Боговиње
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal

M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal Converter...


02 авг 11:31SSD Adapter Card for 2012 Macbook Air and Pro Retina, HDD Ha

SSD Adapter Card for 2012 Macbook Air and Pro Retina, HDD Hard Disk D...


02 авг 11:312.5inch NGFF (SATA) SSD Converter Adapter Case B+M Key

2.5inch NGFF (SATA) SSD Converter Adapter Case B+M Key Socket 2 M.2 S...


02 авг 11:31Asus PG278Q

Asus PG278Q Monitorot e vo dobra sostojba so 144hz


180 €
или предлог цена
04 јул 13:34iMac 27”. 24 GB Ram. 1 TB. 3,2 GHz Quad-Core Intel Core i5.

Technische Daten: iMac 27’’Display. 24 GB Ram. 1 TB. 3,2 GHz Quad-Co...


799 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Десктоп компјутери

26 јун 16:38Gaming Kompjuter Terra

i3 4130 Gt 730 1gb 8 gb ram ddr3 500gb hard drive(hdd) CsGo(100fps )...


100 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Десктоп компјутери

25 апр 00:28Asus GTX 1050ti 4G DDR5

5 meseci e koristena. ASUS STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING. Graphics proce...


9.500 МКД
или предлог цена
18 фев 11:52Kompjuter

Prodavam novi BLUE GAMING kompjuter. Napraveni so najkvalitetni kompo...


400 €
или предлог цена
31 дек 16:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам