Подкатегорија:
                   
249 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


420 €
или предлог цена
Вчера 18:23Prodavam

Mashina za shienje Bagat 706E Model Vishna so kabinet kako nova ne ko...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:12Nespresso Citiz kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Nespresso Citiz


2.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:20ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

Се продава Аир фраер или ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ за готвење. Купен пр...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 12:55Kirby Sentria (Socuvano)(Kirbi)

Koristeno vo domasni uslovi mnogu malce, ekstra e socuvano od dodatoc...


499 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Вчера 10:27Prodavam del za espreso mashina

Del za uspreso mashina vo super sostojba Zvonete na 070 379 406


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 07:32Vrati za frizider Gorenje model RF6275W

Prodavam vrati za frizider Gorenje, model RF6275W (vidi sliki). Vr...


1 €
или предлог цена
31 мар 17:36Prodavam plinski sporet

Prodavam spoet na plin i relnata ena plin


4.000 МКД
или предлог цена
31 мар 13:02PRODAVAM SOCUVAM ELEKTRICEN SPORET

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET MARKA SLOBODA SPORETOT RABOTI ODLICNO,I ...


4.000 МКД
или предлог цена
31 мар 09:52Baram korpa za beko masina za sadovi

Baram dolna korpa 1763400317 i gorna korpa, za beko masina za sadovi ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 09:14Високомонтажно 10L KONCAR

Продавам високомонтажно бојлерче за во кујна KONCAR 10L 220V/2000W ...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мар 23:21whirlpool pumpa za masina za perenje

Nova pumpa za whirlpool masina za perenje FL 5..... so 800 obrtai cen...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мар 18:24ekstra cena rab top

ekstra


2.000 €
или предлог цена
29 мар 16:38Sokovnik Philips HR1889 skoro nekoristen so garancija ladno

Philips HR1889 / 70 Ако сакате да не ги губите ензимите цедејќи со...


12.000 МКД
или предлог цена
29 мар 09:43Kirby Sentria 1

Kirby Sentria 2 Malku koristena vo domasni uslovi ,so cetki perac nov...


420 €
или предлог цена
28 мар 20:03БОЛЕР 80 Л

Бојлер 50 литри/2000 w Исправен малку користен


3.500 МКД
или предлог цена
28 мар 14:59Joy Pro nov aparat za filter kafe + 500gr kafe gratis

Нема ништо поубаво од шолја домашно, свежо подготвено кафе рано наутр...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
28 мар 13:28Se prodava reso na plin

Se prodava reso na plin so 2 ringli I 2 plinski boci


90 €
или предлог цена
27 мар 13:44Aspirator 15kw za kupatilo i kujna

Prodavam aspiratorce za kujna ili kupatil, WC.. JACINA 15kw..vo super...


590 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
600 МКД
27 мар 13:35СЕ ПРОДАВА НОВ МИКСЕР СО РОТИРАЧКИ САД FUEGO CT-6503 B

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕКОРИСТЕН МИКСЕР СО РОТИРАЧКИ САД FUEGO CT-6503 B, 4...


1.200 МКД
или предлог цена
27 мар 08:56Delonghi EC680R Espresso mashina kafemat

Продавам користена, целоно исправна машина за еспресо Delonghi Dedica...


8.000 МКД
или предлог цена
25 мар 20:19BAGAT visna

Mnogu malku koristena masina za sienje Bagat ispr so kabina cena 4000...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мар 19:51Skara na plin

Cena 60 evra 072 555 302


60 €
или предлог цена
25 мар 15:29Mikrobranova

Se prodava mikrobranova pecka malku koristena


4.000 МКД
или предлог цена
25 мар 14:59Power Juiser

Prodavam sokovnik power juiser


5.000 МКД
или предлог цена
25 мар 14:58Masina za perenje INDESIT WT62

Masina za perenje alista, stara 10god., kapakot ne stoi ispraven pora...


700 МКД
или предлог цена
25 мар 10:35Plinski boci i dodatoci

Mak petrol cena po dogovor 072 555 302


1 €
или предлог цена
25 мар 06:27klima 3.5kW split fuego

Klimata e ispravna demontirana e na 22.03.20023. Vnatresna,nadvoresn...


4.000 МКД
или предлог цена
23 мар 12:49Frizider Obodin 60 x 90

Prodavam mal frizider Obodin so dimenzii 60 x 90, so mala vnatresna k...


5.000 МКД
или предлог цена
22 мар 18:07Masina za susenje beko 7kg skoro nova

Se prodava mnogu malku koristina masina za susenje alista marka Beko....


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
20 мар 16:04Beko masina

Ne vrti bubanjot ne e popravana


3.500 МКД
или предлог цена
19 мар 19:23PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 00:42Машина„ALTUS“( БЕКО) со проблем лагер на бубањ

Машина„ALTUS“( БЕКО) 5 КГ со проблем лагер на бубањ. На полна машина ...


3.500 МКД
или предлог цена
18 мар 11:12Машина ,,CANDY“ за делови

Машина ,,CANDY“ SMART 1000 вртежи за делови ( Работи но повремено...


1.500 МКД
или предлог цена
18 мар 11:05Pegla na parea Philips(Stimer) 2000W nova ne otpakuvana

Prodavam nova Stimer - Pegla na Parea Philips. Peglata e nova ne otp...


200 €
или предлог цена
17 мар 10:44PROTOCNA CESMA-BOJLER 3KW

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW CENA 1200 DEN, IMAME I CE...


1.200 МКД
или предлог цена
17 мар 09:23Frizider malku koristen

Prodavam malku koristen skoro nov frizider.


4.500 МКД
или предлог цена
16 мар 12:58Gotvac na parea готвач на пареа нео

Нов готвач на пареа не користен 9л


2.800 МКД
или предлог цена
15 мар 11:16Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам