70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:11Промовирано

plac

placevi vo Nov Dojran pokraj ezero moze da se delat od 300m2 pa nagore


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 18:46Se prodava niva so lozov nasad

Се продава нива со лозов насад на КП 288 во Нов Дојран- вон град, лоз...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 13:55Се продава нива во Нов Дојран

Се продава нива во градежна зона,во Нов Дојран во град на КП 1292,129...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 13:55Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:29Placevi za FOTOVOLTAICI

Se prodavaat placevi za fotovoltaici na poeveke lokacii vo Dojran od ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 јан 21:54Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јан 22:52Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:11Плац во Нов Дојран

Се продава плац во Нов Дојран, 473 м2 Цена: 50 евра за м2 (без сора...


23.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јан 21:33Стар Дојран Мардаја 1718 квадрати

Се продава градежно земјиште до главен пат, 150м од плажа близу хотел...


50 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јан 11:32Placevi i nivi

Ima zemjodelsko zemjoste i dva plada gradezni vo selo furka blizu doj...


16.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јан 13:00Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran so povrshina od 2736m2 oznachen kako gr...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 јан 14:56Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 17:31Prodazba na zemjiste do ezeroto

Se prodava zemjiste kaj Acikot, blisku do ezeroto. Cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 дек 17:26SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 ное 07:41Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 авг 21:22Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 авг 21:22Se prodava niva i kukja vo s.Furka, Dojran

Se prodavaat niva i kukja vo selo Furka,Dojran poveke info na 0703...


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 авг 16:29Купувам плац нива во близина на езерото.

Купувам плац нива во близина на езерото. Може да биде и подалеку али...


2 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 авг 13:01Plac, (Zemjishte) vo Nikolic

Zemjishteto se naogja na patot prema Nikolic, vednash do patot prema ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 05:34se prodavat 3 parceli - nivi vo s.Nikolik

se prodavaat 3 parceli - nivi sektor za katastar na nedveznini gevge...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јул 18:16Се купува мал плац

Мал плац по разумна цена со чист имотен лист од 200 до 400 м2


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јул 15:34Kupuvam mal plac vo dojran

Kupuvam mal plac vo dojran od 150-250 m2 so dostapni struja i voda. M...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јун 23:01Prodavam plac vo Nikolik

Prodavam plac vo Nikolik. Za poveke informacii na tel. Br. 077 528 9...


17 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јун 10:27Prodavam plac vo Nikolik

Za poveke informacii javete se na tel br.077 528 965... Cenata ne e ...


15 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 22:55Zemjishte (Plac) vo selo Nikolic

Zemjishteto se naogja vo seloto Nikolic. Ima pat. Ima pristap za prik...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мај 13:20Se prodava niva od 3716m2

Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 22:04Plac vo selo Nikolic, Dojran

Placot se naogja vo seloto, na pat prema plazhata, kako shto e pokazh...


12 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 апр 21:00Plac vo centarot na Nov Dojran

Plac e so plateni komunali i cis imoten list mnogu eftino


11.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 апр 18:58Плац во Николиќ | Вода , струја

Се продава нива во Николиќ , 2 декари и 9 ари. 10EUR/1m2


29.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 16:30Plac vo Dojran

Prodavam plac od 3000 kv/m vo blizina na Nov Dojran mesto Aciko mesto...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мар 22:52Niva pred selo Nikolic

Nivata e dva dekara i se naoga pred seloto Nikolic ima pat do nivata ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Niva

Niva pomegu Nov dojran i s.Nikolic so povrsina od 1370m2 zemjodelsko...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Se prodava niva vo Nov Dojran

Do nivata ima voda i struja kontakt moze i na viber


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Se prodava niva 10dekara

Se prodava niva pred selo Nikolic


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Plac vo Nov Dojran

Plac


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Plac na atraktivna lokacija vo Star Dojran

Placot e najdobro da go videte licno


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:37се продава плац во Стар Дојран

плац со поврсина од 400м2 до плацот има асфалтен пат поглед на езеро


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:37Placevi vo s.Nikolic Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 фев 10:34Dve parceli vo Nov Dojran

Se prodavaat dve parceli vo Nov Dojran so povrsina od 4500 i 3000 m2 ...


8 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:18Plac vo Nov Dojran

Se prodava gradezen plac vo Nov Dojran na glavna ulica i pogled na ez...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам