Подкатегорија:
                   
271 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vertikalen frizider za dlaboko zamrznuvanje

Se prodava friz so fioki vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 17:56KRALICA PECI

Se prodava pecka na drva vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 17:55Tefal 9 vo 1 multigotvach

Prodavam nekoristen multigotvach Tefal versalio 9 in 1. 075 800 001


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25Masini za sienje Bagat

Masini za sienje bagat mnogu socuvani,malku upotrebuvani. 6000 den. ...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:00Mašina za čistenje na parea, kako nova. 2500 denari

Mašina za čistenje na parea, malce koristena i kako nova e... 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 22:51Visokomontazno 2 boljera Leov

Prodavam visokomontazno boljerce Leov so sve creva 1100 denara. Pr...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

09 авг 21:00Кафемат за турско кафе BEKO BKK2300W, 670W, бел

Продавам кафемат за турско кафе купен од Нептун пред 6 месеци. Гаран...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 11:44Aparat za espreso Krups XP320830 1.5l 15Bar

Се продава Апарат за еспресо KRUPS, купен пред 1 година од Нептун. Ма...


4.400 МКД
или предлог цена
09 авг 11:44Se prodava masina za perenje

Se prodava masina za perenje, poradi kupena nova Odlicno zacuvana se...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 14:43Mini masina za sienje

Мини машината за шиење нуди двојни конци и совршена контрола на точки...


999 МКД
или предлог цена
08 авг 11:54Masini za melenje meso

Рачни машини за мелење месо и зеленчук Големина бр.8 Цена 𝟖𝟎𝟎 ден...


800 МКД
или предлог цена
08 авг 10:35SPORET ISKRA KORONA INOKS KOMPLETNO ISPRAVEN

PRODAVAM SPORET ISKRA KORONA ,INOKS,VO ODLICNA SOSTOJBA,SO REZERVEN D...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

08 авг 09:04Парочистач SC 2 Deluxe EasyFix

* Тестовите покажаа дека со чистење на самото место од 30 секунди на ...


12.000 МКД
или предлог цена
07 авг 17:44Indesit Masina za perenje i susenje pod garancija nova

Indesit Masina za perenje i susenje pod fabricka garancija, odnoso ga...


300 €
или предлог цена
06 авг 13:00Masina za perenje - susenje SIEMENS

Masina za perenje i susenje alista. Znaci i pere i susi. Marka SIE...


По Договор
или предлог цена
05 авг 19:45Beko

Ispravna za delovi. Ima problem samo so gumata ne lepi na masinata a ...


1.999 МКД
или предлог цена
04 авг 12:02Rotor za Gorenje WA50080 (typ PS03-080)

Ispraven rotor so novi lageri i cetkici od motor so probien stator.


500 МКД
или предлог цена
03 авг 18:24Masina so defekt pumpa

Prodavam masina za sadovi ili kupuvam cirkulaciona pumpa za nea. Povr...


1 €
или предлог цена
03 авг 18:23Rasipana Pravosmukalka Max SC1001 700w

Rasipana ima nekoj defekt so motorot. Max SC1001 ide so kutija i si...


500 МКД
или предлог цена
03 авг 14:34ILLY KAFE APARAT-- (NOV NEOTPAKUVAN)

Se prodava kafe aparat ILLY, nov neotvoren


5.500 МКД
или предлог цена
03 авг 08:45PRODAVAM 5 APARATI VO ODLICNA SOSTOJBA

PRODAVAM 4 APARATI VO ODLICNA SOSTOJBA - MASINA ZA PERENJE SADOVI BO...


15.000 МКД
или предлог цена
02 авг 19:17Балконска сушара за алишта Balkonska susara za alista

👉Балконска сушара за алишта која не зафаќа простор, се монтира на по...


7 €
или предлог цена
01 авг 21:04Evtino Kvalitetna pravosmukalka+dodatoci +dzoger+metla

Хитно Многу Евтино, поради селидба квалитетна правосмукалка донесена ...


3.500 МКД
или предлог цена
01 авг 09:09Hitno Evtino sporet na plin so boca.

Хитно Многу Евтино, поради селидба, исправен шпорет на плин со боца (...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

01 авг 09:09Шпорет Горење со боца 10кг од Макпетрол полна со плин

Продавам комбиниран шпорет марка Горење со боца 10кг од Макпетрол пол...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

31 јул 12:05Se prodava Rovus Aqua power pravosmukalka

Pravosmukalkata e mnogu malku upotrebuvana, ispravna e, gi ima site d...


3.800 МКД
или предлог цена
30 јул 16:45Расклоплива мини пегла на пареа

Ви ја нудиме најдобрата пегла за патување која лесно ќе се вклопи во ...


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

30 јул 13:31PLIN. BOCA 3kg.-SKARA-LAMBA-RESHO - ПЛИН. БОЦА 3кг.-СКАРА-РЕ

ПОЛОВНИ ПЛИНСКИ УРЕДИ: 👉  ПЛИНСКА БОЦА 3кг. /се ЗАМЕНУВА во МАКПЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

30 јул 09:31Овлажнувач Philips Humidifer HU4813

Се продава Philips Humidifer HU4813 Овлажнувачот e одлична состојба и...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

26 јул 18:05Zamrzivac Rade Koncar 200 litri

Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvnje Rade Koncar so kapacitet 200...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

26 јул 11:03melnica profesionalna za kafe

koristena za domasni potredi


500 €
или предлог цена
24 јул 20:12Dolce gusto mini me NOV!

Nov netvoren Aparat na Dolce Gusto Germanski So garancija Moznost...


3.500 МКД
или предлог цена
23 јул 10:32Балконска сушара за алишта Balkonska susara za alista

👉Балконска сушара за алишта која не зафаќа простор, се монтира на по...


7 €
или предлог цена
22 јул 21:15PEGLI ROWENTA

Se prodavaat 3 pegli ROWENTA koi odlicno rabotat i se vo skoro nova s...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

21 јул 17:16KVALITETEN BLENDER

Nov blender SOKANY Tel 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
21 јул 09:28Noz za nutribulet

Extractor Blade for Nutribullet


1.200 МКД
или предлог цена
21 јул 09:26KIRBY AVALIR NOVA NEUPOTREBENA

Se prodava sosem NOVA NEUPOTREBENA masina za cistenje KIRBY AVALIR. M...


По Договор
или предлог цена
21 јул 08:52Prodavam frizider, kafemat, pecka za pici, friteza

Prodavam Frizider Gorenje 370lit. 20000den. (koristen 6 meseci) Fri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

20 јул 13:06Miktobranova neupotrebuvana

Se prodava mikrobranova . Podiganje od mestoto na prodavacot Skopje-...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

19 јул 20:44Dispanzer za voda

Dispanzerot e vo odlicna sostojba so komresor.tel za kontakt 075 272-...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

19 јул 08:29Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам