Битола
                   
302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2 bandazi 17.5 i kardan za Atego 815

Prodavam dupli kardan so sreden lager komplet ispraven od Atego 815...


150 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 16:26ЛАМЕЛА ЗА FAP, ЛАМЕЛА ЗА КАМИОН FAP

нова ламела за камион. Мислам дека е за фап. На сликите се гледа ката...


2.200 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мар 11:06Iveco Eurocargo 100E18 Termocing+ Rampa

Се продава камион Iveco Eurocargo 100E18 ➡️ Прва регидтрација во Мк ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

20 мар 13:00Se prodava kamion trupcar

Se prodava kamion trupcar marka MAN 272, godina na proizvotstvo 1993 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 мар 13:00Mercedes 515 cdi

Se prodava kamionce-kombe Mercercedes 515 cdi 2010 godina so tovaren ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

12 мар 09:27TAM patar

Se prodava TAM patar ispraven povolno,so moznost za povrat na DDV


2.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 фев 12:40Scania 112 original kiper

Vo odlicna sostojba registrirana Kontakt 071:392:416


14 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 фев 21:47Reno Midlum

se prodava ladilnik reno midlum 180dci,,2006 god, kamionot e registri...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 фев 21:17Delovi za Zastava 650

Se prodavaat delovi za Zastava 650: anlaseri, bosch pumpa, alternator...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

06 фев 19:39Delovi za FAP 1314

Se prodavaat delovi za FAP 1314 (anlaser, pumpa za kiper,perka,altern...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

06 фев 13:55Kamion MAN TGx so poluprikolka kiperka Schmitz

Се продава камион шлепер кипер, MAN Tgx Euro 5 заедно со приколка кип...


999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 јан 18:19Kiper sistem

Se prodava Kiper sistem poveke inf na tel


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 16:40Actros na delovi

Se prodava Actros bez motor I menjac


22 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 јан 11:27Kiper sistem scania

Se prodava Reduktor Ventil pumpa rezvar komplet za scania


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 јан 07:29Alominski bandasi za kamion

Se prodavaat 4 bandasi alominski ispravni 315


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 јан 09:45Scania 124 420 Euro 3 i Poluprikolka Kogel

Scania 124 Euro 3 2001 godina I poluprikolka Kogel tro strana ro...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 дек 15:12Gumi

Rasprodazba na gumi od povejke dimenzii tel.072219605


30 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 дек 19:58VISKO ZA MAN 403 ISPRAVNO ORGINAL

Viskoto e ispravno original poveke info na kontakt 078443414 Cena ...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

10 дек 12:01VETO ZA MAN 403

Veto za man 403 Cena 8000den fiksno


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

08 дек 13:15Drzac za rezervna guma

Drzac od vlekac


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

12 ное 17:24Gumi I bandasi za kamion I poluprikolka

Prodavam Gumi I bandasi 315/70R22.5 385/65R22.5 295/80R22.5


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

12 ное 17:24MAN TGA 18-410 XXL

MAN TGA ODLICNA SOSTOJBA DOBRI GUMI RETARDER


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 ное 14:18Mercedes 515 cdi

Se prodava kamionce-kombe Mercercedes 515 cdi 2010 godina so tovaren ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

08 ное 07:56IVECO MAN MERCEDES DAF SCANIA VOLVO EMULATOR ADBLUE

SOFTVERSKO ISKLUCUVANJE ZA SITE VOZILA EURO 5 - EURO 6 ADBLUE EURO...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 ное 13:53Inperkuler man

Interkuler za man tga


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

30 авг 21:53Volvo kiper 420

Volvo so aluminska prikolka. Kontakt telefon 078453255 ACE ...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 авг 10:12Volvo FH 380

Se prodava Volvo fh380 mozi zamena za kola


2.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 авг 10:12Creva za vozduh NOVI

Se prodavaat dve novi creva za vozduh za kamion. Za povekje informaci...


600 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Kabli za ABS

Se prodavaat dva kabli za ABS za kamion. Kablite se originalni german...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Kabli za struja

Se prodavaat dva kabli za struja za kamion, vo super sostojba. Za pov...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Sijalicki H7, H4, H3 24V za kamion originalni germanski

Se prodavaat novi originalni sijalicki za kamion, sredno pozicija, do...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Kandzi i kapacki za rezervar

Se prodavaat polovni i novi kapacki za rezervar i kandzi za zaklucuva...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Kapaci za shtopovi, svetla

Se prodavaat kapaci za shtop svetla. Za povekje informacii na telefon...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Volan za MAN TGA TGX

Se prodava volan za MAN TGA TGX, kako nov. Za povekje informacii na t...


50 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Dajc 130 T10

Se prodava dajc iskljucivo namenet za tovar na drva.... Kamionot e na...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 14:57Mercedes

mercedes 1519 proizveden 1971 ekstra sostojba 7000evra


7.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 23:36Pumpi i reduktori za kiper

Se prodavat poveke vidovi reduktori I pumpi za kiper Sistem


111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 10:08Menjac I hladnak za man 8/150.160

Vo ispravna sostojba


111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 мај 19:36Injektori za MAN TGA

Se prodavaat originalni germanski injektori za MAN TGA ispravni vo su...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 мај 17:22Kabli za palenje

Se prodavaat 4 kompleti kabli za palenje za kamion so debel sprovodni...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

02 мај 13:09Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам