Кичево
                   
815 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOUAREG 3.0 DIESEL 2006

Za poveke detail javete se..


100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 11:38Промовирано

Se prodava Itno Mercedes C 200

//////Mercedes Avantgarde////// Mercedesot e vo ekstra sostojba. za ...


8.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 15:55Промовирано

VW PASSAT 2.0TDI 170KS 4 Motion FUll oprema super sostojba

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012(170ps) DSG 4-Motion✅ Se prodava passat b...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:11Промовирано

Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:05OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:05Опел вектра

Во добра состојба. не е регистрирана. Бобе. 077712472


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:41Citroen Berlingo Multispace 1.4 -03

Citroen Berlingo Multispace 1.4 benzin, 75 ks, 2002 god., izminata re...


2.150 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:02BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:38Renault Laguna.3 Coupe GT2. 2.0t 205ks 4Controle

Kolata e so full oprema redovno servisirana vo ovlesten servis vo Ger...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:21Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:03Se prodava Peugeot 206 1.1i

Registrirano Novi gumi Od prv gazda


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:56ASTRA H 1.6 RABOTI NA METAN PLIN I BENZIN

### HITNO HITNO HITNO ### 👌 SE PRODAVA 👉 REDOK VAKOV MODEL ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:03Bmw 525 E60 Dizel

Kolata e servisirana pres 1000km,registrirana so novi zimski i rezerv...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:45Ford focus pali vozi

Ford focus pali vozi


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:42Audi a6 3.0 tdi QUATTRO

Audi a6 3.0 tdi vo top sostojba bez zameni


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:41Tico

Tico na delovi ili celo


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


7.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:56Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:29Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:28Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:27Renault clio 1.6 82kw 2007 god

Se prodava renault clio 2007 godina 1.6 82kw benzin napraven servis g...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:10Pasat 1.9 tdi 110ks

Kolata e maksimalno socuvana, redovno servisirana. Samo za seriozni ...


1.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:56FIAT BRAVO 1.6 D 105 M-JET 6+R 2008/9

Se prodava odlicno socuvano fiat bravo 1.6 105hp 2008/9 so 6 brzini p...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:22VW PASSAT 2.0TDI 170KS 4 Motion FUll oprema super sostojba

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012(170ps) DSG 4-Motion✅ Se prodava passat b...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:11Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:06VW PASSAT B6 1.9 TDI 2007 77 kw 105 KS desen volan

Ekstra sostojba na voziloto napraven servis na rebrasti , xenon svetl...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:39VW GOLF V 2.0 FSI BENZIN/PLIN

Se prodava Golf V 2.0 fsi benzin/plin 150hp Voziloto e socuvano bez ...


3.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 23:15Skoda Octavia //RS 2.0 200PS benzin DSG

071692370 071692370 071692370 Skoda Octavia //WRS 2.0 Turbo 200PS DS...


6.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 €
Кичево

Автомобили

28 јун 20:02BMW 318D 2006god

POMINATA REGISTRACIJA Za poveke info 078439776


4.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 €
Кичево

Автомобили

28 јун 18:48Ford Ka 1.3 1997

Prodavam Ford Ka 1.3 1997 godina Voziloto e vo odlicna sostojba...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 18:33Polo 1.4 benzin/plin dizna

Se prodava Polo 1.4 benzin/plin dizna so atest, registrirano, servisi...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Кичево

Автомобили

28 јун 16:19Opel Astra G 1.6 16v

🟢Opel Astra G 1.6 16v Benzin🟢 ✅Registrirana cela godina✅ ✅Komplet...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.349 €
Кичево

Автомобили

28 јун 16:18Se prodava Itno Mercedes C 200

//////Mercedes Avantgarde////// Mercedesot e vo ekstra sostojba. za ...


8.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 15:55Swift 1.3 sedan '96

atestiran plinski ured registrirana do septemvri 2022 aluminiumski ...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 15:02Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


480 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 13:40Fiat Brava 1.9TD

Kolata e vo odlicna sostojva so novi zimski gumi odlicen dizel moto...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Кичево

Автомобили

28 јун 11:07Porshe cayenne

Porsheto e vo odlicna sostojba Cena 12.000eu ZA KES EKSTRA CENA Po...


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 08:23Alfa romeo GT 2.0i benzi

Voziloto e vo odlicna sostojba pali vozi Cena 3000eu ZA KES KESTRA...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 08:23Opel vektra 2.0i benzin plin

Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano servisirano klima ispravn...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 08:22VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 04:39Renault Scenic 1.6 16v 2005 god A/C, reg / full

Se prodava Renault Scenic 1.6 16v 2005 god so full oprema, A/C ladi o...


2.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јун 04:33Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


600 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 €
Кичево

Автомобили

27 јун 21:36Mercedes ml 270cdi 170ks 2002god automatic

Registriran uste 6 meseci. Klima ispravna 4 novi gumi Servisira...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јун 21:25Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам