120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava krojac

Info: 070236723 Ars dizajn kumanovo


111.111.111 €
или предлог цена
Денес 09:05  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:07Elektromotor motor monofazen

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mes...


1 МКД
или предлог цена
26 јун 15:56Elektromotor 2.2kw monofazen

Se Prodava elektromotor 2 kw 2800 obrtai Sever monofazen 1.1 kw 28...


1 МКД
или предлог цена
26 јун 15:55Dva industriski ventilatori 30cm

Prodavam 2 industriski ventilatori. Golemina: 300mm Jacina: 100w ...


2.700 МКД
или предлог цена
26 јун 13:50Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.600 €
или предлог цена
26 јун 12:18Машина за производство на тоалетна хартија

КОНТАКТ: 070 253 997 Машините се со трофазни мотори и се во одличн...


1 €
или предлог цена
26 јун 11:58Cinkular so plotna na podesuvanje visina t305 I f250

Italijanski masini 078-394-965


1 €
или предлог цена
25 јун 19:04Novi pumpi za gorivo

2 pumpi za gorivo Adast edna so plin edna bez plin montaza gratis t...


По Договор
или предлог цена
25 јун 14:54Hidromoror

Hidro motor nov


1 €
или предлог цена
25 јун 11:46Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpan


1 €
или предлог цена
25 јун 11:46Pumapa za voda

Puma za navodnuvanje 3 kw


1 €
или предлог цена
25 јун 11:46HIDRAULICEN AGREGAT

Agregat hidraulicen


1 €
или предлог цена
25 јун 11:46Presa

Presa


1 €
или предлог цена
25 јун 11:45CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
24 јун 17:12CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
24 јун 17:12CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
24 јун 17:12Hidraulicni agregati

4 Hidraulicni agregati od 5,5kw, 3kw, 2kw, 1kw


1 €
или предлог цена
24 јун 07:28Elektromotori Reduktori

Elektromotori i reduktori Novi i polovni


1 €
или предлог цена
24 јун 07:28Presa

Presa


1 €
или предлог цена
24 јун 07:28Elektro motori

Bonora 1,5kw 2800vrtezi monofazen Sever 1,5kw 1480vrtezi trofazen L...


120 €
или предлог цена
23 јун 14:27Dvostrana stolba brusalka

Dvostrana stolbna brusalka trofazna...ispravna sostojba


280 €
или предлог цена
23 јун 06:58CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
22 јун 13:52Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masina za pod

Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masina za podovi tepi...


1 €
или предлог цена
22 јун 11:51Компјутерски кројач HOMAG 3200*3200

СЕ ПРОДАВА Компјутерски кројач за иверка HOMAG 3200*3200 - со нова...


1 €
или предлог цена
22 јун 08:47GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.990 €
или предлог цена
19 јун 10:42Masina za zepenje drva

Masina za cepenje drva


1 €
или предлог цена
18 јун 06:43Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
18 јун 06:42Oprema za avtoperalna pistoli cetkarka brisaci cetki vap

Oprema za avtoperalna -pistoli za penomat i za vap , - masina za t...


1 €
или предлог цена
16 јун 07:58Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
14 јун 11:41PUMPI ZA BENZINSKA

PUMPI ZA BENZINSKA, ZA PRIVATNI POTREBI KOJ IMA CISTERNA ITN...SKORO ...


200 €
или предлог цена
14 јун 11:34Viljuskar paleten

Viljuskarcinja vo odlicna sostojba cena povolna


1 €
или предлог цена
11 јун 06:36konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
02 јун 19:24Ekstruder Extruder

Pravi traka vo dve boi 650 mm sirina na traka 2mm deblina 200kg ...


43.000 €
или предлог цена
30 мај 13:37Kantarica ABS i PVC Traka donesena od Svajcarija

Mnogu malku koristena i mnogu socuvana.Ova cena e samo za kes.


2.000 €
или предлог цена
29 мај 07:02ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
27 мај 12:20Brizgalka BOY 15

Prodava se brizgalka BOY 15 Bese vo ispravna sosojba se rasturi da ...


400 €
или предлог цена
26 мај 16:14Се продаваат машини за сечење на мермер

Се продаваат машини за сечење на блокови за мермер и гранит. Машина г...


1 €
или предлог цена
25 мај 17:15Masini za sienje

Prodavam NOVI ne koristeni Industriski masini za sienje BROTHER


1 €
или предлог цена
22 мај 20:05ДИЗЕЛ ПУМПА ЗА ВОДА НОВА! / DIESEL WATER PUMP NEW!!

DIESEL WATER PUMP Type: 3" Power: 3.0HP Max.capacity: 1000L/MIN Tota...


500 €
или предлог цена
17 мај 14:16Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам