76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Чивии комплет за гитара

Комплет од 6 чивии за акустична или електрична гитара, сосе шрафченца...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Денес 09:30Fender Super Sonic 60

Full лампаш. 60W RMS глава плус звучник. Еден од најдобрите лампаши ...


2.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Денес 09:30STALKA I KABEL BESPECO

Prodavam stalak za klavijatura i kabel od poznatiot Italijanski brend...


50 €
или предлог цена
25 ное 12:38ZVUCNICI DYNACORD

Prodavam zvucnici 12ki Dynacord. Za informacii vrtete na brojot 075 5...


200 €
или предлог цена
25 ное 12:38Led Par Stage Light Najeftino !!

Novi led par DMX 36led stage ligt , svetlo za scena moze i samostojni...


1.300 МКД
или предлог цена
23 ное 18:44Disko efekt led moving head

Prodavam novi led moving head disko efekti dmx ili samostojni na zvu...


90 €
или предлог цена
Свети Николе

ДЈ Опрема

23 ное 18:44Behringer b212 zvucnici

Se prodavat Behringer B212 beli zvucki , kako novi se bez nikakvi ost...


390 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
410 €
20 ное 16:34Behringer MX602A Mikseta Mixeta

Se prodava mikseta mixeta Behringer MX602A so originalen adapter 100%...


5.000 МКД
или предлог цена
20 ное 16:33Alesis Multimix 8 USB mikseta

Se prodava Alesis multimix mixeta bez adapter e mixetata. Mixetata i...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
20 ное 16:33Mikseta GEM General Music

Se prosava mixeta kako nova GEM general music kako nova , mixetata e ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
20 ное 16:33Roland td12kv

Se prodava Roland TD12KV go perfektna sostojba ubavo socuvani so ri...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
20 ное 16:33Kufer Futrola za klaviatura

Se prodava kufer za klaviatura so dimenzii 108cm/38cm/10cm Cena 75€...


75 €
или предлог цена
17 ное 16:04Saksofon QUINTUS Selmer

Se prodava Saksofon Quintus (Germanski) Postavata izgled i ton isto ...


470 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
490 €
17 ное 12:13DYNACORD F5 basovi

Se prodavaat dva kompaktni lesni a mokjni basovi vo krtaki kutii od D...


450 €
или предлог цена
17 ное 12:13Timpanki Indijanki Bongosi SONOR 6 i 8

Se prodavaat originalni SONOR timpanki 6 i 8 vo perfektna sostojba ka...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
17 ное 12:12Roland td6 td6v

Se peodava modul na Roland td6v vo perfektna sostojba so originalen a...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
17 ное 12:12BEYMA CP40 drajveri visokotonci tviteri

Se prodavaat drajveri od vrvniot brend na BEYMA Drajverite se vo pe...


100 €
или предлог цена
17 ное 12:11ALESIS DM5 modul (elektricni tapani)

Se prodava modul za elektricni tapani od poznatiot brend ALESIS DM5 ,...


8.500 МКД
или предлог цена
17 ное 12:11SHARP system 7700 pojacalo

Se prodava pojacalo , snagator , zasiluvac SHARP system 7700 vo odl...


9.000 МКД
или предлог цена
17 ное 12:11Akusticna gitara

Se prodava Akusticna Gitara vo perfektna sostojba , kako nova , so no...


7.000 МКД
или предлог цена
17 ное 12:11Mikseta Mixeta DJ kontroler SIRUS PRO

Kontroler ili Dj mixeta na Cd ispravna 100% kako nova SIRUS PRO CXD 4...


125 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 €
Свети Николе

ДЈ Опрема

17 ное 12:11MONTARBO MT180A aktivni zvucnici

Se prodavat dva aktivni i mokjni zvucnici MONTARBO MT180A mnogu dob...


450 €
или предлог цена
17 ное 12:08Basovi Vuferi Sub Forum

Prazni kutii lavirinti za 15ki bass elementi.. Kutiite imaat kjosinj...


150 €
или предлог цена
17 ное 12:06Snagator Pojacalo Inkel ma-420

Se prodava pojacalo, snagator ili zasiluvac kako nov bez ostetuvanja ...


199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
200 €
17 ное 12:04Bell MDA 602 mikseta

Se prodava mikseta bell mda602 2x450w RMS Efeekt procesor so dva...


500 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
750 €
17 ное 12:04DYNACORD powermate pm1600 mikseta

Se prodava mikseta Dynacord pm1600 odlicno socuvana 100% ispravna vo ...


890 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
900 €
17 ное 12:04McCrypt 12A aktivni zvucnici

Se prodavat aktivni skoro novi zvucni, McCrypt 12A kupeni od Germani...


560 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
590 €
17 ное 12:04DYNACORD kutii so RCF elementi BASOVI

Se prodavaat DYNACORD kutii so RCF L15P540 elementi 2x500w RMS Zvu...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
17 ное 12:03Pearl export tapani

Se prodavat Pearl export tapani odlicno socuvani. so Paiste cineli i...


850 €
или предлог цена
17 ное 12:03MAPEX Tapani

Se prodavaat Mapex tapani vo odlicna sostojba! So Sonor uljeni plast...


730 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
790 €
17 ное 12:03Behringer mixeta

Se prodava mikseta BEHRINGER VMX 200 kako nova. made in GERMANY!


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.990 МКД
Свети Николе

ДЈ Опрема

17 ное 12:03HK Linear Pro LP 12 EX

Se prodava najdobriot satelit na HK audio HK Linear pro LP12 EX 2x...


850 €
или предлог цена
17 ное 12:03Beyerdynamic ne100u dalinsko

Se prodava dalinskoto so predavatel i originalen adapter Beyerdynavmi...


9.500 МКД
или предлог цена
17 ное 12:03Наѕидна Hercules шепа за гитара

Супер држач за гитара, се монтира на ѕид или мебел. Може со лес да др...


500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 МКД
17 ное 10:26HOHNER TANGO VM

Se prodava Harmonika Hohner Tango VM vo perfektna sostojba so origina...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
16 ное 01:58Forum line eminence (dynacord sistem)

Se prodava set od dva basa 18ki i 4 komada 12ki so Eminence elementi...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
16 ное 01:52kuferi za sajzer

prodavam kufer za sajzer idealni za korg serija od tipot korg le korg...


40 €
или предлог цена
14 ное 09:18Каиши за гитара - нови

Нови каиши за електрична или акустична гитара. Поволно. Напомена: сам...


400 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 МКД
11 ное 16:18Синтисајзер

Чисто нов сосема малку користен синтисајзер Цена 6500


6.500 МКД
или предлог цена
05 ное 13:00Fus masina

Se prodava nov fuss ne koristen


150 €
или предлог цена
24 окт 17:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам