244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


4.000 МКД
или предлог цена
25 дек 11:15TIG заварување - Керамички гасни млазници

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни г...


300 МКД
или предлог цена
24 дек 18:26Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површи...


6.300 МКД
или предлог цена
24 дек 18:22Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
24 дек 11:31Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
23 дек 11:45Mazalica za mast

Se prodavaat mazalici za podmackuvanje za mast. Modelot e prikazan na...


111.111.111 €
или предлог цена
22 дек 12:39Ostrilka za burgii PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


3.000 МКД
или предлог цена
13 дек 11:49Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


8.000 МКД
или предлог цена
05 дек 11:53Flex izolator od napon

Se prodava Flex izolator od struja za onie koj rabotat so brusalica i...


230 €
или предлог цена
04 дек 09:30Rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C

Prodavam rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C - NOV, kupen po greska.


1.000 МКД
или предлог цена
02 дек 22:32PARKSIDE HEFTALICA 45w

Malku koristena


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
01 дек 10:50pumpa

Se prodava polovna pumpa za gusti proizvodi


1 €
или предлог цена
30 ное 22:41Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
29 ное 12:34PARKSIDE HILT 800w

Parkside hammer drill 800w Nov nekoristen Cena po dogovor 070269561


1 МКД
или предлог цена
28 ное 21:55PARKSIDE HILT 1050w

PARKSIDE HAMMER DRILL 1050W NOV NEKORISTEN CENA PO DOGOVOR 0702695...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 21:55Острилка за бургии PARKSIDE

Острилката е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина на остр...


3.000 МКД
или предлог цена
25 ное 09:27Брусалица Bosch

Се продава брусалица во одлична состојба. Контакт Никола 071313092


3.500 МКД
или предлог цена
20 ное 13:14Правосмукалка 1500w PARKSIDE

Правосмукалката е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 15...


8.000 МКД
или предлог цена
19 ное 10:54Штрафилица ударна 20v-4Ah PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


8.000 МКД
или предлог цена
19 ное 10:54Burgii za hilta 60 cm. 10-25

Burdii za hilta 10,12,16,22,25 Dolzina 600mm. Germansko prozivodstv...


1 МКД
или предлог цена
15 ное 08:47Nov pneumatski odvrtuvac pistol 1/2 BERNER

Nov pneumatski pistol berner 1600 nm extra silen posilen nema na paza...


13.000 €
или предлог цена
14 ное 19:57Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
11 ное 09:41laser Makita sk 104

Laserot e vo ispravna sostojba moze da se proveri ima 6 meseci garanc...


8.000 €
или предлог цена
09 ное 07:01Гарнитура рачен алат 64 парчиња Garnitura Alat Parksi 64 pcs

Нова и неупотребувана.


2.200 МКД
или предлог цена
08 ное 23:49Pantlika metro za merenje dolzina 50m patlika

Nova


1.200 МКД
или предлог цена
07 ное 19:44Mac za pila Maч

Prodavam originalen mac za pila medved 50 cm nov nekoristen voopsto p...


600 МКД
или предлог цена
06 ное 11:12Strafilica udarna 20v-4Ah PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
03 ное 11:41CNC ROUTER EXTREME PRO 900x600

Profesionalen CNC ruter so visoki performansi. Spindle 2kw vozdu...


1 €
или предлог цена
02 ное 13:41Батер. Гравирка-Гриндер 12v PARKSIDE

Батериската гравирка-гриндер е нова од германско производство PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
01 ное 11:33OTRKRIVANJE NA PODZEMNA VODA ZA BUNARI I PUMPI

DIMOVSKI KOMPANI DM dooel Bitola SO NAJSOVREMENA OPREMA VRSIME DET...


1 €
или предлог цена
31 окт 21:40Rezervni delovi za motorni pili Husqvarna

Prodavam rezervni delovi za motorni pili Husqvarna 340, 345, 346, 350...


10 МКД
или предлог цена
28 окт 17:45Strafilica 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v -...


6.000 МКД
или предлог цена
25 окт 13:59Батер. Хилта 20v PARKSIDE-Performance

Батериската хилта е нова од германско производство PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
20 окт 13:12Лемилица 48w PARKSIDE

Лемилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 48 вати...


3.000 МКД
или предлог цена
14 окт 12:18Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
12 окт 13:50Prodavam CEKANI

Cekani razni golemini.spakli ,mistrii,klesti,pistol za silikon,za nit...


1 МКД
или предлог цена
09 окт 20:37Raider stafilica

strafilica za knauf ispravna malce koristena so se kutija


1.200 МКД
или предлог цена
06 окт 19:27Lemilica 48w PARKSIDE

Lemilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 48 wati...


3.000 МКД
или предлог цена
06 окт 10:37Циркулар столни 2000w PARKSIDE

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 2000 ват...


13.000 МКД
или предлог цена
04 окт 02:06Set IMBUSI Gemanski Powerfiks

Komplet sestokraki imbusi so kuglasta glava idealni za teski pristapn...


700 МКД
или предлог цена
03 окт 10:20Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам