186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Termusi za sladoled

3 termusi od 15l 20l i 25l za sladoled


1 €
или предлог цена
Вчера 20:56Masi i stolici

masi i stolici


1 €
или предлог цена
Вчера 20:56Bakaren Kazan za BOZA

Bakaren Kazan za BOZA.. so plinski ured


1 €
или предлог цена
Вчера 20:56Stolici za SVADBENI restoranti , NAPOLEON

Prodavam stolici , pogodni za svadbeni restoranti , hoteli i domasna ...


1 €
или предлог цена
25 јун 22:57Makita DLS714 2x18v

Akumulatorska potezna pila ( 190 mm ). Masinata e kako nova . Dvizenj...


450 €
или предлог цена
25 јун 14:28pogon za peleti linija za 400 kg na saat

odlicna linija za proizvodstvo na peleti moze i poedinacno informacii...


1 €
или предлог цена
24 јун 13:56Fluke 323

Nova (100%) amperklešta.


110 €
или предлог цена
24 јун 11:56AVTO PERALNA POD KIRIJA

Peralna pod kirija so (FIRMA) Komplet masini Bunar za Voda


По Договор
или предлог цена
24 јун 08:48Fluke 116

Nov (100%) profesionalen multimetar.


169 €
или предлог цена
24 јун 08:23Inkubator

Производство и сервис на инкубатори и инкубаторска опрема.Инкубатори ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

23 јун 12:34Машина за шиење и плетење

Машината за шиење е во исправна состојба доколку машината за плетење ...


299 €
или предлог цена
23 јун 12:15PP Vreki Polipropilenski Vreki

Se prodavaat PP Vreki vo slednive dimenzii: -55*110 neporabeni 50kgr...


1 МКД
или предлог цена
22 јун 10:47Hartieni vreki

Proizvodstvo i prodazba na hartieni vreki vo site dimenzii. Cena po ...


1 МКД
или предлог цена
22 јун 10:47Cnc freza

CNC... rab.povrsina 140cmx70cm Freza 2.2kw vozdusno ladenje... i m...


6.000 €
или предлог цена
21 јун 16:16Masina za centriranje

Se prodava masina za centriranje na preden i zaden trap HPA C400.. so...


5.000 €
или предлог цена
21 јун 11:06ELEKTROMOTORI AEG 1.48kW x2

Prodavam 2 Germanski elektromotiri AEG vo ispravna sostojba. Elektrom...


100 €
или предлог цена
21 јун 09:58Masinka za graviranje (graverka)

Se prodavaat novi masinki za graviranje. Pogodna skoro za sekakov vi...


399 МКД
или предлог цена
18 јун 12:20Krimp klešta

Profesionalna klešta za tulci (hilzni) do 10mm² i do 6mm2 Samo klešt...


1.100 МКД
или предлог цена
17 јун 14:54Ладилник - витрина за изложување на производи

Се продава ладилник - витрина за изложување и одржување на производи ...


100 €
или предлог цена
16 јун 20:08Индустриски плински уред

Се продава индустриски плински уред со големина од 60 цм, за потреби ...


120 €
или предлог цена
16 јун 20:05Автоматска машина за производство на тулумби и ќебапи

Се продава автоматска машина за произвидство на тулумби или ќебапи со...


1.100 €
или предлог цена
16 јун 20:00Konec za baliranje

Se prodava konec za baliranje t-500


1 МКД
или предлог цена
15 јун 15:20Грејач Grejac Inkubator Инкубатор

Prodazba i proizvodstvo na grejaci za inkubatori po vasi standardi i ...


300 МКД
или предлог цена
14 јун 08:13Pcelarstvo i se okolu pcelarstvoto

Kolins junior Kicevo nudi: prodava preraboteni satni osnovi, vrsi zam...


1 МКД
или предлог цена
13 јун 22:49Isoboy Spewe

Prodavam masina za secenje stiropol Spewe marka donesen od svajcarija...


1 €
или предлог цена
13 јун 14:42Nozovi za drebong doneseni od svajcaria razni dimenzi

Nozovi za drebong doneseni od svajcaria razni dimenzi cena po dogovor


1 €
или предлог цена
11 јун 09:54Se prodava Dwalta masina skors nov

Se prodava Dwalta masina skors nov 28.000 denari kupen sega go prodav...


19.999 €
или предлог цена
10 јун 12:27Hidraulicen 10 tonski klip za istegnuvanje vozila

Hidraulicen klip za istegnuvanje vozila 10 tonski CENA 15.000


15.000 МКД
или предлог цена
10 јун 11:57Melnica San remo

San remo melnici novi so touch 64 mm nozevi novi


750 €
или предлог цена
10 јун 06:17Pecka-Печка MIWE 80x60

Ротациона печка за леб и бели пецива Кратко употребувана нова.


1 €
или предлог цена
09 јун 22:34PASTERIZATOR,LABO,VITRINA ZA SLADOLED

Vitrinata e na vodeno i vozdusno ladenje Samo vitrina i labo 4000 e...


5.000 €
или предлог цена
09 јун 22:33SE PRODAVA Trofazen elektromotor

Trofazen elektromotor 3.5kw 1450 vrtezi vo min Cena po dogovor Ko...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 21:43Se prodavaat kafemati

Kafemati polovni 15 vo ispravna sostojba od nekolku marki kako emonec...


1 €
или предлог цена
09 јун 19:04MASINI ZA SIENJE

Se prodavat polovni masini za sienje Poveke Informacii ...


По Договор
или предлог цена
09 јун 16:14Drebong Fortuna

Prodavam drebong vo odlicna sostojba poveke informacii na brojot 07...


По Договор
или предлог цена
09 јун 14:35MOTOKULTIVATOR IMT 506 VO ODLICNA SOSTOJBA...EXXXXTRAAAA!!!!

Prodavam motokultivator IMT 506 vo besprekorna sostojba so elektronsk...


270 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
280 €
08 јун 17:00Kabel 4x25 , 4 x 25

Se prodava nov neupotrebuvan industriaki kabel 4x25 aluminiumski dol...


120 МКД
или предлог цена
07 јун 10:30Testeri za kompresija i ulje

Testeri za kompresija i ulje


По Договор
или предлог цена
06 јун 09:50Kafemat Faema compact

Kafematot e ispraven.tel.za kontakt 070598089


1 €
или предлог цена
02 јун 18:48Pp aparat protivpozaren Ppa

Poln ispraven,9 kg ne e bazdaren od 2015


1.000 €
или предлог цена
01 јун 10:08Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам