Куманово
Подкатегорија:
                   
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Biro / Masa

Dimenzii 79 x45/43 visina 75


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 02:48Detska soba

Se prodavaat elementi za detska soba,koristeni dve godini.Materijal i...


630 €
или предлог цена
01 окт 18:05Krevetce za deca do 3 godini

Novo i nekoristeno krevetce so dusek, Tel. 070/943773, cena po dogovo...


190 €
или предлог цена
30 сеп 10:46SE PRODAVA KREVETCE ZA DECA SO DUSEK

SE PRODAVA KREVETCE ZA DECA SO DUShSEK,MNOGU SOCUVANO,KORISTENO EDNA ...


3.200 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:57Krevet / krevetce na dva sprata, so dusek

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 2200...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 09:53KOMPJUTERSKA STOLICA

Novi ne koristeni so moznos reguliranje po visina


2.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 07:53detski krevet

Detski krevet Malku koristen 4500 den Telefon za kontakt 076 58 22...


4.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:45Ne koristen krevet

Dimenzii na dushekoy 200x110


600 €
или предлог цена
13 сеп 09:14Komplet detska soba

Mnogu malko koristena.


550 €
или предлог цена
13 сеп 09:14Plakar so biro

Plakar so biro integrirano i agolna vertikalna polica.Dimenzii..siroc...


8.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 08:53Se prodava komplet mebel za detksa soba od Ikea

Se provada komplet mebel od Ikea koristen 3 god, odlicno socuvan bez ...


200 €
или предлог цена
09 сеп 21:38Lulashki krevet za bebe NOV

Za info 070 313753


8.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 09:55Се продава детска соба

Се продава комплет детска соба за повеќе информации на број. 071 801 ...


8.000 МКД
или предлог цена
31 авг 14:292 Kreveta od medijapan

Prodavam dva kreveta 90 x 200 kako novi ,so po dve fioki pod niv za p...


По Договор
или предлог цена
05 авг 17:10SE PRODAVA DETSKA SOBA

Se prodava DETSKA SOBA Extra socuvana DImenzii i detalite se na sl...


700 €
или предлог цена
03 авг 18:40Komplet Detska Soba

So prodava Detska soba Krevet 2 x1.2 m Skaf 70 x60x215 m Rabotna ...


По Договор
или предлог цена
26 јул 13:45Tamburetki -Mali stolcinja

Novi ne koristeni. postolje e od INOKS izraboteno


2.000 МКД
или предлог цена
26 јул 07:17Кревет со душек за деца од Симпо

Комплетно нови 2 креветчиња за деца со душек - никогаш не се користен...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јул 09:19Zirafa Stiker metar za deca

Se prodava stiker metar za merenje na deca, dimenzii 136x86cm, se le...


400 МКД
или предлог цена
15 мај 19:08Detski Krevet

se Prodava Detski Krevet komplet so Jog malku koristen., so Dimenzii ...


50 €
или предлог цена
03 мај 16:20Masa

Dimenzii: 117x53x100


50 €
или предлог цена
20 апр 22:132 KREVETI / FOTELJI I PLAKAR

Se prodavaat 2 kreveti / fotelji i plakar Kreveti / Fotelji imaat ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:31Se prodava krevet vo odlichna stostojba koristen mnogu malku

Cena po dogovor


11.111.111 МКД
или предлог цена
31 мар 21:00Kompletna detska soba

Krevet so dusek Ormar Rabotna masa


700 €
или предлог цена
01 мар 20:19Detska soba - komplet

-Кревет со фиока (без душек) -3 Плакари -Kомода -Биро со фиоки -M...


599 €
или предлог цена
17 фев 00:21Se prodava masa

.


2.000 МКД
или предлог цена
03 фев 02:24Detska soba

Se prodava detski krevet za dvajca, kompjuterska masa i dve polici


15.000 МКД
или предлог цена
29 јан 17:45Продавам детска соба

Собата е со комплет елементи, шкафови, плакар, работна маса, кревет с...


120 €
или предлог цена
15 јан 18:17Krevet za deca

Vopsto ne e koristen


100 €
или предлог цена
20 дек 17:55Детска Соба

Комплет детска соба со душек. Користена 2 години Цена : 390е


390 €
или предлог цена
24 ное 18:03Детска Соба

Комплет детска соба од високо сјаен медијапан. Користена 4 години со...


490 €
или предлог цена
24 ное 18:01Se prodava krevet Povolnoo

Se prodava detski krevet


3.000 €
или предлог цена
11 ное 23:50Детско креветче

Се продава користено детско креветче. Креветче димензии 140 x ...


2.500 МКД
или предлог цена
23 окт 18:31Se prodava komplet detska soba

Komplet detska soba vo perfektna sostojba bez ostetuvanja, kosevite s...


230 €
или предлог цена
19 окт 18:43Детски кревети

Продавам два детски кревети со две фиоки,работна маса, полица и тепих...


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 13:00Канцелариско биро

Канцелариско биро Се продава користено канцелариско биро со 3 фиок...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 16:50Krevet so dushek

Mnogu malku koristen Dimenzija 90*200


7.000 €
или предлог цена
25 авг 22:38DETSKA SOBA

Detska soba vo odlicna sostojba.


300 €
или предлог цена
26 јул 13:00Merino woolmark podloga

Podlogata e so dimenzii 90x200 cm, od ednata strana e 100%cista meri...


300 €
или предлог цена
13 јул 14:41Kompjutersko biro, masa

Se prodava masa za kompjuter, biro. Dimenzii 130x60 Barajte me na 078...


1.000 МКД
или предлог цена
18 јун 19:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам