Подкатегорија:
                   
885 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gigabyte GeForce GTX 770 2GB WindForce 3x

Kako nova vo kutija Mnogu malku e igrano so nea gtx770


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:05Multimedia Stereo Speaker 2.1 Wooden - Novi zvucnici

USB Speakers JT 2806 USB Powered 3.5mm 2.1 Audio Multimedia Stereo Sp...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR - Novi slusalki

P47 Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR Black with FM Radio High f...


600 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gigabit

Prodavam ispraven Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gi...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:11Продавам Apple Magic Trackpad

ПродавамApple Magic Trackpad купен од iStyle. Премалце користен. Праќ...


7.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Gigabyte OC 3x 2070 super 8gb

Se prodava grafickata, komplet so kutija, bez garancija. Cena fiksna,...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54  НОВ ОГЛАС

MSI gaming x TRIO 3070ti 8GB

Se prodava grafickata komplet so kutija, bez garancija. Cena fiksna b...


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:52  НОВ ОГЛАС

MSI ARMOR 2070 8GB

Se prodava grafickata, komplet so kutija. Garancija istecena. Cena fi...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:51  НОВ ОГЛАС

GIGABYTE OC 2060 6GB

Se prodava grafickata karta od naslovot komplet so kutija. Garancija ...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:48  НОВ ОГЛАС

Hard disk 1TB za Laptop 2.5 Segate

Diskot e vo malku koristen bez bad secktori imate dokaz od hd sentine...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Hard disk 500gb za laptop 2.5"

Odlichna sostojba 500gb 2.5" HGST


800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Hard diSK 500gb toshiba za laptop 2.5

DIskot e vo odlichna sostojba imate sentinel za dokaza za bad sectori...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Logitech G502 Mouse

Se Prodava G502, dobra sostojba. broj: 072725589


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:19Hp

Se prodava printer HP, vo ispravna sostojba.Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:30RCA razdvojuvaci (2 komada - 1 par)

RCA razdvojuvaci (2 komada - 1 par)


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17KULER ZA PROCESOR

KULER ZA PROCESOR


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17USB Wi-Fi adapter

USB Wi-Fi adapter Gembird antenata moze da se izvadi


600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17USB Hub Razmnozuvac

prodavam usb c hub razmnozuvac. za maksimalen efekt, videte ja listat...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:16Napojuvanje coolermaster 500W

Coolermaster 500W


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:42Kukjishte deepcool tessaract

Deepcool tessaract so 3 ventilatori


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:41Geforce Rtx 3080 gigabyte vision 10gb

Prodavam graficka kupena od anhoch pred 6 meseci


2.000 €
или предлог цена
Вчера 10:34TP Link Tp-Link Рутер / Ruter

Se prodava ruter, kako nov.


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26TP Link Tp-Link Рутер / Ruter 300mbps

300mb tp link ruter so 2 anteni


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26Продавам Microsoft Designer Тастатура + Маус

Продавам многу малце користена тастатура + маус. !!!И двете работ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:17Hard disk WD Red 8tb Nov 3.5

Diskot e Nov ne otpakuvan ne koristen, za desktop Nas nadzor, 3.0 NAS...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Delovi za HP Pavilion (za poveke modeli)-DV2;DV3;DV4;DV5;DV6

Delovi za poveke modeli na laptopi od HP Pavilion serijata-DV2;DV3;...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:56Intel Core 2 Quad Q9550S

Intel Core 2 Quad Q9550S 2.83 GHz Quad-Core SLGAE Processor LGA775 13...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 03:12RGB DDR4 Gaming Memory

Netac DDR4 3600MHz 8x2GB , prakjam po kargo Viber Whatsapp 079 235...


4.000 МКД
или предлог цена
15 авг 21:29Samsung SyncMaster SA350 23" LED

Бизнис и деловен слим монитор за десктоп. САМСУНГ многу добро соч...


70 €
или предлог цена
15 авг 11:10Thermal Master - Напојување - 350W

Напојување за компјутер Термал Мастер 350W солидно сочувано и функцио...


700 МКД
или предлог цена
15 авг 11:10Mini Wireless Keyboard with Multi Touchpad & Backlight-Novi

Mini Wireless Keyboard with multi Touchpad & Backlight illuminated ke...


550 МКД
или предлог цена
15 авг 10:48WEB CAMERA

Web Camera Brand Name: centechia Certification: NONE Max. Resolution...


650 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
750 МКД
15 авг 10:40GeForce GT 740 2GB/DDR5

Se prodava GIGABYTE GT 740 2GB GDDR5 zemena od anhoch i koristena 2 g...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
15 авг 09:27Prodavam hard diskovi 3.5" SATA

1TB, 2TB, 3TB, 4TB, Дисковите се 100% функционални 1 TB WDC WD1002...


1.500 МКД
или предлог цена
14 авг 22:50DELL P2219H 55.9 cm (22") 1920 x 1080 IPS Full HD LCD

Screen Size: 22 inch Full HD 1920 x 1080 IPS Monitor, 60 Hz, 5 ms C...


4.490 МКД
или предлог цена
14 авг 21:36Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
14 авг 19:35Kupuvam 1660 super ili 3060

Ponudi na viber


1 €
или предлог цена
14 авг 15:13MSI GTX 650 Ti Power Edition

Se prodava GTX650Ti PE 1GB DDR5 vo odlicna sostojba. Grafickata ja im...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
14 авг 11:55Lenovo LT2323pwA (m93p tiny)

odlicen 23 incen monitor Lenovo. moze i komplet so thinkcentre m93p -...


4.000 МКД
или предлог цена
14 авг 11:20HP Profesional C5280 All-in-One

Go prodavam pecatorot zaedno so inj-Cartridge H-350XL


800 МКД
или предлог цена
13 авг 21:04Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам