887 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP na Apple iPhone Ajfon 11, 11 Pro, 12, 12 Pro, 13

OTKUP na Apple iPhone 11, 11 Pro, 12, 12 Pro i 13 vo bilo kakva sosto...


Денес 08:36Промовирано

OTKUP na ponovi modeli na telefoni

OTKUP na ponovi modeli na telefoni - Samsung, Apple i Xiaomi. Novi, k...


Денес 08:34Промовирано

Ekrani za Apple iPhone X, XS, XR, XS Max, 11, 11 Pro

PROMOCIJA na ekrani za Apple iPhone X, XS, XR, XS Max, 11 i 11 Pro so...


1 €
или предлог цена
Денес 08:31Промовирано

Oneplus Nord 2 5G

Se prodava Oneplus Nord 2 5 G. 128 gb. rom I 8 gb. ram. Sostojbata s...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Денес 10:20S22

Telefonot e zemen od telekom na 19.07.2022 koristen so maska i zashti...


620 €
или предлог цена
Денес 09:24OTKUP na Apple iPhone Ajfon 11, 11 Pro, 12, 12 Pro, 13

OTKUP na Apple iPhone 11, 11 Pro, 12, 12 Pro i 13 vo bilo kakva sosto...


Денес 08:36OTKUP na ponovi modeli na telefoni

OTKUP na ponovi modeli na telefoni - Samsung, Apple i Xiaomi. Novi, k...


Денес 08:34Xiaomi Redmi 9

XIaomi Redmi 9 vo solidna sostojba. Kompletno ispraven bez nikakov pr...


4.399 МКД
или предлог цена
Денес 08:32  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi Pro AMOLED 3Gb / 64Gb

Xiaomi Redmi Pro vo odlicna sostojba, so AMOLED ekran. Kompletno ispr...


4.399 МКД
или предлог цена
Денес 08:32OTKUP na kodirani/rasipani Apple iPhone telefoni

Otkup na Apple iPhone telefoni kodirani na iCloud ili vo bilo kakva s...


Денес 08:32ORIGINALNI delovi za iPhone X, XS i XS Max

ORIGINALNI delovi za iPhone X, XS i XS Max, 11 i 12 izvadeni od telef...


1 €
или предлог цена
Денес 08:32ORIGINALNI Ekrani za iPhone 6, 6+, 6S, 6S+,7, 7+, 8, 8+

ORIGINALNI ekrani za Apple iPhone na lager: iPhone 6 / 6+ / 6S - 180...


1 €
или предлог цена
Денес 08:32Masinska promena na staklo Apple iPhone Samsung

Машинска промена на стакло со најсовремена опрема за iPhone и Samsung...


Денес 08:31Ekrani za iPhone 5, 5S, 6, 6S, 6+, 6S+, 7, 7+, 8, 8+

Нови екрани за сите модели на лагер од iPhone 5 до iPhone 11 Pro. Цен...


1 €
или предлог цена
Денес 08:31Ekrani za Apple iPhone X, XS, XR, XS Max, 11, 11 Pro

PROMOCIJA na ekrani za Apple iPhone X, XS, XR, XS Max, 11 i 11 Pro so...


1 €
или предлог цена
Денес 08:31KAKO NOV LG G6 Thinq 4Gb / 32Gb

LG G6 Thing vo PERFEKTNA sostojba, bukvalno KAKO NOV. Kompletno ispra...


5.399 МКД
или предлог цена
Денес 08:03  НОВ ОГЛАС

Alcatel U5

Сите за 600


600 МКД
или предлог цена
Денес 06:50XIAOMI POCO F3 256 GIGA 8+3 RAM

TELEFONOT E ZACUVAN MAKSIMALNO POJAKA VERZIJA 256 MEMORIJA SO 11 GIG...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:52  НОВ ОГЛАС

NOV SIM PRIPEJD BROJ NE AKTIVIRAN 076-821-820 OD A1(VIP)

SE PRODAVA PRIPEJD BROJ NIKOGAS NE AKTIVIRAN BRONOT E 076-821-...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:44IPHONE 13 GREEN

IPHONE 13 GREEN -nov -komplet fabricno pakovanje -gratis mag sa...


850 €
или предлог цена
Вчера 22:19  НОВ ОГЛАС

Samsung Active 2 44MM

Active 2 44MM -originalna pakovka -polnac -boja:aqua black ek...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 22:02iPhone XS MAX

iPhone XS MAX, telefonot so eden zbor e potpolno nov, sleduva so kuti...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17  НОВ ОГЛАС

Samsung A70 vo odlicna sostojba

Telefonot e ispraven bez nikakov problem se si funkcionira na nego po...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:58Prodavam Iphone XS Max 64GB Full paket komplet

Kontakt na viber 075322221 Prodavam Iphone XS Max 64GB Spacegrey boja...


300 €
или предлог цена
Вчера 16:54CAT B26

Telefonite se kako novi bez vidlivi tragi na koristenje. Network: GS...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54LENOVO K6 SMARTPHONE

Prodavam telefon Lenovo K6, prv gazda, kupen od A1, so kutija, faktur...


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 14:52Iphone 13 Pro Max

Se prodava Iphone 13 Pro Max Neotpakuvan Bojata e Sierra blue Memori...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 14:22  НОВ ОГЛАС

Bluetooth JBL Stereo Tune T130

Kupeni od Anhoch na 29.12.2021. Ne se voopsto upotrebeni. Garancija u...


80 €
или предлог цена
Вчера 14:16Apple Watch SE 44mm

Casovnikot e kupen od iStyle, bez grepka na nego, full pack, garancij...


300 €
или предлог цена
Вчера 14:16Honor 9X Lite / Huawei Mate 20 lite

Honor 9X Lite / Huawei Mate 20 lite odlicni rabotat na site operatori...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Huawei Y5 lite (2018)

Huawei Y5 lite (2018) kako nov raboti na site operatori 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Samsung Galaxy J3 FULL BOX

Samsung Galaxy J3 (2016) FULL BOX KAKO NOV OTKLUCEN NA SITE OPERATORI...


3.700 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12HUAWEI P40 lite 6/128GB FULL BOX

HUAWEI P40 lite 6/128GB FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 07...


7.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12A1 ALPHA 3/32Gb

A1 ALPHA kako nov raboti na site operatori info 075960460


4.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.600 МКД
Вчера 14:11Prodavam Huawei P30 Pro Full Pack

Prodavam Huawei P30 Pro Nikogas ne servisiran Bez mana


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 12:36Prodavam Huawei Band 6 pod garancija

Prodavam huawei band 6 Garancija do januari 2023 Anhoch Ne mnogu kori...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36Samsung A03 Core - Nov Neaktiviran!

Telefonot e nov, nikogas ne e priklucen ili aktiviran! 073/333-073


6.600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:19  НОВ ОГЛАС

Samsung A13 - NOVI

Slikite se od telefonot, imame plav i crn - i dvata se novi neprikluc...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15  НОВ ОГЛАС

Samsung S22 - Black 128gb - NOV - NEOTPAKOVAN!

Telefonot e nov neotpakovan voopsto. (se gleda na slikite) podetalni...


48.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
49.500 МКД
Вчера 12:01  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 Blue - NOV - Neaktiviran!

Slikite se od telefonot, nov ne e koristen. Za podetalni informacii ...


53.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 PRO - 256GB - NOV!

Telefonot e nov ne koristen. Sierra blue, 256gb vnatresna memorija. ...


69.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:22  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 12 - 64gb - Purple - NOV - NEAKTIVIRAN!

Slikite se od telefonot, nov ne e aktiviran ili priklucen do sega. ...


40.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17  НОВ ОГЛАС

REDMI NOTE 10 PRO FULL PACK

TELEFONOT E ZACUVAN MAKSIMALNO SLEDUVA SO CELOSNO PAKOVAJNE I VAZECKA...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
Вчера 11:05Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам