75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЛАЦОВИ ВО НОВ ДОЈРАН

• Се продаваат плацови на влезот во Нов Дојран, се наоѓаат на атракти...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 21:04Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 12:58Се продава плац во с. Фурка, Дојран

Се продава плац од 1861м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место пово...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 22:11Се продава плац во с. Фурка, Дојран

Се продава плац од 755м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место повол...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 22:04Се продава земјиште во Стар Дојран

Се продава земјиште во Стар Дојран ( Деребаш ) 5920 м2 Цена по догов...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 12:17plac

placevi vo Nov Dojran pokraj ezero moze da se delat od 300m2 pa nagore


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мар 18:53Се продава земјоделско земјиште 3200

Се продава земјоделско земјиште од 3.200 метри квадратни во Нов Дојра...


6 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
7 €
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мар 17:15Се продава нива во Црничани, Дојран

Се продава нива од 8211м2 во Црничани, Дојранско на самиот асфалт пок...


8 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 мар 13:00ATRAKTIVNO ZEMJISTE VO DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran bilding invesments prodava atraktivn...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 19:27СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ДОЈРАН

Се продава земјоделско земјиште во Дојран, од 7263м2. Цена: 10 евра/...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мар 17:10Плац во Нов Дојран

Се продава плац во Нов Дојран, 473 м2 Цена: 50 евра за м2 (без сора...


23.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 мар 20:56Zemjiste na samo ezero

Se prodava zemjiste na samo ezero vo Nov Dojran vo blizina ima strija...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мар 16:44Се продава нива во Нов Дојран

Се продава нива во градежна зона,во Нов Дојран во град на КП 1292,129...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 10:00Se prodava niva so lozov nasad

Се продава нива со лозов насад на КП 288 во Нов Дојран- вон град, лоз...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 10:00Prodazba na zemjiste do ezeroto

Se prodavaat nekolku zemjodelski zemjista kaj Acikot, blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 мар 06:27Стар Дојран Мардаја 1718 квадрати

Се продава градежно земјиште до главен пат, 150м од плажа близу хотел...


50 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 мар 11:45Купувам плац нива во близина на езерото.

Купувам плац нива во близина на езерото. Може да биде и подалеку али...


2 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 фев 08:20Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 фев 11:29Се продава куќен плац од 650м2 во село Николиќ.

Се продава куќен плац од 650м2 во самиот центар на село Николиќ. Во п...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 фев 13:45Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јан 22:52Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:11Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran so povrshina od 2736m2 oznachen kako gr...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 јан 14:56SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 ное 07:41Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 авг 21:22Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 авг 21:22Se prodava niva i kukja vo s.Furka, Dojran

Se prodavaat niva i kukja vo selo Furka,Dojran poveke info na 0703...


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 авг 16:29Plac, (Zemjishte) vo Nikolic

Zemjishteto se naogja na patot prema Nikolic, vednash do patot prema ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 05:34se prodavat 3 parceli - nivi vo s.Nikolik

se prodavaat 3 parceli - nivi sektor za katastar na nedveznini gevge...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јул 18:16Се купува мал плац

Мал плац по разумна цена со чист имотен лист од 200 до 400 м2


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јул 15:34Kupuvam mal plac vo dojran

Kupuvam mal plac vo dojran od 150-250 m2 so dostapni struja i voda. M...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јун 23:01Prodavam plac vo Nikolik

Prodavam plac vo Nikolik. Za poveke informacii na tel. Br. 077 528 9...


17 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јун 10:27Prodavam plac vo Nikolik

Za poveke informacii javete se na tel br.077 528 965... Cenata ne e ...


15 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 22:55Zemjishte (Plac) vo selo Nikolic

Zemjishteto se naogja vo seloto Nikolic. Ima pat. Ima pristap za prik...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мај 13:20Se prodava niva od 3716m2

Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 22:04Plac vo selo Nikolic, Dojran

Placot se naogja vo seloto, na pat prema plazhata, kako shto e pokazh...


12 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 апр 21:00Plac vo centarot na Nov Dojran

Plac e so plateni komunali i cis imoten list mnogu eftino


11.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 апр 18:58Плац во Николиќ | Вода , струја

Се продава нива во Николиќ , 2 декари и 9 ари. 10EUR/1m2


29.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 16:30Plac vo Dojran

Prodavam plac od 3000 kv/m vo blizina na Nov Dojran mesto Aciko mesto...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мар 22:52Niva pred selo Nikolic

Nivata e dva dekara i se naoga pred seloto Nikolic ima pat do nivata ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Niva

Niva pomegu Nov dojran i s.Nikolic so povrsina od 1370m2 zemjodelsko...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам