1353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Passat B7 1.6 tdi bluemotion

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.500 €
Денес 09:57Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 2006 FULL OPREMA

Se Prodava audi a4 automatic F1 TIPTRONIK ✅ Registrirana do juni 2...


5.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.000 €
Денес 13:00Промовирано

Audi Q5 - 2.0 177ps Quattro - 3xSline - Black edition

Se prodava Audi q5 - 2.0 tdi - 177 konja so full oprema! - Full serv...


1 €
или предлог цена
Денес 13:39Промовирано

BMW 530d E60

Prodavam BMW E60 530d 218hp Pominata registracija


5.500 €
или предлог цена
Денес 21:04OPEL CORSA B ECOTEC 1.0 40KW/55KS 2000GOD 077626766.

OPEL CORSA B ECOTEC 1.0 40KW/55KS 2000GOD ODLICEN MAL GRADSKI AVTOMOB...


999 €
или предлог цена
Денес 20:35СЕ ПРОДАВА Seat Altea

Seat Altea registrirana do 06/2023 so zelen karton,4 novi letni gumi,...


4.000 €
или предлог цена
Денес 20:21  НОВ ОГЛАС

SEAT IBIZA 1.4 TDI 4L NA 100KM UVOZ GERMANIJA PERFEKTNA 2010

PLATENI SITE DAVACKI UVEZENA OD GERMANIJA SO KOMPLET SERVISNA ISTORIJ...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.999 €
Денес 20:08Se prodava BMW 320d 177ks 2008god.

Se prodava BMW 320d 177ks 2008god. vo odlična sostojba, garažiran so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:06  НОВ ОГЛАС

MAZDA 3 1.6 HDI EXCLUSIVE LINE SO FULL OPREMA NAJ NOV UVOZ

KOLATA E DONESENA OD ITALIJA SO VOZENJE SOCUVANA VO PREFEKTRNA SOSTO...


5.950 €
или предлог цена
Денес 18:36Chevrolet Kalos 2006ta lpg rent a car

Se prodava ili iznajmuva chevrolet kalos benzin plin atest pali vozi....


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Денес 18:01Renault Megan III 1.9 dci 6 brzini

Kolata e mnogu socuvana so full oprema , fabricko radio so blutut , k...


4.900 €
или предлог цена
Денес 17:57Audi A3 2.0 TDI 2004/05

Се продава Audi A3 увезена од германија пред 4 години во беспрекорна ...


4.000 €
или предлог цена
Денес 17:56Alfa romeo 147 1.9jtdm 150ks 2005god

Alfa 147 1.9jtdm 150ks 2005 krajot Reg cela godina 7m 2023god Full...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Денес 17:56Ford Mondeo Gia 2007 2.2 155ks

Ford Mondeo Gia 2007 2.2 155ks. uvezeno od germanija pred 3 god dobro...


2.900 €
или предлог цена
Денес 17:47Opel Karl 2017год. Аутоматик 25.000km

Opel Karl *1.0 бензин 75ps *менувач-АУТОМАТИК *НАЈВИСОКО НИВ...


8.000 €
или предлог цена
Денес 17:47Golf 3 1.9 TDi

Golfot e stegnat pali vozi motor menjac top, oprema ima klima(neisp...


1.200 €
или предлог цена
Денес 17:30Audi A3 2.08V 2008 god

2008god vo sobrajkna Manuel so 6brzini Reg cela god Mal servis pre...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Денес 16:39Opel Astra 1.6

Se prodava Opel Astra 1.6 16v (210 000km, realni) vo perfektna sostoj...


2.500 €
или предлог цена
Денес 16:20Toyota Auris 2.0d-127ks-2007g-NAVI

Se prodava Toyota Auris 2.0 D4D,10.2007 god proizveden 93kw,127ks so ...


5.200 €
или предлог цена
Денес 16:03Honda Civic

Kolata e vo odlucna sostojba panorama krov kremov enterier redovno se...


5.300 €
или предлог цена
Денес 15:58Seat Leon 1.9 TDI

Odlicna sostojba reg cela godina


4.400 €
или предлог цена
Денес 15:54Audi a3 1.9 tdi 90ks

Audi a3 1.9tdi Odlicno Reg cela god


1.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
Денес 15:54Polo 1.2 i 2002 God

Polo 1.2 i 2002 god el na stakla centralno klima registrirano skros c...


2.550 €
или предлог цена
Денес 15:03Daihadsu Yrv benz. Plin

Se prodava daihadsu yrv so Full oprema, Klima ispravna Atest Plin v...


1.300 €
или предлог цена
Денес 14:58Honda JAZZ 1.2 i-vtec - 2009

Se prodava HONDA JAZZ 1.2i-vtec 2009 god proizveden, 66kw, 90 ks so p...


5.600 €
или предлог цена
Денес 14:53JEEP COMPASS 2.2 CRD MERCEDES MOTOR 100KW 136HP

Se prodava Jeep Compass 2.2 CRD 2011 Sega prva registracija vo Maked...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:50Toyota verso-moze i zamena

Toyota corolla verso vo odlicna sostojba,moze zamena za avtomatik.reg...


1 €
или предлог цена
Денес 14:48Mercedes C220 AMG Line

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj mo...


27.999 €
или предлог цена
Денес 14:21Fiat Grande Punto 1.9JTDM

Се продава Fiat Grande Punto 1.9JTDM 131HP од новите мотори во екстра...


1 €
или предлог цена
Денес 14:12Audi Q5 - 2.0 177ps Quattro - 3xSline - Black edition

Se prodava Audi q5 - 2.0 tdi - 177 konja so full oprema! - Full serv...


1 €
или предлог цена
Денес 13:39Se prodava seat ibiza 2005

Seat ibiza kontakt na viber 0046728462542


2.100 €
или предлог цена
Денес 13:08VW POLO 1.2 TDI 2011g

Vw polo 1.2 tdi 75ks Registrirano so zelen karton do 04.2023 So klima...


5.200 €
или предлог цена
Денес 13:04Se prodava itno Mercedes B180

Najdobrata familijarna kola. Klimata raboti odlicno; novi letni gumi...


4.400 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Bmw 520d

Vo odlicna sostojba, bez zameni


15.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.150 €
Денес 13:00Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A4 2.0 TDI 2006 FULL OPREMA

Se Prodava audi a4 automatic F1 TIPTRONIK ✅ Registrirana do juni 2...


5.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.000 €
Денес 13:00BMW 118d coupe 2.0 d 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

BMW 118d coupe 2.0 D 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 DONESEN...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00fiat stilo

Fiat stilo 2002/2003.....1.9 Jtd 190000 km Elektronika na stakla E...


1.800 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Marcedes CLA 180

Prodavam Mercedes CLA 180 vo odlicna sostojba!!! Registriran cela god...


20.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes E220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna zabeleska.Ful oprema veb...


7.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.500 €
Денес 12:34CORSA D 1.3 EKO FLEX REG SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Corsata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


3 €
или предлог цена
Денес 12:16Fiat Grande Punto 1.2i**2006g

Vo odlicna sostojba


3.200 €
или предлог цена
Денес 12:03HONDA CIVIK TYPE R 2.2 140KS

HONDA CIVIK 2.2 CTDI 140 KS UVEZENA OD GERMANIJA REGISTRIRANA DO 6...


1 €
или предлог цена
Денес 11:51Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам