645 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
29 сеп 12:58Промовирано

ГПС уред за следење возила GPS

ГПС уред за следење возила (автомобили, моторцикли, камиони), со вклу...


3.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

30 сеп 11:01Промовирано

Prevoz Transport Selidbi Preseluvanje Skladiranje

Selenje vo nova lokacija veke ne e tesko so DORA HOUSE SERVICE. 📞 0...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Rusenje na dzidovi

Vrsam rusenje na dzidovi so sopstven alat,cistenje i transport na gra...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:42Ureduvanje na dvor

Ureduvanje na dvorovi, sadenje treva, borcinja, cveke i drugo. Cena p...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:41CISTENJE I OTSTRANUVANJE NA SUT I NEPOTREBNI RABOTI.

Dokolku imate nepotrebni raboti ili sut sto vi odzemat prostor vo vas...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:17Krsenje Rusenje zidovi,pregradi-Vadenje plocki,kosulici i dr

Najkvalitetno,Najbrzo i Najevtino gi izveduvame slednive uslugi: -...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:16KRSENJE,RUSENJE,CISTENJE,ISFRLANJE SUT

Dokolku imate potreba vo vasiot dom od nasite uslugi tuka sme nie da ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:16Izrabotka na logo, dizajn na vizit karti, memorandumi

Dizajn na logo, memorandumi, katalozi, flaeri, web prezentacii


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 16:03iskop so bager i prevoz 071650317

071650317 071650317


1 €
или предлог цена
Вчера 15:34Selidbi , Transport , Prevoz , Selenje , Preseluvanje

Selenje vo nova lokacija veke ne e tesko so DORA HOUSE SERVICE. 📞 07...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Часови од 1-5 одделение

Наставничка со големо искуство дава часови на ученици од прво до пет...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prevoz Transport Selidbi Preseluvanje Skladiranje

Selenje vo nova lokacija veke ne e tesko so DORA HOUSE SERVICE. 📞 0...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Ad-Cist

> ad-cist < > renoviranje na svoj dom < - uslugi - zdravo kako moz...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:40Часови по математика (средно и основно)

Дипломиран професор по математика дава приватни часови по математика ...


400 €
или предлог цена
Вчера 09:54Popravka na bela tehnika

Popravnka na site vidovi masini za perenje majstor od Gorenje. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:38Laptop servis/Лаптоп сервис - Даниел

Вршиме поправка на секакви хардверски и софтверски дефекти. Поправ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:46Поправка на Перални,Бојлери,Машини за перење и сушење

⚠️⚠️⚠️ Поправка на БЕЛА ТЕХНИКА❗❗❗ МАЈСТОР ☎️ 0715502...


600 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 МКД
01 окт 20:35ПОПРАВКА АПАРАТИ БЕЛА ТЕХНИКА

12 ГОДИНИ ИСКУСТВО во струката МАЈСТОР ☎️ 071550270 ДЕЈАН ☎️0762076...


500 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
750 МКД
01 окт 20:35PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 16:20HEMISKO CISTENJE MEBEL GARNITURA DUSEK FOTELJA ХЕМИСКО

Dlabinsko hemisko cistenje na tapaciran mebel, g garnitura, trosed, d...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 15:33POLIRANJE FAROVI - ПОЛИРАЊЕ ФАРОВИ

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ И ЗАШТИТА НА - ПОЖОЛТЕНИ - ЗАМАТЕНИ И...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 15:33Mermerni okapnici sankovi skali

Montaza na mermerni okapnici sankovi skalila so vrven kvalitet tel...


10 €
или предлог цена
01 окт 15:15Oddelenski nastavnik dava casovi od 1 do 5oddelenie

Oddelenski nastavnik so 20godisno iskustvo dava casovi od 1 do 5to od...


1 €
или предлог цена
01 окт 14:18Електричар - Мајстор на повик

Електричар- Вршам оправки на шпорети, машини за алишта, бојлери, елек...


01 окт 13:00Casovi po piano klavir

Diplomiran muzicar so dolgogodisno iskustvo drzi casovi po piano (kla...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 12:02Zurli i tapani muzika

Muzika na zurli i tapani za vasite proslavi. Svadbi, veridbi, krste...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 10:30AVTO KLIMA SERVIS ZA SITE KLIMI

АВТО КЛИМА СЕРВИС "КЛИМАТРОНИК" Ви нуди: 1. Нови хладњаци за клима...


87 €
или предлог цена
01 окт 10:17POLOVNI DELOVI "FORD" VOZILA

Плац за половни делови за "FORD" возила: Попуст на цел асортиман д...


1 €
или предлог цена
01 окт 10:17SERVIS ZA BOJLER

Vrsam servisiranje na site vidovi bojleri vo Skopje. Cena od 800-140...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 10:00SERVIS NA PLASTICNI ROLETNI

VRSIME POPRAVKA NA PLASTICNI ROLETNI I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETN...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 06:50PVC Roletni, AL. roletni, venecijaer, komarnici, variolajt..

Монтажа и сервис на ПВЦ ролетни, алуминиумски ролетни, ПВЦ хармоника ...


1 €
или предлог цена
30 сеп 17:42TAXI PREVOZ DO SITE TURISTICI MESTA SO 6+1 VOZILA

TAXI PREVOZ CEL BALKAN I EUROPA ZA BUGARIJA,GRCIJA,TURCIJA,SRBIJA,KOS...


30 €
или предлог цена
30 сеп 14:21Servis za LCD i LED Televizori

Vrsam servis na LCD i LED Televizori. Popravka na laptop i desktop ...


100 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:24Servis na Laptop i Desktop kompjuteri

Vrsam popravka na laptop i desktop kompjuteri. Nadgradba na hardver...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

30 сеп 13:23Делови за машина за садови Whirlpool/Beko

Се продаваат делови од машина за садови Whirlpool ADP 542 (одговара ...


1.800 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:48IZRABOTKA GIP KARTON

Izrabotka gips karton so nas i vas matrial


15 €
или предлог цена
30 сеп 12:30Изработка Графитниот стиропор

🏠 Графитниот стиропор 🏠 Графитниот стиропор претставува експанди...


12 €
или предлог цена
30 сеп 12:30Izvedna na objekti kluc na raka

Izvedna na objekti kluc na raka


По Договор
или предлог цена
30 сеп 12:30IZRABOTKA STIROPOR FASADI

Izrabotka termo fasadi. So nas i vas matrial Tel 071399973


По Договор
или предлог цена
30 сеп 12:30Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


1 €
или предлог цена
30 сеп 11:56PVC ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT

Montaza na : PVC Roletni ALUMINIUMSKI Roletni Venecijaner


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:24OTPUSUVANJE NA SEKAKOV VID ODVODI

Сервис за отпушување секаков вид на одводи, со цистерна под притисок ...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 11:11Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам