Радовиш
                   
189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

INTEL PENTIUM G4560 KABY LAKE - DDR4

Се продава процесорот заедно со Интел Кулерот повеќе инфо 077 409 939...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:32HyperX Furry ddr4 8GB 2133mhz

Исправен рам


1.650 МКД
или предлог цена
Денес 16:32I5-6500

Se prodava procesor i5-6500 3.20ghz (LGA1151) vo odlicna sostojba, za...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 12:30Asus X540N

Se prodava laptop so slednite spec: Intel Celeron N3350 1.10ghz 4...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:30I5-2400s (LGA1155) x15

Se prodava procesor i5-2400s 2.50ghz 4 cores 4 threads. Odlicna sosto...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:30  НОВ ОГЛАС

SAPPHIRE R7 200 series graficka karticka / графичка картичка

SAPPHIRE R7 240 w/BOOSTER DDR3 graficka karticka Koristena pomalku o...


Денес 10:2130x4gb DDR3 ram za laptop

Se prodavat 30 parcinja ram za laptop ddr3 1600mhz i 1333mhz za povek...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:04Nvidia GTX 780 3GB

Se prodava graficka Nvidia GTX 780 3GB vo odlicna sostojba, za poveke...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 14:02Nadvoreshen Hard Disk 1TB

Nadvoreshen Hard Disk 1TB


2.000 МКД
или предлог цена
03 окт 13:48LGA 1155 Kombo,I5 2300,Corsair CX 430,Corsair Kit 2x4GB

Prodavam LGA 1155 kombo komponenti. -MB Asus P8 H67-M LE ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
01 окт 08:19Monitor AOC 22" FullHD 1920X1080

Odlicna sostojba so tac kopcinja. Namalena cena od 4000--->3500 Cenat...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
01 окт 08:18Hard Diskovi 500 Gb

Hard Diskovi 500 Gb


800 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:57Asus R507M

Se prodava laptop so slednite spec: Intel Celeron N4000 1.10ghz 8G...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
26 сеп 15:00Ryzen 3 2200g

без гаранција, функционира перфектно, оригинал кутија и кулер


3.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 14:07Kompjuterski servis

Репарирам и сервисирам лаптопи,десктоп-компјутери и останата компјуте...


500 МКД
или предлог цена
Радовиш

Останато

21 сеп 08:40Napojuvanje PSU

Продавам разни модели на компјутерски напојувања, од 400 w нагоре, пр...


500 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:4010x8gb DDR3

Se prodava ram memorija za laptop 10 parcinja po 8gb,cena za 1 parce ...


1.200 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:5810x4gb DDR3 1600mhz

Se prodava ram memorija 10 parcinja od po 4gb,za poveke info na brojo...


500 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:554x8gb DDR3 1600mhz

Se prodava ram memorija 4parcinja po 8gb testirani rabotat odlicno, z...


1.200 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:49Lenovo ThinkPad Edge E335

Se prodava laptop Lenovo so slednite spec: Amd E2-1800 with Radeon(t...


5.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 15:36Laptop Toshiba

На лаптопот работи се освен тастатурата, може да си купите усб тастат...


6.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 22:37wifi kartica za bezicen internet DLINK DWL520

Продавам 4 картички(450 ден.парче) за десктоп компјутер Dlink DWL-520...


16 сеп 22:32WiFi karticka so antena za kompjuter

Продавам wifi картички со антена за безжично интернет сурфање,ја инст...


16 сеп 22:32Innosilicon A11 Pro Ethereum miner, eterium kriptovaluta

Masina za kopanje na eterium kriptovaluta. Innosilicon A11 Pro 8GB...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Mining Bitcoin Hardware

15 сеп 13:33JASMINER X4-Q 1040Mhs eterium miner

Masina za kopanje kriptovaluti eterium 5gb ram 480w moknost


1 €
или предлог цена
Радовиш

Mining Bitcoin Hardware

15 сеп 13:32bitmain antminer e9 crypto etherium miner

bitmain antminer e9 crypto etherium miner 2.4ghs


1 €
или предлог цена
Радовиш

Mining Bitcoin Hardware

15 сеп 13:32Masina za kopanje dogekoin, kadena, lajtkoin

Masina za kopanje dogekoin, kadena, lajtkoin


1 €
или предлог цена
Радовиш

Mining Bitcoin Hardware

15 сеп 13:32Hitachi hard disk 500 gb

Се продаваат хард дискови, 5 комада, цената е од парче, Sata 3.5,супе...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 09:24Se prodava Laptop

Laptopo si raboti samo kopcinjata od mali deca se izvadeni no so nego...


1.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 22:27RAM Memorija za Laptop DDR2/DDR3/DDR3L/DDR4

512MB-100 den.(DDR2) 1GB-250 den.(DDR2, DDR3) 2GB-500 den.(DDR2, DD...


По Договор
или предлог цена
04 сеп 11:02Ram memorija za PC DDR2/DDR3/DDR3L/DDR4

512MB-100 den.(DDR2) 1GB-250 den.(DDR2, DDR3) 2GB-500 den.(DDR2, DD...


По Договор
или предлог цена
04 сеп 11:01Siemens Fuitsu P710 E85+ LGA 1155/16GB RAM DDR3/i5 3570

Komputerot e vo odlicna sostojba LGA 1155 Ram 16GB I5 3570 HDD 50...


200 €
или предлог цена
04 сеп 11:01I7-2600

Se prodava procesor i7-2600 3.40ghz 4cores 8threads (LGA1155) vo odli...


2.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:02I5-3570k

e prodava procesor i5-3570k 3.40ghz 4cores 4threads (LGA1155) vo odli...


2.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:02I5-2500

Se prodava procesor i5-2500 3.30ghz (LGA1155) Vo odlicna sostojba za...


1.500 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:02Ati Radeon HD 5570 1GB DDR5

PCI-E HDMI/DVI-I/VGA Cenata e fiksna


01 сеп 09:46Desktop PC Kompjuter DDR3

Продавам одлично сочуван десктоп компјутер погоден за секаква намена ...


5.200 МКД
или предлог цена
01 сеп 09:36Netgear FS108 Fast Ethernet Switch

ispravna sostojba,so adapter


01 сеп 09:31Ram memorii za desktop DDR2,DDR3,DDR4

Ram memorii za Laptop i Desktop kompjuteri 512MB-100 den.(DDR2) 1GB-...


500 МКД
или предлог цена
01 сеп 09:29Tablet PC Teclast 128GB

Prodavam rečisi nov tablet PC koristen samo edna sedmica i toa povr...


150 €
или предлог цена
Радовиш

Таблети

26 авг 07:42Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам