341 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oneplus 11 5g 16/256 (NOVI)

Se prodavaat oneplus 11 5g novi ne aktivirani so 16/256 memorija. Tel...


45.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 МКД
Денес 18:27Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:27iPhone 14 128gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 so 128gb nov ne koristen. Telefonot e aktiviran ...


700 €
или предлог цена
Денес 18:27Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


550 €
или предлог цена
Денес 17:57OnePlus 10T (Novi)

Se prodavaat oneplus 10t so 16/256gb novi ne aktivirani. Telefonite s...


420 €
или предлог цена
Денес 17:56OnePlus 9 pro (Novi)

Se prodavaat novi ne aktivinani oneplus 9 pro. Telefonite se so 12/25...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Денес 17:56Xiaomi Mi 11 (Novi)

Se prodavaat novi nikogas ne aktivirani Xiaomi Mi 11. Telefonite se e...


38.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:56Samsung Galaxy S20 plus / S20+ (NOVI)

Se prodavaat novi ne aktivirani samsung galaxy s20 plus so 8/128 memo...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Денес 17:56Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128gb ( Nov )

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128gb memorija nov ne aktivi...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:56Jabra Elite 7 Pro (NOVI)

Se prodavaat novi wireless slusalki jabra elite 7 pro. Slusalkite sle...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:56Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 (NOVI)

Se prodavaat novi ne koristeni Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3. S...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:56Huawei Nova Y90

Se prodava huawei nova y90 so 6/128gb memorija. Telefonot e zacuvan m...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:56Huawei Nova 9 SE ( Kako nov )

Se prodava huawei nova 9 se so 8/128gb memorija. Telefonot e kako nov...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:56Iphone 12 Pro Max

Se prodavaat Iphone 12 Pro max . Telefonite se vo odlicna sostojba so...


620 €
или предлог цена
Денес 17:55Huawei Watch GT 3 Pro (NOVI)

Se prodavaat huawei watch gt 3 pro novi ne aktivirani so edna godina ...


220 €
или предлог цена
Денес 17:55iPhone 14 Plus 512gb (NE AKTIVIRANI)

Se prodavaat iphone 14 plus 512gb novi ne aktivirani. So telefonite s...


950 €
или предлог цена
Денес 17:55iPhone 12 (Novi)

Se prodavaat iphone 12 novi ne otpakovani. Modelite se evropski dovag...


560 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
570 €
Денес 17:55Huawei Nova 9 (Kako Nov)

Se prodava huawei nova 9 koristen edna nedela, telefonot nema nikakvo...


13.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:55Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:54Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


750 €
или предлог цена
Денес 17:54iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


849 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
869 €
Денес 14:21Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:47Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Денес 13:00Se prodava iphone xs

se prodava iphone xs mnogu zacuvan bez nikakov problem sleduva so zas...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:48Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:19Iphone 8 64GB

Se prodava Iphone 8 64GB vo perfektna sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
150 МКД
Денес 08:04TELEFON REALME C55

Telefonot e Nov Raboti na site mrezi Samo TELEFON Bez polnac (Poln...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:53Xiaomi 12 Lite

Телефонот е користен помалку од 2 месеци и е под гаранција. Нема ника...


20.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 МКД
Вчера 14:55Xiaomi Mi Note 10 black

Телефонот е користен со заштитно стакло и маска, нема никакви гребнат...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
Вчера 14:55Samsung S20 plus, S20+

Samsung S20 plus odlicno socuvan. Za povekje informacii javete se na ...


350 €
или предлог цена
Вчера 14:42Huawei p30 pro

Huawei p30 pro odlicno socuvan. Za povekje informacii javete se na br...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:15Prodavam xiaomi Mi 12 Lite

Telefonot e vo odlicna sostojba, bez tragi na koristenje, koristen sa...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39Iphone x, black, neverlock

Prodavam iPhone x, black neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:27SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM, RABOTI NA SITE MREŽI. 24 MESECI GARANCIJA...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 08:56Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G 🔹8 plus 5 GB RAM i 128 GB memorija 🔹108...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:54REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
05 јун 20:16REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


10.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
12.500 МКД
05 јун 20:14Kupuvam ZLATEN BROJ. ЗЛАТЕН БРОЈ

Kupuvam ZLATEN BROJ. ЗЛАТЕН БРОЈ -07*-606-666


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

05 јун 18:15iPhone 13 Pro Max 256gb

Se prodavaat iphone 13 pro max 256 gb. Telefonite se makaimalno zacuv...


950 €
или предлог цена
05 јун 17:43Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам