 €
Битола

Дрон камери

22 мар 18:00WATCH DOGS

Kratko koristena


1.800 МКД
или предлог цена
22 мар 15:37novi 5 inchni GPS uredi MEDIATEK ( + kamionski softver)

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

22 мар 12:21Sony Playstation PS4 Dualshock Controller Dzojstici

Novi Nekoristeni Dualshock controlleri Dzojstici Zicni/1.100 denari...


1.100 МКД
или предлог цена
22 мар 12:21instaliranje na GPS uredi za navigiranje, mapi softver i t.n

SE okolu uredite za navigiranje: -----MAPI za site GPS uredi, -...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

22 мар 12:21Playstation 4

Playstation 4 slim 500gb Prv gazda kupen od neptun 2 joysticks crn ...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
22 мар 11:58Dalecinsko za AIWA Sistem RC-CAS13

Исправно . Модел AIWA RC-CAS13


600 МКД
или предлог цена
Битола

Далинси

22 мар 11:32Kinect za Xbox 360

Se prodava kinect so poveke igri fudbal, ping pong, odbojka, box i d...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 10:45ELEKTROLITSKI KONDENZATORI

Izvadeni od aktivna mikseta so pojacalo BEHRINGER PMP. Mozat da se i...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Битола

Електроника

22 мар 09:34WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
22 мар 09:33LG

Користен


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
21 мар 23:33Fuego klasicen tv

Malku koristen tv


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 22:04IP Camera, Kamera, Monitoring, Wi-Fi kameri камера

Se prodavat najnovi modeli na IP cameri (Anran, Jienu) SONY leka. ...


2.300 МКД
или предлог цена
21 мар 22:01Blackmagic Design Intensity Shuttle for USB 3.0

Blackmagic Design Intensity Shuttle Overview The Blackmagic Design...


200 €
или предлог цена
21 мар 21:56Novi GPS uredi i so KAMIONSKA navigacija 5 incha

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

21 мар 13:18RCA kabli dolzina 1M

Se prodava visoka klasa rca kabel dolzina 1m Izraboten od visoka kla...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
21 мар 11:26Nikon D3100 / 18-55mm / 55-200mm / NOV!

Prodavam Nikon D3100 so dva objektivi 18-55mm i 55-250mm maksimalno z...


400 €
или предлог цена
21 мар 09:41Androidbox tv programi instalacija

Instaliranje tv programi na android box/mobilen/pc Iljadnici progr...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Ps4 cipuvanje

Ps4 cipuvanje do software 9.00 (vase usb) 3 igri gratis Cena 1000...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Ps2 usb/cd igri

Igrajte igri od usb na ps2 Cipuvanje na vasa memory card 500den Stava...


50 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Ps3 igri hdd/usb

Stavam igri za ps3 na hdd/usb na cipuvani konzoli (ne se cda) direkno...


100 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Android box instalacija/tv programi/kodi

Instaliranje tv programi na android box/mobilen/pc Iljadnici programi...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Продавам телевизор Philips

Продавам телевизор Philips, купен пред 7 месеци, со гаранција уште 1 ...


8.500 МКД
или предлог цена
21 мар 07:15Телевизор Самсунг

Купен по цена од 19500 денари во 2017-та година, користен помалку од ...


6.200 МКД
или предлог цена
20 мар 18:49Harman Kardon AVR151S 5.1 domasno kino

Prodavam harman kardon 5.1 avr151s vo super sostojba. Domasno kino 1...


17.000 МКД
или предлог цена
20 мар 17:19Nov neotpakovan Canon M200

Aparatot e neotpakovan. So garancija do 16ti Fevruari 2024 24.1MP ...


1 €
или предлог цена
20 мар 15:39Foto aparat Labaratorija

Се продава добро зачуван фотоапарат лабараторија за изработка на црно...


10.000 МКД
или предлог цена
20 мар 13:58Camera Dahua 2 Mpx

So napojuvannje , adapter Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR ...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мар 13:13EXTRA KVALITETNA IPTV & CARDSHARING TELEVIZIJA NA BALKANOT

IPTV и 📡Сателитска Cs Побарајте бесплатен тест 🎬 Ужив...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:19Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам