Подкатегорија:
                   
20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVAAT TELEFONI OLTAJMERI

SE PRODAVAAT VOJNICKI TELEFONI ISPRAVNI


2 €
или предлог цена
10 авг 08:30ISKRA

Ispraven, malku koristen, odlicno zacuvan..


500 МКД
или предлог цена
29 јул 11:09Се продаваат Телефони

Се продаваат телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна состојба ...


600 МКД
или предлог цена
11 јул 13:27Se prodava poloven bezzicen telefon bezicen Fujitel

Se prodavaat polovni bezzicni telefoni: Fujitel, NEC i Panasonic. Tel...


600 МКД
или предлог цена
23 јун 13:39Безжични Телефони

Се продаваат безжични телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна...


600 МКД
или предлог цена
29 мај 12:51Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
27 мај 13:24Безжични Телефони

Се продаваат безжични телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна ...


600 МКД
или предлог цена
22 мај 13:36Bezzicni telefoni

Bezzicen fiksen simens panasonik i drugi ispravni 1500 den kontakt 07...


25 €
или предлог цена
19 мај 21:36Bezicni i mobilni telefoni

Ispravna sostojba cena po dogovor tel 075 232 682


20 €
или предлог цена
19 мај 21:36FIKSNI TELEFONI

SE PRODAVAAT FIKSNI TELEFONI IPRAVNI,MALKU KORISTENI PO POVOLNA CENA...


300 МКД
или предлог цена
13 мар 07:45Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
29 јан 13:27Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 13:18Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
09 окт 16:17Panasonic DECT telefoni bezzicni evtino

Polovni digitalni telefoni DECT Panasonic, razni modeli, cena od 400 ...


400 МКД
или предлог цена
06 окт 16:03Безжични Телефони

Се продаваат безжични телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна ...


600 МКД
или предлог цена
03 окт 13:23Panasonic bezicen telefon

Prodavam bezicen telefon vo odlicna sostojba, mnogu malce koristen, ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:31ERICSSON TERMINAL ZA FIKSEN TELEFON

Prodavam terminal za fiksen telefon vo ispravna sostojba komplet so p...


1.199 МКД
или предлог цена
16 јул 07:36stari telefoni

ima razni telefoni


По Договор
или предлог цена
11 јул 19:50Fixen telefon

Panasonik


600 МКД
или предлог цена
25 јан 19:38DVA PHILIPS TELEFONI

ISPRAVNI SO ADAPTERI


1.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 20:26Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам