Кисела Вода
                   
5152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, POMI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Golf 7.5 1.6 TDI, DSG

Prodavam Golf 1.6 TDI. DSG menuvac. Kupeno i Servisirano vo Porsche M...


21.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.800 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 11:26Промовирано

Vlecna slep sluzba 24/7 pomos na pat

Vlecna sluzba 27/7 vo makedonija I vo stranstvo Vrsime prevos na voz...


997 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Шлеп служба

25 ное 00:33Промовирано

AUDI A4 ALLROAD

AUDI A4 ALLROAD : - 2.0 tdi 150ks - 2015 godina - 220 000km ( NAP...


19.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:37BMW 530

Продавам БМВ 530,одлично сочуван,со сервисна книшка,реални километри,...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:33Mazda 6

Опрема: - Електрика на сите стакла и ретровизори (склопливи ретровиз...


6.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:31  НОВ ОГЛАС

VOLVO, SCANIA, DAF, MAN, MERCEDES...

Лед лого, работи од 12 до 24 волти. Со далечинско. Димензии 400 х 80...


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:28Man 2006 god tga 440 euro 5

Man 2006 Godina euro 5 tga 440 so kiper sistem moze zamena za kombe ...


7.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:24polimerizacija na farovi полимеризација

polimerizacija na farovi brzo eftino i proesionalno


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 08:18BMW 318D e90

BMW 318 D 2007 god. e90 Reg.do 02/2023 Klima Senzori pozadi M...


6.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:02SEAT ALTEA XL

Se prodava Alte XL 1.9.105 k.s vo odlicna sostojba , registrirana do ...


4.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:59Pirelli P Zero

Dve letni gumi 235/45r17 Pirelli P Zero Nero.


50 €
или предлог цена
Денес 07:57Volan za VW Passat B7

Komplet volan za Passat B7 ( nema airbag )


50 €
или предлог цена
Денес 07:57se prodava 070351612

se prodava 070351612


2.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:40  НОВ ОГЛАС

MINI COOPER 1.6 120kc sport

Motor 1.6 120kc sport( motor na lance ) R56 Proizveden 2007 154.000...


4.290 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:26Opel corsa c 1.7 dti 2002 reg so full oprema

ODLICNO SOCUVANA OPEL CORSA C 1.7 DTI 2002 GOD REG DO 08 2023 ODLICEN...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:01  НОВ ОГЛАС

Iveco daily 2002 2.8

Iveco daily 2.8 130ps Kamionceto e vo mnogu dobra sostojba zacuvan ...


7.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.300 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 06:34Se prodava Rover 75 2.0 cdti dizel bmw motor 2004 godina

Kolata e proizvedena 2004 godina redovno servisirana so full oprema.I...


3.150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.250 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 06:00Astra G 1.4 atest plin.

Astrata e vo odlicna sostojba, odrzuvana i garazirana. So novi gumi z...


1.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava audu A4 tdi 2002 god so ful oprema

Se prodava audi A4 2.5 tdi 2002 god automatik tiptronik so ful oprema...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:38Se prodava Hyndai Pony 1.5 gls so atestiran plin

Se prodava Hyudai Pony 1.5 gls 1991 god. so atestiran plin .Motor ra...


250 €
или предлог цена
Денес 05:37Audi A4 2.0 TDI S-line

Kolata e UNIKAT so full oprema greaci na sedista i siber nema samo za...


10.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:33Opel Corsa 1.3cdti 2012 euro5

Prodavam Opel Corsa ecoflex. Proizvedena 2012 godina redizajn. Moto...


4.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 04:59Se prodava volkswagen Crafter 100Kw. 2013 godina

Se prodava volkswagen Crafter 100Kw. 2013 godina. so fabricki termo k...


14.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 04:00PEUGEOT 3008 1.6 BLUE-HDI 120KS AVTOMATIK ALLURE PREMIUM

Peugeot 3008 1.6 Blue-HDI 88kw(120ks) 2018 godina Avtomatik ALLURE PR...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 01:31  НОВ ОГЛАС

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 TDI 85KW 7MESTA PANORAMA NOV

Volkswagen Touran 1.6 TDI 85kw(115ks) 2016 godina 7 mesta HIGHLINE Pa...


15.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 01:28  НОВ ОГЛАС

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62KW DYNAMIQUE

Fiat punto evo 1.3 multijet 62kw 2011 godina Euro 5 so full oprema i ...


4.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 01:25  НОВ ОГЛАС

BMW F30 320D 163KS AVTOMATIK 8G SPORT LINE FACELIFT

BMW F30 320D 120kw(163ks) 2017 godina Euro 6 Avtomatik 8G Sport line ...


20.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 01:23  НОВ ОГЛАС

Ventilator Perka za klima Mercedes C202 E210

Nova perka za klima od brendot VEMO Germany ogovara na Mercedes C k...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:41Socuvana rezervna

Prodavam socuvana rezervna guma od malite 4x98.


20 €
или предлог цена
Денес 00:27BANDAZI ZA OPEL 14-KI SO 5 STRAFA.

Prodavam 2- bandazi pasuvaat na poveke vozila 14-ki so pet dupki 5x11...


700 МКД
или предлог цена
Денес 00:27Audi A6 C5

Audi A6 UNIKAT 2.5 TDI 180ks 6 brzini Full oprema: Koza Tempomat Dupl...


2.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:12Prodavam FIAT PUNTO 1 !!!

Voziloto e so dve vrati, BLAUPUNKT radio, elektrika na prozori, socuv...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:31Continental 235 40 19 Zimski

Prodavam 4 gumi continental 235 40 19 zimski vozeni se samo 500km zd...


300 €
или предлог цена
Вчера 22:31  НОВ ОГЛАС

Gumi--Sava,,,,

--Prodavam 2 gumi--Sava-Eskimo(M+S)..... --Odllichna shara(6mm).... ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19Far za Seat Leon 2009-2012 facelift

Prodavam poloven desen far za seat leon facelift kompleten, ispraven ...


70 €
или предлог цена
Вчера 22:14Se prodava Opel vectra B 100edition

Opel Vectra B 100edition Se prodava Vectra b 2.0 benzin plin dizna...


1.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:08Se prodavaat bandashi so se gumi

Se prdavaat bandasi so se gumi taurus 195.50.15(LETNI) dva aluminski ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:08Passat TDI 90ks '99

Prdavam Passat 1.9 TDI 1999 godina 90ks, vo perfektna sostojba.Mnogu ...


2.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:56Mitsubishi outlander 2.0 Di-D( VW motor) '07

Prodavam Mitsubishi Outlander 2.0 Di-D 2007 registriran do 04/23, so ...


8.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:55adapter za plin

se prodava adapter za plin za vozilo


700 МКД
или предлог цена
Вчера 21:53Brava za gepek za Dacia Sandero

Se prodava nova brava cilindar za sandero


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вчера 21:53Mercedes CLS350 CGI 2008 Facelift

Dobro socuvan so pominati 237000km uvezen od CH.Napraven mal servis p...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:53Страна 1 од 129

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам