864 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


485 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
29.990 €
02 фев 13:34Промовирано

Xiaomi 11 lite 5g ne

Telefonot e so zastitna folija i zastitna maska od prviot den i nema ...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
Денес 00:42SE PRODAVA P SMART Z

se prodava p smart z vo odlicna sostojba celo vreme e rsboten so zast...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Iphone se

SE prodava iphone se zacuvan bez nituedna grepka 90% battery health ...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 21:46Samsung A7 kako nov

Telefonot ne e ni drasnat ni na bilo koj nacin osteten Se rabot...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 20:43Iphone 14 pro max

Tel e replika br 1. Potpolno ist kako originalot. Nov. Voopsto ne e...


200 €
или предлог цена
Вчера 18:50iPhone 6 16 GB

Telefonceto e odlicno i celosno funkcionalno Fingerprint , Nova bater...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:34nov ekran za huawei p10 lite

nov 1000 den


999 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12Samsung galaxy A53 5G

Telefonot e nov ne koristen I raboti na site operatori so 24 meseci g...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37Samsung Galaxy Note10 Lite ODLICHNO SOCHUVAN

Се продава телефон Samsung Galaxy Note10 Lite во одлична состојба и б...


210 €
или предлог цена
Вчера 16:13POCO M4 PRO KAKO NOOV.

XIAOMI POCO M4 PRO 5G FULL PACK KAKO NOV BEZ RASKA TOP MOBILEN ZA EKS...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01  НОВ ОГЛАС

Se prodava Iphone 11 so garancija

Vo odlicna sostojba, seuste e pod garancija koristen 3,5 meseci, bez ...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:44  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36BATERIJA ZA IPHONE 5S I DVA NOVI EKRANI ZA IPHONE 5S

NOVI EKRANI ZA IPHONE 5S KOMPLETNI:HOME BUTTON,PREDNA CAMERA,SENZOR.I...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18Prodavam iPhone 12

Se prodava iPhone 12 vo odlicna sostojba. Baterijata e smeneta pred...


27.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.500 МКД
Вчера 13:14Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM

Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM Telefonot e vo odlic...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 13:00Iphone XR kako nov

Телефонот е максимално зачуван, без гребнатинка. Работи на сите мреж...


250 €
или предлог цена
Вчера 13:00Samsung Galaxy Note 10 Lite Kako Nov Garancija

Samsung Galaxy Note 10 Lite Fabricka sostojba,Kako Nov/Garancija


239 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
240 €
Вчера 12:37  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S21 Fe Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S21Fe Telefonot e Nov,samo aktiviran I testiran >Moz...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A04s Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija Za drugi gradovi dostava preku ...


8.490 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.990 МКД
Вчера 12:32  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 13 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 13 Black Bezprekorna sostojba Garancija 98% orginalna...


649 €
или предлог цена
Вчера 12:29Samsung Galaxy s21 5G Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S21 5G Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabelesk...


429 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
439 €
Вчера 12:29Apple iPhone 12 Pro Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Gold Fabricka sostojba 10/10 Bez nikakvi zabel...


599 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
619 €
Вчера 12:29Samsung Galaxy A53 Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Nov 24 meseci Garancija Moznost za dostava preku kargo


18.990 МКД
или предлог цена
Вчера 12:29Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Graphite Zacuvan Odlicno,bez nikakvi ...


499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
519 €
Вчера 12:29Iphone 12 Kako Nov 98% Baterija Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Kako Nov,Neotvaran,Neservisiran 98% battery health...


499 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
29.990 €
Вчера 12:29Iphone

Iphone 6 128gb-6000denari.iphone 6 16gb so skrsen ekran-3000denari.ip...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:56iPhone 6s Plus

Se prodava iPhone 6s Plus, telefonot e odlicno zacuvan, od prviot den...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:31Iphone 14pro max

Tel e replika br.1. Potpolno ist kako originalot. Nov. Voopsto n...


200 €
или предлог цена
Вчера 10:43Honor X7 nov so garancija on A1

Se prodava kompletno nov honor x7 mobilen, ne aktiviran so 24m garanc...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:17IPHONE 12 PRO 128GB

Se prodava socuvan iPhone 12 Pro 128gb kupen od Swisscom pred 2 godin...


600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
620 €
Вчера 10:01Iphone 14+ 256 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 plus 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 god...


61.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


37.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37Samsung A04s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A04s Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakova...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


49.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


18.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37Xiaomi Redmi A1 NOVI - MOBICOM

Xiaomi Redmi A1 novi. Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakov...


5.490 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


73.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
75.990 МКД
Вчера 07:37Iphone 14 Pro Max 256gb NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


85.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
87.990 МКД
Вчера 07:36Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


79.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.990 МКД
Вчера 07:36Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame...


44.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
45.990 МКД
Вчера 07:36Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам