Дојран
                           
186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:11Промовирано

KUKA VO STAR DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila na ...


130.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

05 ное 19:11Промовирано

Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na m...


34.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 јан 23:03Промовирано

Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 16:00Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 16:00Prodavam Nov apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba vo naselba Kaldrma nov dojran so povrsina...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 13:05Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma 28 m2+8 m2 ...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

04 фев 10:05Се продава куќен плац од 650м2 во село Николиќ.

Се продава куќен плац од 650м2 во самиот центар на село Николиќ. Во п...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 фев 13:45Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma 28 m2 koris...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

02 фев 12:53Се продава нива во Нов Дојран

Се продава нива во градежна зона,во Нов Дојран во град на КП 1292,129...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 јан 15:16Se prodava niva so lozov nasad

Се продава нива со лозов насад на КП 288 во Нов Дојран- вон град, лоз...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 јан 15:15plac

placevi vo Nov Dojran pokraj ezero moze da se delat od 300m2 pa nagore


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јан 18:46Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

28 јан 21:14KUKA VO STAR DOJRAN, NAD PLAZATA FUK TAK

PRODAVAM KUKA VO STAR DOJRAN, NA 80m NAD PLAZATA FUK TAK, IZLEZ OD DO...


50.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 јан 00:31Placevi za FOTOVOLTAICI

Se prodavaat placevi za fotovoltaici na poeveke lokacii vo Dojran od ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 јан 21:54Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јан 22:52Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


24.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 јан 01:19Kuka vo Star Dojran

Se prodava kuka vo Star Dojran na mirna lokacija Kukata ima dvnevn...


27.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
29.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 јан 01:18Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:11Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


38.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 јан 01:11Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava vila na a...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 јан 01:09Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na m...


34.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 јан 23:03Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba so pogled kin ezero i 50 m vozdusna linij...


28.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

21 јан 11:19Плац во Нов Дојран

Се продава плац во Нов Дојран, 473 м2 Цена: 50 евра за м2 (без сора...


23.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јан 21:33Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


60.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

20 јан 21:12Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


70.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

20 јан 15:05Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma so pogled k...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

19 јан 12:40Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran kaldrma


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

17 јан 11:36Стар Дојран Мардаја 1718 квадрати

Се продава градежно земјиште до главен пат, 150м од плажа близу хотел...


50 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јан 11:32Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma na 50 m voz...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

15 јан 10:24Kupuvam Kuka vo selo Furka - Dojran

Kupuvam Kuka vo selo Furka - Dojran do 8000 eura, moze i od kamen so ...


8.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

14 јан 16:18Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran nas.kaldrma na 50 m vozdusn...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 јан 16:11Se prodavat stanovi vo Star Dojran

➡️ Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Do...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 јан 16:36Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani za Nova Godina vo Star Dojran. Site apartmani se...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 јан 16:36Se prodava vila vo Dojran

Se prodava vila vo dojran


7 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

11 јан 20:45Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran nas.kaldrma so celosen pogl...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

10 јан 11:19Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so pogled na celoto,vo s...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

09 јан 08:15Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so cel pogled


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

07 јан 17:001728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

02 јан 17:02Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran so povrshina od 2736m2 oznachen kako gr...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 јан 14:56Se izdava do samiot pat na Star Doran

Se IZDAVA Ima 10 apartmani sekoj so sopstveno wc I sopstven balkon, k...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

31 дек 20:11Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so celosen pogled Kon ne...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

30 дек 10:55Novi stanovi Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi stan...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

29 дек 01:04Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам