Куманово
                   
8753 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HUNDAI I 10 1.1BENZIN NOV UVOZ CH KLIMA 2013 NOVO

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭HUNDAI i10 1.1BENZIN (51 KW) 2013GOD.SO 5 VRATI NAJE...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel Signum 3.0 cdti V6

Opel Signum 3.0 cdti v6 130kw God: 2006 Registriran + z.Karton: 17...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

06 авг 13:07Промовирано

BMW C 400 GT Triple Black 2021

Bmw C400 GT Napravi servis Reg cel god 8500 km Full Oprema


9.000 €
или предлог цена
11 авг 12:49Промовирано

OTKUPUVAME KAMIONI!

OTKUPUVAME KAMIONI !! Mercedes benz 2628,2629,2635,i drugi Mercede...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00SUPER 8 50 2T

Tехнички податоци: • зафатнина: ............................ 49.5 cm...


2.290 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 13:00Mercedes-Benz C220 Avantgarde

Mercedes-Benz C220 Avantgarde🇨🇭 2007/6 Registrirano so Zelen karton...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Slep sluzba 24/7 SITE VIDOVI

slep sluzba Kamjoni Bageri Kombaji za povise info 072 722 525


8.008 €
или предлог цена
Денес 13:00Audi A3 1.9 TDI 105ps 08/09

AUDI A3 1.9 TDI 77KW 105PS 260 000 KM KOLATA E TIP TOP FULL SER...


7.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00HUNDAI I 10 1.1BENZIN NOV UVOZ CH KLIMA 2013 NOVO

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭HUNDAI i10 1.1BENZIN (51 KW) 2013GOD.SO 5 VRATI NAJE...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Iveco stralis 460 EEV 2011 nov uvoz

Iveco stralis 460 2011 EEV so full oprema retarder,klima frizider si...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00BMW X3 3.0d 258ks xDrive 2012god

Vo odlicna sostojba Servisiran Registriran so zelen karton do 06.20...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА CHEVROLET KALOS

Автомобилот е во одлична состојба како екстериерно така и интериерно,...


2.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:53touran

se prodava touran 2.0 tdi so novi letni gumi staveni pred edn mesec i...


10.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:51MERCEDES C220 AMG, so naj full oprema

Mercedes C220 coupe Diesel, 245000km, servisiran za meraklii Od opr...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50Audi A4 2.0 TDI 2005 moze zamena

Voziloto e vo odlicna sostojba registriano so zelen karton do 05 .202...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:47Алу.Бандажи 5x108 со гуми 215/55/17

ATS 5x108 7.5J Made in Germany Бандажите се како нови, не се фарбани...


Денес 12:45ЦРЕВО ИНТЕРКУЛЕР MB E-CLASS (W210) CDI

ЦРЕВО ИНТЕРКУЛЕР MB E-CLASS (W210) CDI 2105285582


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:45Renault Megane Scenic

Se prodava Renault Megane Scenic 2.0 Dizel vo odlicna sostojba na mak...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:35Peugeot 406 cupe.Klima. dizna plin.

Pezo 406 cupe. Pinin farina. Ful oprema. Klima. Greaci na sedista. Re...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:34Opel astra 1.4 dizna plin. Klima.

Opel astra 1.4 dizna plin. Servo. Electrica na stakla I retrovizori. ...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:33Fiat punto 1.2 Atest plin.

Fiat punto 1.2 atest plin. Servo. Elektrika na stakla. Abs. Dve centr...


950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:32Skoda octavia 1.9 tdi. 110ks.99god.reg.do 2/2023g.

Se prodava octavia 1.9 tdi. 110ks.reg.do 2m.2023.god.so zelen karton....


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:10FIAT PUNTO 1.3 JTD 2009 GODINA

Se prodava Fiat Punto 1.3jtd 2009 godina uvezeno od Germanija registr...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:08SKODA FABIA 1.4TDI 2009 GOD

Se prodava Skoda Fabia 1.4 Tdi 2009 godina uvezeno od Germanija plate...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:08VW polo sivo pred najnov model

VW Polo 1.2 disel,siv metalik kupeno vo MK,so garancija za voziloto,k...


4.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:03  НОВ ОГЛАС

Mercedes atego 816 euro 4 blutec

Mercedes 816 atego 2007 god. Sega uvezen vo odlicna sostojba so rampa


333 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 11:47Ford Delovi Mondeo Focus Fiesta C-Max S-Max Kuga

Polovni delovi za FORD Mondeo Focus Fiesta C-Max S-Max Kuga


99 €
или предлог цена
Денес 11:45Ford Mondeo 1.8 benzin 6 brzini VO DELOVI

Polovni delovi za ford mondeo 1.8 sci 130 ks benzin 6 brzini se sto v...


99 €
или предлог цена
Денес 11:45Opel CORSA

- 1.2 Benzin - Switzerland - serviced regularly - Aircondition - ...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:45Gumi Michelin 4 kom 215/60/16

4 gumi letni michelin 215/60/16


100 €
или предлог цена
Денес 11:45Hyundai SantaFe 2.0 crdi VO DELOVI

Hyundai SantaFe 2.0 crdi vo delovi


99 €
или предлог цена
Денес 11:45Toyota Land Cruiser 3.0 dizel VO DELOVI

Delovi za Toyota Land Cruiser 3.0 dizel se sto vi treba


99 €
или предлог цена
Денес 11:45Polovni delovi za Jeep Cherokee

Polovni delovi za jeep cherokee 2.5 tdi 1998 god


1 €
или предлог цена
Денес 11:45Polovni delovi za KIA SORENTO 2.5 Crdi

Se sto vi treba za kia sorento 2.5 crdi


99 €
или предлог цена
Денес 11:44Kia Sportage 2.0 crdi vo DELOVI

Kia Sportage 2.0 crdi vo delovi se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Денес 11:44Polovni delovi za Ford Mondeo 2.0tddi 2001-2006 god.

se sto vi treba za ford mondeo mk3 2.0 tddi 115ks 5 brzini dizel 2...


99 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:44Polovni delovi za Ford S-Max 2.0 TDCI

Se sto vi treba za ford s-max 2.0 tdci i za 1.8 tdci


99 €
или предлог цена
Денес 11:44Polovni delovi za FORD MONDEO 2.2tdci 155ks

se sto vi treba za ford mondeo mk3 2.0 tddi 115ks 5 brzini dizel 2...


99 €
или предлог цена
Денес 11:44Peugeot 308 1.6 hdi

Peugeot 308 16 hdi - KLIMATRONIC -FABRICKA 3D NAVIGACIJA - TEMPOM...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:43MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G REGISTRIRA

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC ELEGANCE M...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:39Peugeot 207 , 1.4 HDI-07

Kolata e vo odlicna sostojba , registrirana cela Godiva. Na poraki ne...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:37Nov uvoz Polo 1.4 TDI bluemotion

Novv uvoz 🇩🇪 Vw Polo 1.4 TDI 2007 blueomotin vo mnogu dobra sostoj...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:32Nov uvoz Polo 1.4 TDI EXTRA SOSTOJBA !

Novv uvoz 🇩🇪 Vw Polo 1.4 TDI 2006 vo mnogu dobra sostojba klima sta...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:32Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам