Брвеница
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam ili menuvam za avtomobil na Mk.tablici.

Napraveni se site servisi.


3.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 14:14Се продава скоро нов чопер

Се продава скоро нов чопер, тип лифан хамачи модел индиан.мотор 250сс...


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Брвеница / Тетово

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00Kogel poluprikolka 2004

Prodavam poluprikolka Kogel, 2004g, roletarka, 4 novi gumi, novi ploc...


7 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Приколки

Вчера 13:00Bmw

Bmw f10 3.0 204 ps manual.uvoz sfajcaria registrirana novi gumi Se...


15.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 €
Брвеница / Тетово

Останато

Вчера 09:46Bandashi za opel 13"

Se prodavaat 2 celicni bandashi za opel 13ki vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
12 авг 20:36Extra AUDI A2

Za POCETNICI IDEALNO AUDI.... ekonomicno vozilo ∆plus parking video...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 авг 10:18Mercedes Atego

Mercedes Atego 915 Miler kiper


15.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

10 авг 21:55Deferencial za MAN TGA &TGX

Se prodava deferencial za MAN TGA &TGX


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

07 авг 20:11Rampa za Kamion

Prodavam Aluminska Rampa za kamion koja se otfara na dva dela. Koga s...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

07 авг 20:06GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 авг 17:14Ford Transit Connect 2010g

Ford Transit Connekt Diesel


3.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 авг 17:14VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 авг 17:14MAN F 2000 26.314 -STETER

MAN F 2000 26.314 Godina:1999 Gear box manuel Very good Condition


289 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

02 авг 20:53Servis dellovi Mikseri

NTB SPARE PARTS CONCRETE PUMP&MIXER Spare parts Concrete pump&Conc...


123 €
или предлог цена
02 авг 20:53Golf 6 1.6

Kolata e odlicna sostojba, napraven e generalen servis Fevruari 2022


7.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 авг 20:51Pumpa

Se prodava pumpa so allanser za sekakvi nameni


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

02 авг 16:13Opel Astra

Se prodava opel astra mozhe i zamena


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 авг 16:13LIEBHERR 944 LITRONIC

Liebherr 👉 Model 944 👉 Year:2002 👉 Hours:13.500 👉 Weight 40 T


678 €
или предлог цена
02 авг 13:54Servis dellovi Mikseri

SPARE PARTS FOR CONCRETE PUMP&MIXER PJESE KEMBIMI POMP BETONI&MIKSE...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

02 авг 13:54Rezervari za Nafta-Hidraulika

REZERVARI- ZA NAFTA I HIDRAULIKA Rezervar per naft dhe Hidroll MA...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

02 авг 06:58Dellovi i servis-BETONSKI PUMPI

NTB SPARE PARTS CONCRETE PUMP&MIXER Spare parts Concrete pump&Conc...


123 €
или предлог цена
01 авг 22:07Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6

Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6 Year:2012 Power:430PS Automatic g...


1 €
или предлог цена
01 авг 13:12MAN TGA D 20 COMON RAIL 26.350

MAN TGA D 20 COMON RAIL Model: 26.350 Year: 9/2006 Engine: 350 P...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

01 авг 13:12LIEBHERR R 934 C LITRONIC -NOV UVOZ

LIEBHER 934 ✅Marka :LIEBHER R 934 C-H ✅Rab.Casovi:10.800 h ✅Godin...


123 €
или предлог цена
01 авг 13:12MAN TGX 18.440 EURO 6

MAN TGX 18.440 EURO 6 Year:2013 Diesel Gearbox Automatic Emissi...


36 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

01 авг 06:28Seat Cordoba 1.4mpi benzin/plin atestiran

Se prodava Seat Cordoba benzin plin so atest nema klima i registrir...


950 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

31 јул 20:17BETONSKI BAZI Dellovi i servis

Servis-Dellovi za BETONSKI BAZI Spare Parts Concrete batching plant...


1 €
или предлог цена
31 јул 06:48Bmw 528i

071 342 901 071 342 901 071 342 901 Registrirano cela godina atest...


1.999 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 јул 09:49Opel Astra 1.9 - 2005g.

Цена по договор!!


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 16:46Audi Q7 S-Line

Napomena Kolata ne e za “Devojki” Se Prodava Moze Zamena ...


12.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 15:55Karoseriski delovi za YUGO

Se prodavaat delovi za YUGO. Poveke informacii na tel:071-224-324


1 €
или предлог цена
24 јул 13:10TIGAR-KAKO NOVI

Prodavam tigar gumi vozeni samo 500km


350 €
или предлог цена
24 јул 13:10Strafovi Ford Fiesta

Prodavam 16 germanski strafovi za celicni bandazi koi odgovaraat za f...


1.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:09Golf 5 1.9 TDI

Golfot e bez nikakva zabeleshka donesen pred necela godina. Komplet ...


5.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

18 јул 21:19TRAKTOR I PRIKLJUCNI MASINI

PRODAVAM TRAKTOR PRIKOLICA I PRIKLJUCNI MASINI CENA PO DOGOVOR POD...


1.234 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

17 јул 17:12Navigacija Navigation Golf

Se prodava orginalnal navigacija za golf 5/6 tauran 8 inch od golf 6...


300 €
или предлог цена
11 јул 14:09Delovi za citroen c8 , Peugeot 807

Polovni delovi za citroen c8 Peugeot 807: ispraven motor 3.0 v6,defek...


123.456 €
или предлог цена
08 јул 16:55Rezervari za Nafta-Hidraulika 65-130-300-850 Litri

REZERVARI- ZA NAFTA I HIDRAULIKA Rezervar per naft dhe Hidroll MA...


123 €
или предлог цена
05 јул 12:30Ford Tourneo - Conect Tovarno - 2010 1.8 Dizel KLIMA

Ford Tourneo - Conect Tovarno - 2010 god - 1.8 Dizel - 90 ks - s...


4.799 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

05 јул 12:30VOLSVAGEN CADY

VOLSVAGEN CADY Milage:98.000 Reifen: 95 % Gearbox manuel


68 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

05 јул 12:29Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам