Виница
                   
317 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


10.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.500 €
Виница

Автомобили

18 мар 09:42Промовирано

Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:38Delovi Renault Kangoo

D e l o v i Renault Kango 1.9 d Info: 077873777 (Viber)


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:38Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:38Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:37D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks

D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks 6 brzini 3 vrati Funkci...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:37Opel Astra 1992 atestiran plin

Opel Astra 1992 atestiran plin Nov akomulator Smeneti plocki so cr...


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мар 07:34Citroen Berlingo 1.9D

Prodavam Citroen Berlingo 1.9 D Reg. Do 10.04.2023 Vo odlicna sost...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мар 18:48Mercedes-Benz E220d

Mercedes-Benz E220d Donesena od germanija pred 15 dena Necarineta,m...


18.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мар 16:44Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мар 16:33Hyundai Galloper 2.5

Hyundai Galloper vo dobra sostojba novi gumi registriran povekje info...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мар 10:34D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мар 12:56Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks

D e l o v i Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks Kolata e momentalno cela pal...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мар 12:56Audi Q5

Dzipot e so najj full oprema 3XS-Line novi gumi full servis registrir...


17.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 мар 19:25Ford Focus 1.6i TNG

Ford Focus 1.6 plin benzin atestiran vo sobrakajna vo odlicna sosto...


1.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 мар 19:12Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 мар 07:57Renault 4-Reno 4-(Delovi)

Se prodava celo ili na delovi


200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 мар 07:55Hyundai Accent

Po dogovor cela ili za delovi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мар 17:17Opel Astra 1.7 cdti 81kw/110ks

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel) Moknost: 110ks (...


6.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мар 16:38Skoda Octavia 1.9 TDi 4x4

Kolata e vo top sostojba, redovno servisirana, so zelen karton za cel...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мар 11:34Golf 3 Gti 16v

Prodavam skolka od golf 3 gti 16v mk dokumenti


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 мар 20:35Audi A4 2.0 Facelift 2012

Audi A4 2.0 extra socuvano,prva farba,realni kilometri so garancija. ...


12.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.600 €
Виница

Автомобили

09 мар 00:41POGREBALNO POGREBNO VOZILO MERCEDES E270 FABRIKA

Servisirano registrirano vo top sostojba fabricki pogrebalen ne prepr...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 мар 18:42POGREBALNO POGREBNO VOZILO MERCEDES E230 AVTOMATIC

Voziloto e vo top sostojba stegnato, atestirano i registrirano. Klima...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 мар 18:42Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 мар 17:52Nissan Patrol

Nissanot e kamen zdrav motor glanc 2.8dizel ima gi i originalnite gum...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 14:24Renault Kangoo 1.5dci

Se prodava reno kango vo kompletno ispravna sostojba redovno odrzuvan...


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 11:24Opel Corsa 1.4

Se prodava Opel Corsa 1.4 Benzin Maksimalno socuvano vozilo pali vo...


900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мар 11:06Audi Q7 3.0 TDI 6+1 sedista

Na bg tablici moze da se carine Moze zamena


7.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мар 10:32Bmw e46 320d

Kolata e vo odlicna sostojba so kompleten servis registrirana cela go...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 19:18Fico

Ficoto e kamen nema maana na nego raboti se samo moze da se vide vo s...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 14:12Opel Rekord Olimpia

Opelot e kamen zdrav ni edna maana na nego samo za meraklii realni ku...


5 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 14:11Reno 4

Renoto e kamen zdravo se smeta vo oldtimer motor glanc 3 brzini povek...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 14:11Yugo Tempo 1.0

Yugoto e kamen zdravo ima pominato 32000km Prv gazda sum na nego reg...


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 14:11Audi A6 Avant 3.0 TDi 2008g

Se prodava Audi A6 Avant 3.0 TDi so full oprema 240ks vo odlicna sost...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 мар 15:59PEUGEOT 308 1.6I 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON


4.050 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 мар 09:39BMW 320d karavan E91

odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja moze da se vidi vo sekoe...


5.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.900 €
Виница

Автомобили

01 мар 07:15Motor na delovi Bmw 520 320 x1 facelift e60

2.0 motor 177k.s. N47D20A 2008-2010god Na delovi gol motor (bez ...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 фев 19:14Komplet masina bmw f10 520d

Komplet masina za f10 f30 x3 2.0 motor 184k.s. N47D20C 2013godina ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 фев 19:14Golf 4 1.8 benzin plin

Модел: Golf 4 1.8 бензин/плин атестиран Произведено:1999 Менувач: р...


1.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 фев 19:14SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 фев 06:06Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам