1354 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GPS Navigacija Mapi 2021 TOMTOM, GARMIN, iGO, Becker, Mio

Update na najnovi Mapi 2022 i najnova verzija na softver za site vido...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Денес 19:21iGO GPS Navigacija NOVI Mapi 2021 Kamion Kola Telefon Tablet

>> iGo Navigacija 2022 god za Site Android Telefoni, Tableti, Kineski...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Денес 19:21PlayStation 4 PS4 500GB + 1 racka ***EKSTRA CENA***

Konzolata e kako NOVA, isto taka i rackata e potpolno ispravna, ne e ...


12.700 МКД
или предлог цена
Денес 16:36HITACHI систем vintage

Продавам vintage систем HITACHI составен од засилувач HA-12, тјунер F...


150 €
или предлог цена
Денес 15:44sony sistemce neispravno

sony sistemce neispravno taka doneseno od germanija bez zvucnici


650 МКД
или предлог цена
Денес 15:16tripod postolje so trkalca Valbon DL-10

ZA tripod postolje so trkalca Valbon DL-10,,swiss


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Денес 14:32Xbox 360 E

Prodavam Xbox 360 E, ne e igran skoro 2 godini, odlicno socuvan so sl...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Аеродром / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Денес 13:45Chipuvanje PS3 / Playstation 3 Jailbreak

Cipuvanje na site modeli na PS3 400 denari samo cipuvanje 500 dena...


400 МКД
или предлог цена
Денес 13:45Servis i cipuvanje na PS2, PS3

Servis, cipuvanje, instalacija na softver i igri za PS2, PS3, PS4


По Договор
или предлог цена
Денес 13:27BANG OLUFSEN BEOLAB 7.1. AKTIVEN..KAKO NOV. ....TOP.

BEOLAB 7.1. KAKO NOV. SWISS. ZVUK!!!!!!!!!!. SO DALECINSKO....VIDETE ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:55  НОВ ОГЛАС

BEOCORD 5500. VRVEN DEK.

BEOCORD 5500. VRVEN DEK. SWISS.....VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 12:48  НОВ ОГЛАС

BEOGRAM CD 5500...KAKO NOV.

BEOGRAM CD 5500.....KAKO NOV. SWISS....VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 12:47  НОВ ОГЛАС

BEOMASTER 5500....KAKO NOV

BEOMASTER 5500. SO ORIGINAL DALECINSKO. KAKO NOV......VIDETE GI SITE ...


7.600 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.000 МКД
Денес 12:45  НОВ ОГЛАС

BANG OLUFSEN 5500. WHITE EDITION.

BANG OLUFSEN. BEOMASTER 5500, BEOGRAM CD 5500 I DEK BEOCORD 5500. SO ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

BEOSOUND CENTURY. GRATIS BLOUTOOTH RECEIVER. VIDI OGLAS

BEOSOUND CENTURY. FM RADIO, CD I DEK. NAPOMENA CD NE RABOTI. GRATIS B...


7.700 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.000 МКД
Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Продавам Телевизор LG со рамен екран

Продавам Телевизор LG со рамен екран 26''(66cm) Телевизорот е купе...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 12:31Dodatni elementi za PS4, PS4 Pro, PS4 slim

Se raboti za novi elementi nekoristeni so niv slednuva kutija i polna...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:23Kontroler / Joystock za Sony Playstation 4 novi neotpakovani

Prodavam Kontroleri / Joystick za Sony Playstation 4 novi neotpakovan...


1.499 МКД
или предлог цена
Денес 12:23Joystock za Sony Play Station 4

Novi neotpakovani Joystici za Sony PS4


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:23NOVI NEOTPAKOVANI KONTROLERI/ JOYSTICK ZA SONY PS4/ PS4Pro

Se prodavaat novi neotpakovani kontroleri/ Joystock za play station p...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:23Bang & Olufsen BeoSound 3000 ,sistem

Bang & Olufsen BeoSound 3000 ,sistem,bez zvucnici


120 €
или предлог цена
Денес 12:03  НОВ ОГЛАС

objektiv tokina af 35-70mm 1.3.5-4.6

objektiv tokina af 35-70mm 1.3.5-4.6


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

SLUSALICI AKG HSD 171

PROFESIONALNI AKG SLUSALICI SO VRVEN HI FI KVALITET I ZVUK, CLOSED BA...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICI MITSUBISHI SS L70

OCUVANI DVOSISTEMSKI ZVUCNICI BASS 8 KA, MOKNI SE 2X35W NA 8 OMA, MOZ...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:45  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICKI KABLI AUDIOCRAST

VRVNI ZVUCNICKI KABLI DETERMINIRANI SO POZLATA 2X1 METAR, GOLEMA PROM...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:41  НОВ ОГЛАС

HI FI STEREO/SURROUND AUDIO. VISOK KVALITET....VIDI OGLAS.

HIFI STEREO SURROUND AUDIO. VRVEN KVALITET.. IMAM DOSTA ORIGINAL SLUS...


1 €
или предлог цена
Денес 10:08BANG OLUFSEN 2500,3000,3500,BEOLAB, 7.1....VIDI OGLAS.

BANG OLUFSEN AUDIO OPREMA. PREMIUM KVALITET. NE TREBA KOMENTAR. KOJ ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:08VINTAGE STEREO RISIVER BROWNI-SWISS.MADE IN JAPAN.VIDI OGLAS

HI FI STEREO RISIVER (POJACALO SO RADIO) BROWNI EXSCELZIOR. SO VGRADE...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:08YAMAHA YST-99CD. MIDI RISIVER SO CD PLAYER.

YAMAHA YST-99CD.. ODLICEN STEREO RISIVER SO CD PLAYER. CITA SE.. VISO...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:07ELTAX HOLIWOOD. DENMARK. CENTAR. DOSTA JAK.

ELTAX HOLIWOOD. DENMARK. ODLICEN CENTAR......VIDETE GI SITE MOI OGLA...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:07SLUSALKI. ORIGINAL. VISOK KVALITET...VIDI OGLAS.

SLUSALKI. AKG, SENHEIZER, BEATS AUDIO, JBL, PHILIPS, SONY. IMAM I WIR...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 10:07Harman Kardon HK 980 - perfektno - kako novo

Prodavam stereo pojacalo harman kardon hk980, vo perfektna sostojba b...


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Денес 09:38NIKON D7200, NIKON Objektivi

Prodavam fotoaparat NIKON NIKON D7200 napraveno samo 5000 sliki - 35...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 09:38Tuner Marantz ST 6003

Prodavam tuner Marantz ST6003, odlicno socuvan, bukvalno kako nov


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 09:38Cambridge Audio Topaz SR20 - NOV - Perfekten

Prodavam Stereo resiver Cambridge Audio Topaz SR20 mnoogu malku koris...


300 €
или предлог цена
Денес 09:38НАВИГАЦИЈА и МАПИ за сите видови GPS уреди и мобилен телефон

✅🚩👉 Инсталација на најновите 🌍 мапи и софтвер за 🛰️ GPS навигации...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Денес 09:35Prefrluvam 630 HD Filmovi i 100 HD Animirani

Prefrluvam 600 giga super kolekcija novi i postari filmovi od 630 hd ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 09:24Magnat zvucni kutii so woofer

Odlicni, kako novo!!!! Zvuk fenomenalen. 2-way speakers with dou...


69 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 07:28  НОВ ОГЛАС

Philips front speakers predni saraund zvucnici

Odlicni Povisoka klasa Ubava obrabotka Masivni trosistemsju bas re...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 07:23  НОВ ОГЛАС

Philips dupli kaseten dek

Nov Cena 2800 denara. Model fc 911 Celosno ispraven. Sviri od...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 07:20  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам