Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ZVUCNICI DYNACORD

Prodavam zvucnici 12ki Dynacord. Za informacii vrtete na brojot 075 5...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:38Led Par Stage Light Najeftino !!

Novi led par DMX 36led stage ligt , svetlo za scena moze i samostojni...


1.300 МКД
или предлог цена
23 ное 18:44Behringer b212 zvucnici

Se prodavat Behringer B212 beli zvucki , kako novi se bez nikakvi ost...


390 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
410 €
20 ное 16:34Behringer MX602A Mikseta Mixeta

Se prodava mikseta mixeta Behringer MX602A so originalen adapter 100%...


5.000 МКД
или предлог цена
20 ное 16:33Alesis Multimix 8 USB mikseta

Se prodava Alesis multimix mixeta bez adapter e mixetata. Mixetata i...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
20 ное 16:33Mikseta GEM General Music

Se prosava mixeta kako nova GEM general music kako nova , mixetata e ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
20 ное 16:33Kufer Futrola za klaviatura

Se prodava kufer za klaviatura so dimenzii 108cm/38cm/10cm Cena 75€...


75 €
или предлог цена
17 ное 16:04DYNACORD F5 basovi

Se prodavaat dva kompaktni lesni a mokjni basovi vo krtaki kutii od D...


450 €
или предлог цена
17 ное 12:13BEYMA CP40 drajveri visokotonci tviteri

Se prodavaat drajveri od vrvniot brend na BEYMA Drajverite se vo pe...


100 €
или предлог цена
17 ное 12:11SHARP system 7700 pojacalo

Se prodava pojacalo , snagator , zasiluvac SHARP system 7700 vo odl...


9.000 МКД
или предлог цена
17 ное 12:11MONTARBO MT180A aktivni zvucnici

Se prodavat dva aktivni i mokjni zvucnici MONTARBO MT180A mnogu dob...


450 €
или предлог цена
17 ное 12:08Basovi Vuferi Sub Forum

Prazni kutii lavirinti za 15ki bass elementi.. Kutiite imaat kjosinj...


150 €
или предлог цена
17 ное 12:06Snagator Pojacalo Inkel ma-420

Se prodava pojacalo, snagator ili zasiluvac kako nov bez ostetuvanja ...


199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
200 €
17 ное 12:04Bell MDA 602 mikseta

Se prodava mikseta bell mda602 2x450w RMS Efeekt procesor so dva...


500 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
750 €
17 ное 12:04DYNACORD powermate pm1600 mikseta

Se prodava mikseta Dynacord pm1600 odlicno socuvana 100% ispravna vo ...


890 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
900 €
17 ное 12:04McCrypt 12A aktivni zvucnici

Se prodavat aktivni skoro novi zvucni, McCrypt 12A kupeni od Germani...


560 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
590 €
17 ное 12:04DYNACORD kutii so RCF elementi BASOVI

Se prodavaat DYNACORD kutii so RCF L15P540 elementi 2x500w RMS Zvu...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
17 ное 12:03HK Linear Pro LP 12 EX

Se prodava najdobriot satelit na HK audio HK Linear pro LP12 EX 2x...


850 €
или предлог цена
17 ное 12:03Beyerdynamic ne100u dalinsko

Se prodava dalinskoto so predavatel i originalen adapter Beyerdynavmi...


9.500 МКД
или предлог цена
17 ное 12:03Forum line eminence (dynacord sistem)

Se prodava set od dva basa 18ki i 4 komada 12ki so Eminence elementi...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
16 ное 01:52ZVUCNICI 12KI JBL

Prodavam zvucnici 12ki JBL od postar model no so dosta kvaliteten i ...


150 €
или предлог цена
13 окт 21:44Zvucnici za PC

Prodavam zvucnici Genius za kompjuter koristeni 1 mesec


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 16:41BAS BINOVI

Prodavam polovni no dosta socuvani bas binovi so soliden zvuk.Cena po...


9.500 МКД
или предлог цена
26 апр 09:35ZVUCNICI DYNACORD

Prodavam zvucnici Dynacord. Zvucnicite se po dve 12ki vo kutija i se ...


8.500 МКД
или предлог цена
03 апр 13:55ALESIS 4

Prodavam Procesor ALESIS 4 vo perfektna sostojba. Cena povolna


70 €
или предлог цена
23 мар 14:05MIKSETA STUDIO MASTER 16 KANALNA

Prodavam profesionalna Angliska Mikseta STUDIO MASTER 16 kanalna so ...


80 €
или предлог цена
26 јан 13:54Led strobe ,Лед блиц 25w

Prodavam led blicevi 25w rabotat na zvuk odlicni za barovi ,igroteki ...


600 МКД
или предлог цена
18 дек 13:59STALKA SA SAJZER

Prodavam STALKA profi za sajzer. Stalkata e od postarite germanski mo...


50 €
или предлог цена
15 дек 09:21NOVI BAS BINOVI I SATELITI

Prodavam novi basovi i sateliti. Basovite se 18ki Usblaster 600W rms ...


1.000 €
или предлог цена
09 дек 10:20POJACALO SO AKTIVNA SKRETNICA

Prodavam pojacalo-snagator so aktivna skretnica vo izvonredna sostojb...


500 €
или предлог цена
07 дек 10:39Vufer

Se prodava vufer 12ka JBL


3.500 МКД
или предлог цена
03 ное 21:424 MIKROFONSKI STALKI

Prodavam 4 mikrofonski stalki vo super sostojba.Stalkite se polovni n...


3.500 МКД
или предлог цена
30 окт 17:22MIKSETA I ZVUCNIK

Prodavam aktivna mikseta marka Solton i zvucnik 12 inci vo ispravna i...


70 €
или предлог цена
20 окт 15:51BASOVI 18ki USBLASTER NOVI

Se prodavavaat basovi 18ki usblaster nikogas neupotrebeni sto moze da...


800 €
или предлог цена
26 авг 13:54Zvucnici 100v

Novi 100v zvucnici .


700 МКД
или предлог цена
31 јул 13:12MIKSETA YAMAHA EMX 5015 CF

Prodavam nova mikseta Yamaha emx 5016 cf vo izvonredna sostojba i pro...


750 €
или предлог цена
24 ное 21:40Mikseta Dynacord powermate 1600

Se prodava mikseta Dynacord powermate 1600 i zvucnici Zecklite trosis...


1.000 €
или предлог цена
30 дек 23:12Bas binovi Zeck

Se prodavaat Bas binovi marka Zeck Rms300w 18 incni.Za vistinskite po...


350 €
или предлог цена
06 ное 15:33Zvucni kutii Yamaha 12 incni

Se prodavaat prazni zvucni kutii Yamaha 12 incni so skretnici i horni...


50 €
или предлог цена
11 јул 18:36ZVUCNICI RCF 12ki SO GRATIS KUTII

Se prodavaat zvucnici RCF 12ki doneseni od Italija modelot go pisuva ...


120 €
или предлог цена
04 јул 08:08Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам