Аеродром
Подкатегорија:
                   
411 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA MNOGU MALKU UPOTREBU...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 10:38Prodavam komoda za TV

Se prodava komoda za televizor so 3 elementi i polica. Bela boja, vis...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 06:01  НОВ ОГЛАС

Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:59Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 21:22Masa i 4 stolici, odlicno zacuvani, vredi da se vidi

Masa so dimenzii na ploca 140*80*5 i visina 77cm. Plocata e furniran...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:07Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса 160*90 на расклопување, користена 1 годин...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:18Фотеља

Продавам фотеља 3000 ден Инфо на 070/256-436


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 15:41  НОВ ОГЛАС

Тв комода

ТВ КОМОДА со 2 фиоки и платформа, 2 висечки со пескарено стакло и вра...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:24  НОВ ОГЛАС

Prodavam klik klak krevet

Prodavam klik klak na simpo mnogu malku koristen.cena 6000 den


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 14:53Masa od USA

Original heritage od USA, so 6 stolici


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:50Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

15 авг 20:23Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

15 авг 08:16Гарнитура Garnitura

Pordavam komplet dvosed, trosed i fotelja. Trosedot e so mehanizam za...


38.000 МКД
или предлог цена
14 авг 21:31клуб маса

продавам клуб маса од дрво, стакло,сочувана 076 484 404,


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

14 авг 15:50Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

14 авг 15:44Аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура 290х190.Купена пред 4 години и е добро соч...


25.000 МКД
или предлог цена
13 авг 21:55Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 авг 19:03Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
13 авг 14:47GARNITURA G DESEN AGOL

Mnogu socuvana dimenzii 260×230, se pusta zza spienje se pravi spalna...


12.000 МКД
или предлог цена
13 авг 11:08SE PRODAVA MASA

SE PRODAVA MASA KUPENA OD THINK HOUSE OF FURNITURE.KORISTENA 3 MESECI...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

13 авг 09:57Se prodava komplet dnevna soba po povolna cena

Mebelot za dnevna soba sodrzi: 1 masa (80x120cm, 50cm visina) 1 komo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 €
12 авг 19:48Zolta garnitura

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so tro...


400 €
или предлог цена
12 авг 18:07Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
12 авг 13:17Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 12:50Дизајн на сите 2д-3д простории во ДОМОТ

дизајн на вашиот дом 3д 2д цена и повеке информации на вибер


1.000 МКД
или предлог цена
11 авг 11:02Prodavam regal, masa, stolici, 2 kauci

Продавам регал. Висина 2.20м, долг 4м со 5 елементи. Во добра состојб...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 авг 21:55UBAV STILSKI DVOSED 200X90CM

Prodavam ubav, kvaliteten stilski dvosed vo dobra sostojba so metalni...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 авг 08:54Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
10 авг 08:11Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 авг 07:26Kozna garnitura trosed, dve fotelji i masichka

Cena po dogovor, Kontakt: 070702165


По Договор
или предлог цена
10 авг 00:58PRODAVAM KOMPLET KOMODA MASICKA I POLICI ZA DNEVNA SOBA

Prodavam komplet komoda, masicka i sestoagolni polici za dnevna soba...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 авг 22:45Se prodava komoda za vo dnevna

Se prodava povolna, odlicno socuvana crno bela komoda dolga 3 metra, ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 авг 12:33Фотеља

Се продава фотеља која се пушта како кревет има и фиока за постфлина....


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 авг 11:04Trosed + dvosed

Trosed i dvosed vo odlicna sostojba. Pred edna godina smeneti sunger...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 19:12KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 авг 13:34Komoda NOVA

Komdata e nova dolzina 140x35x40 Iverka 25 mm so abs i lice mediapan...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 авг 13:34KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 авг 13:34Мебел за дневна и детско креветче

Мебел за дневна и детско креветче


1 МКД
или предлог цена
08 авг 09:05klub masicka IKEA

Metal - furnirana iverka 110 x 65 cm


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

07 авг 23:58Feydom Agolna garnitura

Model Gemini A ne koristena agolna garnitura 300 x 220 (lev agol) ...


29.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
32.000 МКД
07 авг 23:55Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам