1205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Boca za argon

Se prodava Boca za argon 40l


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Se prodava susara/сушара

Se prodava kondezaciona susara tip Optimonia so kapacitet 300 kg Masi...


7.000 €
или предлог цена
Денес 11:03PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V

Strafilicata e nova vo kufer,bez polnac i baterija.


50 €
или предлог цена
Денес 10:02PARKSIDE HILTA 20V BRUSHLESS

Hiltata e nova vo kufer,brushless model bez polnac i baterija.


110 €
или предлог цена
Денес 10:02CANON IR 7055i COLOR

Продавам Canon IR7055i колор во исправна состојба 700 evra. Можи да...


700 €
или предлог цена
Денес 09:59Zirafa za struzenje gle nova

Zirafa Cena 100 evra nova ne upotrebena El bonsek aligator nov 3...


100 €
или предлог цена
Денес 08:21Потреба од тренинг со СММ машини

Бараме компанија која би направила кратко запознавање и оановен трени...


100 €
или предлог цена
Денес 08:20,ladilnik komora

SE prodava komora ladilnik 36 m3 so minusen rezim -18' vo ispravna so...


1 €
или предлог цена
Денес 00:46Elektromotori

elektromotor 4.5 kw 1440 o/min super


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Вчера 22:41TERMOMETRI

Termometri Mi-We germanski od 0 do 500 stepeni


15 €
или предлог цена
Вчера 22:41Transvormatori i prekidaci

Transvormator od 220 na 24v.transvormator za vitkan neon i tranvormat...


25 €
или предлог цена
Вчера 22:41Машина за шиење

Се продава машина за шиење со масичка


140 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150 €
Вчера 21:43Pcenka

Prodavam pcenka uvrejkena vo novi vrejki Imam okulu 22t tel.075 937 ...


16 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53vitrina

vitrina za ladenje, postar model , socuvana.. moze i da se moderniz...


300 €
или предлог цена
Вчера 19:12Bakarna, Бакарна...МАСТ, MAST

Prodavam Bakarna mast , CELA KANTA,KOFA ..20 KG YU ...KVALITET


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:28pcenka

prodavam pcenka ekstra kvalitet


16 МКД
или предлог цена
Вчера 17:51Masina za molzenje

Masinata e rabotena malku vreme i e mnogu zacuvana. Tursko proizvodst...


300 €
или предлог цена
Вчера 16:20SVETLECKA REKLAMA 6m

Polovna kompletna zdtava svetlecka reklama so neonki, mnogu malce ko...


220 €
или предлог цена
- 31 % Попуст
320 €
Вчера 15:32horizontalna pakerka / flow pac

specializirana za kroasan, moze i drugi proizvodi 075217678 Rade


1 €
или предлог цена
Вчера 14:20Masina za testenini La Parmigiana

So masinata e vklucena i komora za susenje. 075639413 Mihail


1 €
или предлог цена
Вчера 14:20Pravosmukalka Kercher nova

Prodavam profesionalna pravosmukalka Kercher so dva motori mozi vleci...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:06nastresnica

nastresnica alimunium/pvc mehanizami ramka, so vinyl.


300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Cirkular potezen 2000w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2000 wat...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Strafilica udarna so futer 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34MELNICA ZA KAFE BORO-Skopje

Malku rabotena skoro nova


350 €
или предлог цена
Вчера 12:10Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD. Користен во ординација по општа медицина, не толку ...


24.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.900 МКД
Вчера 10:53Digitalen termometar so sonda -50 do +110 C

Prodavam novi digitalni termometri so vodootporna sonda i kabel 1m. d...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:04Senzor den-nok 12V i 220V

1.Prodavam novi, neupotrebuvani, senzori za avtomatsko vklucuvanje na...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:03Inverter-Invertor 1600W 12/220V cista sinusoida

Nov inverter 1600W, cista sinusoida (Pure Sine Wave) so display na na...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:01Solaren kontroler 12/24/36/48V ,100V,30A

Nov solaren, sofisticiran 30A kontroler za reguliranje na strujata od...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:00| 3x Cisterni | Prohromski + Izolacija | 3x2000l

- 3x2000l Cisterni | Dupli prohrom + izolacija | Kamion - Renault ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:46| FAP 16/20 | Grajfer

Voziloto e vo ispravna sostojba.


7.000 €
или предлог цена
Вчера 09:45Collomix Mikser

Profesionen Germanski Mikser eden od najdobriot Brend COLLOMIX kako ...


100 €
или предлог цена
26 мај 23:57Montolit

Montolit novi Nozhinja za mashinka za plocki Montolit Master Piuma i ...


20 €
или предлог цена
26 мај 23:56Stihl,Dolmar

Motorni pili DOLLMAR na benzin i STIHL na struja vo mnogu dobra sosto...


300 €
или предлог цена
26 мај 23:56FEIN Bateriska

Profesionalna Nova Bateriska Shtrafilica so 4 brzini 12 v so dve Bate...


260 €
или предлог цена
26 мај 23:56Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам