Пробиштип
                   
34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Acer TravelMate 5742

Karakteristiki procesor i5 -460M na 2.53 ghz 4GB DDR3 Memory 1 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:40HP Pavilion dv6

Laptopot e so i7 procesor,8GB ram 500 gb hdd,baterija slaba


1 €
или предлог цена
Денес 06:40Дисплеј за лаптоп 17'' WideScreen 30 pin

displej za laptop 17'' widescreen i 30 pinski, zacuvan maksimalno be...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 22:20Laptop MSI CR610x

Prodavam laptop msi so neispravna maticna za delovi ispraven displej ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 22:20Displej 15.4" za Fujitsu Simens

Prodavam postar model na Displej 15,4'' displejot e izvaden od Laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 22:20Компјутер Fujitsu Esprimo D757

Се продава десктоп компјутер Fujitsu со следните карактеристики: C...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
01 окт 10:11NAS Qnap TS-230 нов!

Се продава NAS Storage Qnap TS-230 нов, само тестиран со комплетно па...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Пробиштип

Останато

21 сеп 13:56LOGITECH G27 VOLAN

Prodavam Logitech G27 Volan so pedali i menuvac. Full ispraven mnogu ...


220 €
или предлог цена
20 сеп 21:27Kompjuter

🟢Mboard: H81M-S2PV 🟢CPU: i5-4590 3.30ghz Quad core 🟢GPU: GeForce...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 13:22Tastatura za Fujitsu Simens

Prodavam tastatura vo ispravna sostojba bez nikakov problem od Laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:09Се продава Xbox one

Koristen e pomalku od 2 meseci se raboti super bez nikakov problem.Ce...


1 €
или предлог цена
21 мар 20:51Se prodava lap top

Se prodava lap top lenovo koristen 1 mesec cena 37000 denari 077 7...


37.000 МКД
или предлог цена
20 јан 15:27Baram kupuvam Baterija za asus x501a

Baram kupuvam Baterija za asus x501a


По Договор
или предлог цена
28 дек 02:12Gamer PC

-MB Gigabyte Z370M-DS3HLGA 1151 DDR4 3866MHz OC SATA3 M.2 -PSU 65...


600 €
или предлог цена
21 авг 16:06MONITOR 24''

SE PRODAVA ispraven monitor BENQ.


50 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

09 јул 10:03Десктоп компјутер-Philips

LCD monitor 18.5", windows 7, so programi


9.000 МКД
или предлог цена
29 апр 11:33Se prodava kompjuter

Se prodava kompjuter moze sve kompled moze i odelno samo monitor 1500...


4.000 МКД
или предлог цена
23 фев 16:02Ploca za hp 250 G1

prodavam ne servisirana ispravna ploca komplet so 2 G ram i procesod ...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јан 13:35Тонер / Тонери по најниски цени

Тонери за HP и Canon по најниски цени. Листата на модели ги има на с...


466 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

11 ное 08:56Видео надзор - најповолни цени со 2 години гаранција

Продажба и монтажа на видео надзор, со професионална опрема од брендо...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

11 ное 08:56HP Compaq се продава ИТНО

Компјутерот е во одлична состојба За повеќе информации на 078 722 41...


8.000 МКД
или предлог цена
28 авг 18:18Monitor+maticna so processor i ram

Se prodava monitor philips 17inch(1200den) Maticna ploca so 512mb ra...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мај 22:48TOSHIBA SATELLITE A215 za DELOVI

Se prodava Toshiba Satellite A215 S7422 na delovi: EKRAN = 1500 dena...


1 €
или предлог цена
22 апр 09:06MONITOR 24''

SE PRODAVA ispraven monitor BENQ.


50 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 апр 09:22poloven ruter

se prodava poloven ruter za wi-fi malku koristen cena 650 den


02 мар 07:56PECATAR EPSON ISPRAVEN

PECATAR EPSON ISPRAVEN


500 МКД
или предлог цена
08 авг 17:47Екстра понуда на компатибилни тонери на HP и CANON

Понуда за компатибилни тонери за модели на HP и CANON принтери по нај...


466 МКД
или предлог цена
02 мај 14:17Pigmentna boja za Epson printeri

Prodavam pigmentna boja so premium kvalitet nameneta za Epson printer...


400 МКД
или предлог цена
30 апр 11:25Preinstalacija na sistemi na Desktop,Laptop,Netbook

Vrsam formatiranje na desktop, laptop i netbook kompjuteri i instalir...


400 МКД
или предлог цена
30 апр 11:25Prodavam Epson R265 i R285 so zapuseni glavi

Prodavam dva printeri Epson R265 i Epson R285 so zapuseni glavi. ...


1 €
или предлог цена
30 апр 11:25512MB RAM PC 5300S Memory za Laptop 512 MB Memorija

Se prodava 512MB RAM PC 5300S Memory za Laptop 512 MB Memorija


5 €
или предлог цена
28 фев 23:06POLNAC ZA LAPTOP LENOVO NOV

PRODAVAM NOVI POLNACI ZA LAPTOP LENOVO SO GARANCIJA


По Договор
или предлог цена
15 дек 15:18Kvalitetna boja za CISS sistemi za Epson,HP,Canon

Prodavam kvalitetna boja za dopolnuvanje na Vasite CISS sistemi ili r...


31 јул 10:01Gaming Kompjuter +monitor

Se prodava gejming kompjuter kupen vo 2016 specs 8gb ram ddr3 1tb h...


25.000 МКД
или предлог цена
26 јул 01:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам