Гостивар
                   
2066 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Transport na kamioni avtobusi

Vlecna sluzba Martin


100 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

13 ное 19:47Промовирано

PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo sa...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 ное 16:22Промовирано

Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Opel Antara 4x4 2012 go

Kontakt 070/843/611


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:17Bmw 428i

Bmw 428i, god.2015.


20.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:08Audi A5 Sportback, TDI 140kw, automatik 90000km

12/2017god Marka: AUDI Model: A5 Gorivo: DIZEL Мotor: 2.0TDI ...


35.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:54Ford Fokus

Se prodava Ford Fokus 1.6D(11.2008)uvezena pred 2 godini od svajcarij...


3.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.850 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:37•3 CELICNI BANDAZI I LETNI GUMI 185/55/14 ZA RENAULT MODELI•

--Se prodavaat 3 celicni bandazi za Renault Twingo 4x100 so centar 60...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:32••RAKETKI ZA SVETLA/ZMIGAVCI/BRISACI ZA FIAT STILO••

--Se prodavaat raketki za svetla, zmigavci i brisaci za Fiat Stilo. R...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:32GOLF VI 2011/10 TDI

NESTO NOVO I OBAVO GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT I...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:52Dainese laguna seca dvodelno odelo

Odeloto e koristeno dve sezoni, Golemina 50, so minimalna zabeleshka,...


Вчера 17:10Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 28.10.2023 Pominati 27...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:44Mercedes s320d 2007

Mercedes s320d Servisiran Registriran full oprema Za poveke inf. 070...


9.900 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:10Bmw 320d e90

Servisiran Klimatronik Greaci ne sedista Parking senzori napred-naza...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:10Vrata (desna) Golf 2 golf2

Se prodava desna vrata za golf2 so staklo


30 €
или предлог цена
Вчера 15:59FORD FIESTA 1.4 2008

Ford Fiesta 1.4 2008 god Benzin-PLIN Ford fiesta 1.4 ST branici red...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:44Mercedes sprinter slep,shlep,vlecna sluzba 515 cdi

Mercedes sprinter 515 cdi Full oprema Klima Elektrika na prozori ...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 15:03BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:03Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.900 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 15:03Opel Astra H 2006 1.9

Opel Astra h 2006 1.9 cdti,- Kolata e odrzavana domacinski, Napra...


3.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:59  НОВ ОГЛАС

FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMAND...


3.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:31  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:26Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:26Renault Clio

Se prodava reno clio 1.2 Prv sopstvenik prva boja km 96000 pominato...


2.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:47Man 8-224

Se prodava Kamion Man 8-224. God. 2000. 6.1m. Sonogu dobro sostojba....


1 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:34  НОВ ОГЛАС

Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 81kw 105ks Kollata e vo perfektna sostojb...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Bmw f30

BMW 316 D PROIZVEDENA 2012 12MESEC - START STOP SISTEM - XENON ...


9.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:11BMW 335i German Edition

BMW 335i E92 Stranski Tablii moze da se carini za eden den… Interi...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:02Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:52Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:49Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:48Audi A4 3.0 TDi QUATRO 4x4 ,TOP

Audi A4 3.0 TDİ AVTOMATİK DSG Quatro(4x4) 2005/4 GODİNA , REGİSTRİRAN...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:48AUDI A4 2.0 TDI 2009 ODLICNO!

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 105 kw 143 ks racen menuvac 6 brzini vo od...


9.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:13VW GOLF 5 2.0 TDI 2007 ODLICEN!!

Se prodava vw golf 5 2.0 tdi 2007 god vo super sostojba alu felni so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:13Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

Bmw e90 facelift 320d 177ks. Od oprema poseduva: Dvozonski klimatro...


8.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.450 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:43Mercedes E220 blueefficienci AMG Line Diesel 2009 Godina

🇨🇭🇨🇭Mercedes E220 blueefficienci AMG Line Diesel 2009 Godina So...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:06Audi A4 3.0 Quattro S-Line Automatic F1 204 PS Fabrikaaa

🇩🇪🇩🇪Audi A4 3.0 Quattro S-Line Automatic F1 204 PS Fabrikaaa 🇩�...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:06Farovi

Farovi za passat 5.5 od 2004 god i stopovi. site komplet 3000 den.Nov...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Вчера 07:40Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам