Подкатегорија:
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ФИТНЕС СПРАВИ -

Хитно -Справи во супер состојба - СE НА ЕДНО МЕСТО ( И лента за трчањ...


Вчера 20:05Sprava za vezbanje PACIFIC

Se prodava sprava za vezbanje Pacific, vo odlicna sostojba. Tel: 0783...


По Договор
или предлог цена
29 ное 21:34Total Gym sprava

Se prodava total gym 1000. Vo odlicna sostojba.


26 ное 21:30Lat Masina-Combo(Gorno&Dolno Vlecenje)

Profesionalna kombinirana lat masina so gorno i dolno vlecenje.


24 ное 15:56Half Rack

Half Rack namenet za trening vo domasni uslovi. Moze i komplet so un...


24 ное 15:56Kimono aikido gjudo gjudo ajkido moskito

Prodavam kimono za Gjudo i Aikido Moskito 195 cm + odlicen vrven kval...


4.000 МКД
или предлог цена
20 ное 21:37Фитнес Справа

Домашната фитнес опрема за асистенција на стомачни, склекови која заф...


17 ное 12:57Profesionalni Klupi Za Fitness & Bodybuilding

Site vrsti na profesionalni,visokokvalitetni i maksimalno izdrzlivi k...


09 ное 14:35Справи за вежбање

Справите се продаваат сите заедно За повеќе информации јавете се на:...


05 ное 14:56Modularen Fitness Aparat-MULTI GYM

Modularen Fitness Aparat namenet za trening na site muskulni partii.M...


31 окт 11:19Profi Univerzalen Bench

Visokokvaliteten univerzalen bench namenet za treniranje na site musk...


По Договор
или предлог цена
26 окт 10:13Adjustable Bench

Univerzalna klupa so podesuvanje na agol. Klupata e nameneta za treni...


30 јун 14:13PRO GYM!!!Univerzalna Profi sprava!!!

Sprava nameneta za profesionalno vezbanje vo domasni uslovi.Na sprava...


21 јун 20:07Multi BENCH MB20

Multi BENCH H&L MB20. Visokokvaliteten bench za trening vo domasni us...


19 мај 17:49Profesionalni Spravi Za Teretani

Profesionalni visokokvalitetni spravi za teretana.


19 мај 17:48Nova lenta za trcanje

Se prodava nova, sklopena lenta za trcanje Ne e koristena ni nedela ...


19 мај 08:35PRO LINE Series! Spravi Za Fitness&Bodybuilding

Visokokvalitetni profesionalni spravi za komercijalni teretani. Najn...


03 мај 13:49Dizajn i Izrabotka Na Spravi

Dizajn i izrabotka na visokokvalitetni spravi za komercijalni i za do...


29 апр 01:53Kombinirana Sprava

КОМБИНИРАНА СПРАВА ATHLETIC 470M Samo 2 meseci koristena kupena od b...


20.000 МКД
или предлог цена
15 апр 10:14Se prodava Benc klupa i tezini

4x2.5kg 1500den 4x5kg 2500den 4x10kg 7000den 1par bucici 700den s...


04 апр 00:44P R O F I Heavy Duty Half Rack!!!!

P R O F I Heavy Duty Half Rack. Spravata e nameneta za vistinski tre...


28 фев 00:46Trap/ Deadlift Bar

Trap/ Deadlift Bar. Za treniranje na trapezi i mrtvo krevanje.


20 сеп 16:36Multifunkcionalna sprava za vezbanje

kontakt 078368078 078368078


07 сеп 11:02Сет ластици за вежбање

Се продава нов сет еластични женски ластици со различно ниво на тежин...


06 јун 22:12Profesionalen Razboj

Razboj za propagjanje namenet za komercijalni ili domasni teretani.


19 мај 20:10Profi AB Bench

Klupa za stomacni muskuli. Klupata e nameneta za trening vo komercija...


16 мај 21:33Profi TWISTER

TWISTER Profesionalna sprava za struk.Spravata moze da se koristi vo ...


18 сеп 13:23prodavam stol za vezbanje

prodavam stol za vezbanje praven za svoja duza na nego ima ...


27 јун 02:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам