1318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

Прославуваме 4 години заедно!!! 3 месеци- 1.800 денари 6 месеци- ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 14:23Промовирано

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

1месец- 500денари 6 месеци- 2.500 денарии 12 месеци- 3500 денари П...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

02 окт 21:05Промовирано

LED WIFI text panel USB temperature sensor -

ZA PO GOLEMITE IMATE EXTRA POPUST 96x32 cm = 150€ црвена 128x32 ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

02 окт 07:59Промовирано

Smart-IPTV

= SMART IPTV = POBARAJTE TEST I UVERITE SE DEKA SME NAJDOBRI. BEZ M...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 20:11televizor 700 den

poloven


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 17:57POJACALO FM STEREO RECEIVER ONKYO TX-8211 ODLICNO SOCUVAN

Prodavam odlicno socuvano pojacalo so fm radio priemnik onkyo tx-8211...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 17:32  НОВ ОГЛАС

Se prodava NBA2K22 za PS4

Se prodava nba 2k22 za PS4. Igrata e kako nova.


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:24Hyundai 5.1 surround socuvan Kako nov cena 3500 denari

Hyundai 5.1 surround socuvan Kako nov denari kontakt 070390879


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашно кино

Денес 16:08Torba za kamera i fotoaparat

Nova


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 15:51DIGITALEN RISIVER ZA MAKEDONSKI NACIONALNI KANALI "GS2018HD"

RABOTI NA OBICNA NADVORESNA ANTENA MOZE DA GI GLEDATE MAKEDONSKITE N...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

Денес 15:45IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 14:51IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 14:51Action camera XTREM CUHDW5050S+

Kamerata e nova,neupotrebena plus dodatoci


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 14:45Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

Прославуваме 4 години заедно!!! 3 месеци- 1.800 денари 6 месеци- ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 14:23DENON UCD-F07

CD ПЛЕЕР ОД МИНИ СИСТЕМ, ИСПРАВЕН.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

SONY TC-KE 500S DECK

ДЕКОТ Е ПОЛУИСПРАВЕН, МОТОРИТЕ СЕ СЛУША РАБОТАТ НО НЕ ЈА ПОКРЕНУВААТ ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 14:18  НОВ ОГЛАС

ГРАМОФОН MEDION

ГРАМОФОНОТ НЕМА КАИШ, А ГЛАВА И ИГЛА ИМА СОЧУВАНИ, КАПАК ИМА НЕОШТЕТЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Денес 14:13  НОВ ОГЛАС

Technics

TECHNICS SU-X120 PXS cap Amplifier Class A Technics Tuner ST-X301L ...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 12:02Kenwood

Kenwood KR-A3070 AM/FM Stereo Receiver Prv gazda... Specifications ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 12:01Se prodavaat dodatoci za GO PRO HERO 8

Koristeni edno leto, se prodavaat poradi kupuvanje na nova kamera. Se...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

Денес 11:42Najnovi mapi za site vidovi NAVIGACIJA

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 И...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

GPS уреди

Денес 09:28Samsung domasno kino

Domasno kino ili home cinema marka SAMSUNG vo komplet so site zvucnic...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашно кино

Денес 09:114k UHD SMART TV SONY , 50"(127cm), Android TV™ 16

Kupen pred 3 godini od Neptun, raboti super Od vreme na vreme ne rabo...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 09:11Радио Планица во супер состојба

Made in Yougoslavia. Сочувано радио Iskra Planica. Одличен звук и сел...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 08:45YONGNUO 560 III

Се продава блиц YONGNUO 560 од трета серија. Блицот е со оштетена ма...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Блиц

Денес 08:17Zvucnici -Horni , Vifa ,Scan speak drajveri

Се продаваат пар експоненцијални Хорни (Back Loaded horn - BLH)израбо...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 08:07TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

TV LED LCD PLAZMA AUDIOSERVIS DOAGAME NA POVIK ,SERVISIRAME LED LCD P...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 07:42IPTV - Premium TV Service

Нема што да гледате на телевизија ?? Гледајте ги најдобрите светски т...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 07:41NEO 32 inch 1080p fullHD TV smart android moze zamena

prodavam smart TV neo 32 inci 1080p fullHD rezolucija moze zamena za ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 07:13  НОВ ОГЛАС

Se prodava digitalen fotoaparat Nikon

Se prodava digitalen fotoaparat Nikon Coolpix B500 Red w/ Nikon CS-P0...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 07:07LG TV 50inch 4K ultraHD smart android moze i zamena

prodavam skoro nov televizor LG 50 inci so 4K ultraHD rezolucija sm...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 07:03  НОВ ОГЛАС

WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 22:43WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 22:42WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 22:41IPTV100% NAJDOBRA IPTV HD PROVERETE

🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀 IPTV100% NAJDOBRA IPTV HD PROVERETE�...


290 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
349 МКД
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 21:16Vrsam popravki na kontroleri za PS4 i PS5

Popravka i servisiranje na site vidovi originalni Joystici (kontroler...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Вчера 20:32JAMO Cornet 40 ll

Jamo zvusnici vo odlicna sostojba mnogu dobar zvuk 2x90 w


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:48ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:46SONY PS 5 NOV

NOV NEOTPKAUVA IGAR I JOSTIK


820 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Вчера 13:56Педали Thrustmaster - T3PA нови

Се продаваат нови THRUSTMASTER - T3PA ПЕДАЛИ, со кумплунг гас и кочни...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

PC Игри и Видео игри / Останато

Вчера 13:25Prodavam Panasonic SC-AK410 300w muzicki sistem

Prodavam Panasonic SC-AK410 muzicki sistem so dva originalni zvucnici...


5.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 13:24Prodavam Nikon d3400 so Nikon AF-S DX NIKKOR 18-105 mm

- Prodavam fotoaparat Nikon d3400 vo odlicna sostojba bez fizicki ost...


400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
410 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 13:24nov LG TV 50inch 4k UltraHD android moze zamena

prodavam nov televizor LG 50 inch android 4k UltraHD moze i zamena ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:54Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам