Битола
                   
2387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN-REDIZAJN--97.000 KM--REGISTRIRANA!!!

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--EURO 4 STANDARD -- KLIMA LADI ODLICNO --...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 сеп 21:44Промовирано

*** SEAT IBIZA 1.4i (benzin) *** 2008 *** 86 HP ***

Se prodava Seat Ibiza 1.4 benzin, 86 konjski sili. Proizvedena 200...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 сеп 15:29Промовирано

Ford Mondeo 1.6 TDCi TITANIUM 2012 Redizajn

Top sostojba! Registriran cela godina do 23.09.2023 godina Najdobri...


10.850 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.300 €
Битола

Автомобили

15 сеп 05:09Промовирано

BMW X5 E53 3.0d full oprema, odlicna sostojba

Avtomobilot e odlicno socuvan motor/menjac, redovno servisiran, posle...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:46Audi A6 2.7tdi 2009 BEZ ZAMENI

Se prodava Audi A6 2.7tdi 2009 registriran do 11.9.22 servisiran odr...


13.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:05Mercedes / Rexton 4x4 Redizajn

Dzipot e mnogu ubav mnogu zacuvan mnogu ekonomicen mnogu konforen so ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:58Fiat Punto DELOVI

Delovi za Fiat Punto


5 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:00Land Rover Discovery 2

LandRover Discovery2 Novi gumi BF Goodrich 245/75r16 Kompleten ...


2.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:59BMW X1

Se prodava BMW X1 2.0 177ks 2010 10mesec 163000km xDrive 4x4 so fu...


11.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:59Citroen c4 1.4 benzin 2008 redizajn reg.08/2023 g

Citroen c4 1.4 benzin redizajn 2008 godina. Ne e od uvoz . Prv gazd...


33 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:50Mercedes C220 2008 170hp

Prodavam mercedes c220 2008 vo top sostojba. Oprema: Elegance nivo ...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:33BANDASI ZA OPEL ASTRA G 4X100 SO LETNI GUMI!

- CELICNI BANDASI ZA OPEL ASTRA . - BANDASITE SE OD ASTRA G MODEL. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:18ALFA ROMEO 147 1.9JTD 2004 GOD.

Se prodava alfa 147 1.9 jtd 2004god. Odlicna sostojba redovno servisi...


1.850 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.990 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:55FORD Mondeo 2.0 BENZIN- PLIN

Se prodava Ford Mondeo 2.0 Benzin Plin A tes odrzavan i servisiran Dz...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:49MAZDA 6

Model: Mazda 6 Godina: 11/2004 KW: 122 ccm: 2261 Gorivo: Benzin´/...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.450 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:35Renault Megane

Se prodava reno megan vo ispravna sostojba ,bez dopolnitelni vlozuvan...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:29Renault Megane 1.6 benzin - Registirano do MAJ 2021

Renault Megane 1.6 benzin - 1998 godina Registracija izmina na 02....


899 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:19Opel Astra 1.7 TDCI 101KS

Kolata e mnogu zacuvana bez nikakva mana i zabeleska


3.150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.250 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:15BMW 15KI BANDASI SOSE GUMI

Gumite se solidni bandasite super


150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:13Opel Astra PLIN ATEST 1.6

Registrirana do 1.2023.Motor menjac odlicni.PROBA KAJ SAKATE


900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:12Ford Mondeo MK4 2012 1.6tdci redizajn

Odlicno socuvana i odrzuvana limuzina Ford Mondeo MK4. Redovni ser...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:45prodavam golf1 golf 1 golf kec mk1 1977 orginal germanski

Orginal germanski kupen od prv gazda prva boja ispravna sostojba pali...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:21VW POLO 1.2 BENZIN 2009 GOD

Vw polo 2009 god 1.2 benzin 44 kilovati Najdobriot motor na lance so...


3.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:19AUDI A8 3.0 TDI

Audi A8 3.0 tdi 232hp Avtomatski menuvac Servisiran maslo,filtri i ...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Daewoo matiz so klima i servo

Kolata e vo vozna sostojba. 4 zimski skoro novi gumi. Registrirana e ...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:45  НОВ ОГЛАС

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm

Kolata e vo top sostoiba registrirana do 9 mesec 2022 god ful oprema ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:43Suzuki Maruti 800cc - 132000km - 1998ma god - dobra sostojba

Suzuki maruti cisto benzince 26kw Nov akumulator novi 2 gumi - odlic...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:27  НОВ ОГЛАС

CITROEN C4 PICASO

Se prodava c4 .pikaso so 7 sediata vo perfektna sostojba moze da se p...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:04VW JETTA 2.0 TDI - 103 KW - 2013 Canada version

Се продава VW Volkswagen Jetta 2.0 TDI - 103KW(140HP) произведена 201...


12.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:01AUDI A4 2.0 TDI 105KW(143HP) FACELIFT(FULL LED) 2011/2012

Се продава перфектно зачувано Audi А4 2.0 TDI DPF 105 KW(143HP) B8 Fa...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:00VW PHAETON 3.0 TDI ODLICNA SOSTOJBA

SE PRODAVA VW PHAETON 3.0 TDI 224 HP REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON MOZI...


7 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:52Citroen c6

Citroen c6 vo izvondredna sostojba bez zabeleski 2.7 hdi 204ks realni...


4 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:44Opel Astra H 1.7 cdti

Opel Astra h 1.7 cdti registrirana do 20.09.2022 Napraen mal servis m...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:43Opel Corsa 1.2

Voziloto e vo super sostojba redovno servisirano i odrzuvano.Uvezena ...


2.650 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:37OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 150KS 2007GOD 7 SEDISTA VO TOP SOSTOJBA!

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 88KW 120 KS 7 SEDISTA VO TOP SOSTOJBA NAPRAVEN KO...


4.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:23CITROEN C5

Citroen executive 2.2 dizel ekonomicen servo klima komfort servis nov...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:17  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN / PLIN /Punto,Corsa,Polo,,Spark

- OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN / PLIN - GODD. NA PROIZ. - 1999g. - REGIS...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:43AUDI A3 2.0TDI 2008G SPORTBACK Sline

AUDI A3 2.0TDI 2008G SPORTBACK Sline Registriano 11.07.2023 Servisi...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:43ELEKTRO MOTORCE ZA VOLAN ZA PUNTO 2 / 3

- ELEKTRO MOTORCE ZA VOLAN ZA PUNTO 2 / 3. - MOTORCETO E ISPRANO. -...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:41Seat Leon 1.6tdi 2011 registriran

Se prodava ili zamenuva Seat Leon 1.6 Tdi 105ks odlicen za vozac poce...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:26Opel Astra OPC 2.0Turbo 240ks

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC OPC mnogu redok model so 2.0 t...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:26Vw Golf 7 1.6tdi mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Golf 7 1.6TDI 105ks odlicen za pocetnici ser...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам