146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DIGITALNA KAMERA GANON MV 500 I

Prodavam Digitalana Kamera - GANON MV 500 I - koristena nogu malku ka...


1 €
или предлог цена
Денес 13:51Se prodavat PS4 igri

Igrite se kako novi moze zamena za drugi so vasa ili moja doplata pra...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:51JAMO SUB 360 10" AKTIVEN WOOFER

ЗА ВИСТИНСКИ ЗЕМЈОТРЕС ВО ВАШИОТ ДОМ Како нов технички и визуелно Т...


249 €
или предлог цена
23 ное 15:18SONOS AMP

Карактеристики Поврзете ги вашите омилени пасивни звучници со ваши...


350 €
или предлог цена
23 ное 15:18Wireless Bluetooth 3.5 Aux Audio

Wireless Bluetooth Aux audio vgradeno mikrofon Za naracki viber 07591...


350 МКД
или предлог цена
Кочани

Bluetooth уреди

23 ное 08:48DETEKTOR ZA OTKRIVANJE NA BEZICNA KAMERA I PRISLUSKUVAC

- продавам детектор за осткривање на безжични камери и слушање уреди....


900 МКД
или предлог цена
22 ное 22:34Televizor vo boja mal

Televizor vo boja mal Ispraven


10 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
790 €
21 ное 16:53Projector “Optoma” nov, super cena, itno

Проектор Optoma, гратис платно за проекција и држач за на плафон. Пр...


15.000 МКД
или предлог цена
19 ное 13:10ASUS TUF Gaming VG247Q1A (165Hz, 23.8")

Nov so kutija, koristen 1 nedela DisplayPort 1.2 kabel (preporacan ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
18 ное 17:48Play Station 3 super slim

Prodavam play station 3 super slim 8 igri 1 controler i kabli Ne c...


6.500 МКД
или предлог цена
18 ное 16:56Oculus quest 2

se prodava Oculus quest 2 zaedno so Quest 2 elite strap, koristen oko...


32.000 МКД
или предлог цена
18 ное 16:52Xbox Series S

Продавам Xbox Series S, со два оригинални џојстика. Конзолата е во бе...


20.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 МКД
18 ное 12:02Sony HXR-MC 2000 E

Prodavam video kamera Sony vo extra sostojba . Mnogu e socuvana. P...


450 €
или предлог цена
18 ное 09:13Изработка и оддржување на WEB страни

Дизајнирање на веб страни, од најосновен дизајн па се до ултра модерн...


1 €
или предлог цена
Кочани

Останато

17 ное 23:32Panasonic SA HE 200

Prodavam resiver Panasonic SA HE 200 so originalno dalecinsko kako no...


8.000 МКД
или предлог цена
17 ное 21:36Батерија Sony NP-FZ100

Продавам Нова батерија Neewer NP-FZ100. За Sony A7III, A7IV, A7SIII, ...


3.500 МКД
или предлог цена
17 ное 16:18YAMAHA CD1330

Продавам Јамаха ЦД - 1330 ЦД плеер. Одлична состојба. Најтенок (висок...


1 МКД
или предлог цена
16 ное 17:35Go Pro YI 4K Underwater Accessories 200€

Prodavam YI 4K koristen 2 godini vo bezprekorna sostojba.Moze da se v...


150 €
или предлог цена
15 ное 23:11Death Stranding 2200den

Prakjam po kargo !


1.800 МКД
или предлог цена
15 ное 23:10Cyrus од сопствена колекција.

Cyrus 3 Цена 230 евра Stereo Integrated Amplifier Power output: 50 ...


460 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
480 €
15 ное 21:37Playstation 2 Cipuvan so Hard Disk

playstation 2 cipuvan _ Hard Disk Network adapter so instalirano H...


2.999 МКД
или предлог цена
15 ное 17:38Samsung HW-A550 2.1ch Soundbar 410w

Nov so garancija kupen od river soft na 10.11.2022 odlicen zvuk


10.000 МКД
или предлог цена
13 ное 21:30LED TELEVIZOR VIVAX

Se prodava Led Tv VIVAX Drzac za na dzid 500 denari Gratis antena...


7.000 МКД
или предлог цена
12 ное 14:31Baterija CR2 Panasonic - Батерија ЦР2

Батерии ЦР 2 за фотоапарати, светилки и слично. Цена 1 - 300 денари...


300 МКД
или предлог цена
Кочани

Електроника

12 ное 14:31Playstation 3

Ps3 koristen nogu malku


120 €
или предлог цена
09 ное 14:14ELEKTRONSKI DIGITALEN TERMOSTAT SO LCD DISPLEJ ZA INKUBATOR

- PRODAVAM ELEKTRONSKI DIGITALNI TERMOSTATI SO LCD DISPLEJ PRECIZNOST...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Електроника

09 ное 08:22NIKON D5100

Prekrasen fotoaparat , totalno ispraven 16,2MP Ful HD movie Rotacione...


1 €
или предлог цена
08 ное 18:40IGRI PS3

Razni igri za ps3


1.200 МКД
или предлог цена
07 ное 11:45multi blicevi so softbox

Se prodavaat 2 multi blica Profilite 400 i Profilux400 i plus eden za...


400 €
или предлог цена
04 ное 10:58Daljinsko za boom tv

Daljinsko za boom tv novo ne koristeno


300 МКД
или предлог цена
Кочани

Далинси

03 ное 19:37Sony CDP-561

Sony CDP-561 од сопствена колекција користен во домашни услови и исти...


2.500 МКД
или предлог цена
01 ное 14:30infinity Kappa 8.1

infinity Kappa 8.1 од сопствена колекција користени во домашни услови...


800 €
или предлог цена
01 ное 09:27ПРОДАВАМ DENON DCD-720AE

ПРОДАВАМ DENON DCD-720AE од лична колекција одлично сочуван без ник...


170 €
или предлог цена
01 ное 08:37Tannoy 638 zvucnici звучници

Се продават Tannoy 638 користени во домашни услови Enclosure Type:...


530 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
550 €
31 окт 07:54Продавам звучници од домашна колекција Tannoy 2+1

Продавам звучници од домашна колекција Tannoy 2 1 bookshelf Tannoy...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
31 окт 07:54yamaha RX-V 2065

yamaha RX-V 2065од сопствена колекција General • Manufacturer: Yam...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
31 окт 07:54PS 2

Prodavam PS 2 so 2 djoistica Cipuvan Raboti na usb 075 250 999 (v...


2.000 МКД
или предлог цена
31 окт 07:32Z6 II so 24-70 f4 garancija do 06 2023

extra socuvn nov komplet so baterija i polnac 66K samo slikano so ...


2.120 €
или предлог цена
27 окт 12:00Play Station 3

Se prodava Play Station 3 Superslim 12GB memorija 10 orginalni igri ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 окт 18:05Display

Се продава телевизор марка Sony Kdl 40 r470a, од 40инчи, со расипан е...


2.500 МКД
или предлог цена
16 окт 07:04Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам