Виница
                   
288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Smart ForFour

Smart Forfour 1.5cdi 2005god Registriran servisiran Vo Top Sostojba T...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Виница

Автомобили

Денес 13:07PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:40SMART FORFOUR 1.5CDI 2005

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA


2.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:40RENAULT MEGANE 1.5DCI

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA


2.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:40FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:40DODGE CALIBER 2008 2.0TDI

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD CH SO DVA KLUCA


6.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:40PEUGEOT 308 1.6I 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON


4.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.150 €
Виница

Автомобили

Денес 12:40MERCEDES GL420 2009

DZIPOT E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:40RENAULT MEGANE 1.5DCI 2010

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA CELA GODINA


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:40BMW serie 3 ( 318 )

Se prodava bmw 318 2008 godina reg do 06.2023g so zelen karton zimski...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:51  НОВ ОГЛАС

MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 1.8 dizel naj noviot posleden model na motor ...


17.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:16OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:16VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:16SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


9.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:16MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


65.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:16Yugo Tempo 1.0

Yugoto e kamen zdravo 30000km pominato kamen motor bez ni edna maana ...


1.050 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:49Se prodava ford fokus C-Max

Se prodava ford fokus C-Max cel ili na delovi Telfon za kontakt 076...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:08  НОВ ОГЛАС

X5 delovi 2003 g 183 ks

Samo komplet se se prodava na delovi dzipot motor menjac top falat Hl...


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:26  НОВ ОГЛАС

FORD FIESTA 1.0i 59KW EURO5 15g FACE

Uvezena od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki do registracija Bez ni...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:33VW POLO 1.4 TDI 55KW BLUEMOTION 16G FACE

Kolata e kako nova Registrirana cela godina Perefektna sostojba B...


8.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:33Reno 4

Renoto e kamen zdravo se smeta vo oldtimer motor glanc 3 brzini povek...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:32ve scirocco

Se prodava vw scirocco 1.4 TSI 122hp 2010god uvoz ch🇨🇭 napraveno go...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:03Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 332


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:54VW Polo 1.2i 12V

За повеќе информации : 078 213 333 078 669 666 078 393 313


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:24Opel Astra 1.7 cdti 81kw/110ks

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel) Moknost: 110ks (...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:16Audi A6 Avant 3.0 TDi 2008g

Se prodava Audi A6 Avant 3.0 TDi so full oprema 240ks vo odlicna sost...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:23Mazda cx5

Avtomatik 155.000 km 150 konji didez


12.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:17VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2012

VW POLO 1.2tdi 2012G BLUEMOTION Od oprema poseduva Start/Stop S...


6.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:05Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:21Renault laguna ,2003 god ,1.9dci ,105 ks

Kolata e odlicna mala potrosuvacka 1.9 dci motor. Solidno nivo na opr...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 фев 19:02Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 фев 16:39Nissan Primera 2.0 dizel

Kolata se prodava cela ili na delovi-(nee palena 2 godini )


280 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 фев 12:32Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 фев 12:32Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 фев 09:06CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba kupena od Germanija bez nikakvi maani ...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 фев 16:09NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


10.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 фев 13:18Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Виница

Автомобили

05 фев 10:10PEZO PEUGEOT 207 1.4 HDI FACELIFT

SE PRODAVA PEZO 207 1.4 HDI FACELIFT KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA FU...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 фев 07:42VOLVO C30 2008 2.0 140HP

moze da se vidi vo sekoe vreme kolata e vo odlicna sostojba za podeta...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 фев 01:28Fiat Stilo Karavan

Se prodava Fiat Stilo 1.9 Hitno


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
Виница

Автомобили

04 фев 07:51Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам