Битола
                   
285 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trinx M1000 Elite 27.5 trkala velosiped/tocak

Se prodava Trinx velosiped 2021 godina vo odlichna sostojba so hidrau...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 20:23Specialized Demo 8 downhill

Se prodava downhill velosiped Specialized Demo 8 so 26" trkala. Golem...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Битола

Велосипеди

Вчера 20:23Се продава нов GHOST Kato Essential 29''

Се продава нов GHOST Kato Essential 29'' неотпакован со гаранција. 0...


700 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
43.000 €
Битола

Велосипеди

Вчера 17:29Scott Cheyenne MTB Velosiped 26 Shimano XT

MTB Scott Cheyenne -AL.RAM-7005 Menuvac DEORE XT 3 x 8 Amortizer R...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:44Tecnobike, ram - 50 (M-L), trkala - 28ki

Tocakot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba. Golemina na ram e ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.600 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 13:00VELOSIPED SCOTT

Velosiped Scott


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:41  НОВ ОГЛАС

Velosiped MERIDA FREESPORT 28" DEORE

VELOSIPED MERIDA FREESPORT - SHIMANO DEORE 3 X 8 ALEX RIMS DUPLI...


140 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:33Velosiped kako Noov Ekstra!

Se Prodava Tocak so 18 brzini Zacuvan Ispraven Odlicen bez nikakov Pr...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 08:03PRODAVAM DETSKI VELOSIPED ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV

Prodavam detski velosiped zacuvan kako nov so odlicni gumi...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 00:16***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT YECORA 26" ,CANNONDALE 26",MERIDA 28 ", CUBE ACID 26", WHEEL...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

07 дек 22:25VELOSIPED SERIOUS od uvoz

VELOSIPED SERIOUS OD UVOZ GERMANSKI ALUMINSKI RAM 26''GUMI NOVI 26...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Битола

Велосипеди

07 дек 22:07ARROW VELOSIPED OD UVOZ

ARROW VELOSIPED UVOZ OD SVAJCARIJA ALUMINIUMSKI RAM SIMANO OPREMA ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
Битола

Велосипеди

07 дек 22:07CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram GUMI NOVI 26" -...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

07 дек 22:00SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA / C - 640 - MTB Aluminium ram . Size "M" Trkala 26"...


140 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Битола

Велосипеди

07 дек 22:00SCOTT YECORA PRO/SPEC 26" VELOSIPED mtb

SCOTT - PERFORMANCE YECORA - PRO/SPE-MTB GUMI 26" ALUMINIUMSKI RAM...


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

07 дек 22:00PRODAVAM NOV VELOSIPED MERIDA KUPEN OD SETEK

KUPEN E 40.000 denari se prodava za 35000 sostojbata e ista kako od p...


25.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

07 дек 15:38City Bike Gradski Velosiped Jupiter

Gradski Velosiped Jupiter Millennium 7 Proizveden vo Danska Ra...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

07 дек 15:10Велосипед / Точак / Velosiped / Tocak

Се продава.. во одлична состојба!


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

07 дек 12:01Se prodava velosiped

Se prodava velosiped merida nov vozen edna sezona


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

07 дек 08:27Velosiped tocak SPECIALIZED PITCH 27.5 mozi zamena

Velosipedot e donesen od svajcarija mnogu malku vozen vo odlicna sost...


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Битола

Велосипеди

06 дек 23:02Velosiped tocak DOok so zimska cena

Ispraven i odlicno zacuvan.so disk kocnici dobri gumi. Kako nov ne e ...


6.700 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.990 МКД
Битола

Велосипеди

06 дек 22:57Velosiped tocak ktm zimska povolna cena

Tocakot e so fabricni delovi. Aluminiumski so disk kocniciSe funkcion...


249 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
280 €
Битола

Велосипеди

06 дек 18:39Prodavam velosiped

Se prodava tocak Totem vo odlicna sostojba koristen 1 godina Cena p...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

06 дек 14:35HT 5.0 Savage Mountain buke

- Tocakot e kako nov, vredi da se vidi i proba - Preden disk 21cm,za...


400 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

05 дек 19:00Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


520 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

05 дек 14:09Leopard vo ispravna sostojba

Tocakot e vo ispravna sostojba se funkcionira na nego za poveke. Info...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

05 дек 11:12Velosiped CRESTA

Se prodava velosiped CRESTA svajcarski velosiped so aluminski ram vo ...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

05 дек 11:01VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

05 дек 10:43VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba so shimano oprema uvezen od Ge...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

05 дек 10:43Velosiped Rider

Se prodava velosiped Rider 18 brzini,malku koristen,kako nov.


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

04 дек 20:52CUBE ACID 26" MTB-XT/SLR/ROCKSHOX/ Velosiped

Cube Acid - competition line - XT-SLX 3x10 -MTB ROCK SHOX so lock na...


17.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

04 дек 18:41Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


530 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

04 дек 17:06Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

04 дек 09:12FOKUS EXTRA

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x8.L GOLEMINA


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

03 дек 08:32CROS

Velosipedot e vo odlična sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

03 дек 08:31NAOCARI OCILA ZA VELOSIPED SKII MOTOKROS

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 дек 11:08Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 дек 08:32Велосипед

Велосипед Diamondback Со шимано опрема во тип топ состојба Информац...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 дек 20:34VELOSIPED GIANT

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 дек 12:07KILOMETRAZI BRZINOMETRI SPEEDOMETRI ZA VELOSIPEDI

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 дек 11:05Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам