1198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LINCOLN NAVIGATOR 3.5 benz 285 Kw

Се продава Lincoln Navigator 3.5 бензин. Возилото е со 7 седишта и по...


150.000 €
или предлог цена
18 мај 23:52Промовирано

prodavam Peugeot 206 face lift, 1.4hdi

peugeot 206 face lift, 1.4hdi , pominati 228200km, 2006g prva registr...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
25 мај 11:31Промовирано

VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion

Се продава VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion Во совршено одлична состојб...


17.500 €
или предлог цена
23 мај 12:32Промовирано

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


11.900 €
или предлог цена
Денес 10:47Seat leon 2.0tdi 170ks 2006god

Barajte DANIEL tel:070 377 042 2006 godina 2.0 tdi 170ks reg do 04...


5.400 €
или предлог цена
Денес 10:36Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Денес 10:36MAZDA.X7..2009.4x4.PLIN.ATES.PREFEKTEN.MOZE ZAMENA.VELES

Menjac racen.6.brzini..2008 vo kniska plin dizna atestiran..motor men...


7.500 €
или предлог цена
Денес 10:09MERCEDES.KOMPRESOR.C.200.TNG.2002.G. REG.AUTOMATIK PREFEKTEN

Mercedes.C.200.tng.ates.dizna..automatik..kompresor..2001..u kniska.....


2.999 €
или предлог цена
Денес 10:09RENO.MEGAN.1.5.DCI.60.KW.REG.2005.GOD ZA POCETNICI EKONOMIK

Motor menjac interier odlicni gumi novi 2004 vo kniska 1.5.dci..4.5.l...


1.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Денес 10:09Mercedes C220

Kolata e vo odlicna sostojba,se vozi sekoj den bez nikakvi zabeleski....


5.400 €
или предлог цена
Денес 09:48VW GOLF VI 2.0tdi

Kolata e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva sledno. -klima klima...


7.400 €
или предлог цена
Денес 09:48E280 Avantgarde

Mercedes E-Class E280 avantgarde 2006 Година Регистрирана до 07/202...


6.100 €
или предлог цена
Денес 09:43KIA CLARUS 1.8 SLX

Od oprema ima elektrika na predni prozori klima koja raboti atest kuk...


1.100 €
или предлог цена
Денес 09:33SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

So full oprema Klima raboti Maglinki Osum air bag Cruize contro...


6.900 €
или предлог цена
Денес 09:33Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori El.na retrovizori Greaci na re...


1.850 €
или предлог цена
Денес 09:33Lancia LYBRA 2.4JTD

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska kl...


2.200 €
или предлог цена
Денес 09:33VW Polo 1.0 Benzin

Продавам VW Polo 1.0 Бензин/плин 1997 година. Возилото е погодно за в...


1.000 €
или предлог цена
Денес 08:57FORD FIESTA 1.4 dizel, 2009 131.000km - FABRICKA SOSTOJBA

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 4150€ FORD FIESTA 1.4 dizel - TEHNI...


4.150 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.350 €
Денес 08:30Ford rocus 1.6 tdci 80kw

Se prodava focus 1.6 tdci 80 kw/109ks Vo dosta dobra sostojba 253 ...


3.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.350 €
Денес 00:38BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA-MOZE ZAMENA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


7.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.900 €
Денес 00:28AUDI A3 2.0TDI 2005-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO ODLICNA SOSTOJBA REG CELA GODINA STEGNATO MAX MOZ...


4.800 €
или предлог цена
Денес 00:12  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT 2.0TDI 8V 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN ODLICNA SOSTOJBA KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA TEMPO...


5.500 €
или предлог цена
Денес 00:07  НОВ ОГЛАС

Vw Passat

Vw passat 1.9 tdi Godina 2006 Kilometri 220 000 Registriran do 25.07....


5.550 €
или предлог цена
Денес 00:03Mercedes Cla 180

Prodavam mercedes Cla 180 vo odlicna sostojba Kontakt 078400192


19.500 €
или предлог цена
Денес 00:03Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Поради заминување во странство Се продава Сеат Алтеа 1.6TDI 105ph ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 23:39Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno, redovno servisirano Registrirano...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 19:41Opel Meriva 1.3CDTi 55kw (CH)

Opel Meriva 1.3 CDTi 55kw/75ks motor na lance Uvezena od CH, so serv...


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
Вчера 19:25VW Touareg 2.5 TDI 2005 Reg 12.2023 Perfekten

VW Touareg 2.5 TDI Perfektna sostojba za tie godini i toj model bez ...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 €
Вчера 19:20Citroen Berlingo 2.0 HDI 2001 Reg 5.2024 Panorama Odlicno

Citroen Berlingo 2.0 HDI 2001 godina bez nikakvi sminkanici i glupi f...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Вчера 19:20VW Golf 6 1.6 TDI 2011 Reg 5.2024 Zamena za Kombe

VW Golf 6 1.6 TDI vo Odlicna sostojba bez sminkanici i bez glupi falb...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Вчера 19:20Opel Astra H 1.7 CDTI 74 kw 2005 Reg 4.2024 Odlicna

Opel Astra H 1.7 CDTI 74 kw bez sminkanici i prikazni deka baba ja vo...


3.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.600 €
Вчера 19:20Ford C Max 1.6 TDCI - 2008 - Facelift

Ford C-Max 1.6 tdci 80kw 110 konji, proizveden 2008ma godina vo soobr...


3.999 €
или предлог цена
Вчера 19:08VW PASSAT CC 2.0 TDI R-LINE

Passat CC R-Line 2009 2.0 140ks Registriran 09.2023 Oprema: -Koma...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 18:48BMW 318

BMW 318 122hp 2007god kolata e registrirsna cela god so zelen karton ...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 18:15  НОВ ОГЛАС

Landrover Discovery 2 TD 5

Landrover Discovery td5 vo odlicna sostojba 078444-408


7.000 €
или предлог цена
Вчера 16:53  НОВ ОГЛАС

Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo do ista cena


3.490 €
или предлог цена
Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:15VW GOLF 6 2.0tdi-NAVI-2009g

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 11.mesec 2009god 81kw,110ks so pominati 20...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 16:11VW TIGUAN 2.0TDI 4X4-NAVI

Se prodava VW TIGUAN 2008god 103kw,140ks so pominati 187 000km kako...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 16:11VW POLO TDI BLUEMOTION!!! 2013/12 EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA

BLUEMOTION EURO 5!!! NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN...


6.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.800 €
Вчера 15:21VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


9.999 €
или предлог цена
Вчера 15:11FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET FULL OPREMA SE RABOTI

.vo cenata ima dogovor vo smisla so registracija cela godina ili so ...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 14:30Opel Antara 2.2 dizel 2013g. Zamena

Opel Antara 2013 godina vo kniska, registrirana cela godina do 24.03....


9.600 €
или предлог цена
Вчера 14:20Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам