Битола
Подкатегорија:
                   
56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Мини шпорет.

Mini sphoret Fuego,raboten e samo edna godina.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Битола

Кујна / Останато

Денес 14:47Se prodava kujna

Se prodava kujna , mnogu zacuvana i pogodna. Cena 150€ Kontakt broj...


150 €
или предлог цена
Денес 13:00Komplet kujna

Se prodava kujna bez aparati, izrabotkata e od masivno drvo


1 €
или предлог цена
08 авг 13:49Vrati za kujna

Vratnicki za kujna Dimenzii:400-1000 400-720 ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

07 авг 13:38Kujnski element елемент за кујна

Kujnski element so fioki i visok del so polici. Odlicna sostojba. Ist...


6.000 МКД
или предлог цена
05 авг 06:05Novo, neotpakovano bojlerce

Bojlercetot e sosema novo, neotpakovano, 5 litarsko, marka Koncar. T...


1.300 €
или предлог цена
02 авг 17:39Izrabotka na kujni, komodi, plakari

Изработувам кујни со нацрт дизајн во 3D со што би имале до знаење што...


1 €
или предлог цена
01 авг 09:30Daski za hrana

Izrabotuvam daski za hrana vo razlicni golemini i razlicni formi , o...


1.000 МКД
или предлог цена
31 јул 09:19Krivi Menteski

Menteskite se tie od slikata i se 10 parcina 10 denari po parce si fo...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

29 јул 15:14Pravi Menteski

Menteskite se tie od slikata i se 12 parcina 10 denari po parce si fo...


120 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

29 јул 15:12Frizider ZIL Moskva Retro Vintage od 1950

Trofazen. Vo ispravna sostojba. Dobro socuvan. Za kolekcioneri i retr...


1 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

28 јул 19:31Bojler Koncar 5l

Se prodava bojler Koncar 5l, vo ispravna sostojba, visoko montazno, m...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

26 јул 09:30Frizider za dlabiko i masina za susenje alista

Hitno hitno hitno Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvanjeb 410L so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

12 јул 13:27Sadoper- kunjski mijalnik

Sadoper -kunjski mijalnik vo okrugla forma Germansko proizvodstvo ...


1.000 МКД
или предлог цена
08 јул 12:50MIJALNIK

MIJALNIK dupli 120/60 Dva isti dimenzi 500den parce


500 МКД
или предлог цена
08 јул 10:16Avent готвач на пареа 4 во 1

Користен 2 години за подготовка на храна за бебе и дете. Апсолутно ис...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

02 јул 18:34Kujna

Prodavam kujna -Brest-Cerknice-Slovenija


1 €
или предлог цена
21 јун 10:15UMIVALNIK INOKS

PRODAVAM DOBRO SOCUVAN UMIVALNIK INOKS,DIMENZIJA 80*60


999 МКД
или предлог цена
08 јун 15:05Pekac za leb Gorenje

Pekac za leb,mnogy malku koristen 2000den.Bitola


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

13 мај 10:35Ce prodava kunjski element

Se prodava kunjski element Cena po dogovor


2.000 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

12 мар 09:06Se prodava

Se prodava mijalnik so dve korita hrom Za info 074 209 329


По Договор
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

08 мар 15:28Kunja

Kunjata se prodava komplet samo so aspiratorot


По Договор
или предлог цена
28 фев 23:27Bojlerche kujnsko eftino

Bojlercheto e vo navistina odlichna sostojba.Niskomontazhno e ( za po...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

30 јан 13:00Mijalnik so plinsko reso

Telefonski broj 077 630 530


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

13 јан 11:27Sadoper / Mijalnik

Dupli mijalnik za vo kujna.


700 МКД
или предлог цена
29 дек 14:41Kujna i plakari

Se prodava kujna i plakari.mn zacuvani 075 269 535


1 €
или предлог цена
28 дек 17:12Elekticen sporet i kujnski elementi

Se prodava el spore. Kujnski eeti i plakari. Super sostojba 075 269 ...


20 €
или предлог цена
03 дек 23:234 NOVI nogalki

4 novi nogalki za kujnski ili kupatilski element visina 10.5cm. ( zgr...


40 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

27 ное 14:22Se prodava kujna

Se prodava kujna


1 МКД
или предлог цена
12 ное 11:49ZAPECATUVAC TOPLINSKI

Se prodava zapecatuvac racen, mini ,nov i nekoristen zaedno so vgrade...


630 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

14 окт 21:54Se prodava masina za sadovu

Se prodava masina za sadovi Gorenje so mal defekt


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

07 окт 23:09Se prodava kujna

Se prodava kujna tel 075278419


1 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:18Продавам кујна

Се продава кујна малку користена и целосно функционална, комплет со ...


1 €
или предлог цена
20 јул 17:11Фрижидер

Се продава половен, зачуван robin фрижидер. Во пролог слики од фрижид...


1 €
или предлог цена
11 јун 10:58Se prodavaat Dve plinski boci

Dve plinski boci od Po 10 litri tel:071313054


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

28 мај 13:00Elektricen sporet i mikrobranova

PRODAVAM elektricen sporet i mikrobranova.funkcioniraat odlicno, mal...


6.700 МКД
или предлог цена
13 мај 17:51Trpezariska masa

Se prodava masa so sest stolici skoro nova cena 100 ev.kontakt 072230...


100 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

04 апр 17:27Umivalnici

Dva umivalnici rosvajt


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:22Keramicka plotna

Продавам Комбинирана керамичка плотна BEKO HILM64120S, 60cm, 4грејни ...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

19 сеп 14:23PRODAVAM NISKOMONTAZNO BOLJERCE 10L "PARNOVOD BITOLA"

10l so KAZAN IZRABOTEN OD PROHROM SO NEOGRANICENA GARANCIJA TRI GOD...


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

22 авг 12:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам