Свети Николе
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masini za sienje

Се продава еден оверлок (Juki) со 5 конци Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

26 сеп 15:39Masini za konfekcija

Prodavame sekakov vid na novi i polovni masini za vo konfekcija, vrsi...


99 €
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

15 сеп 16:10Nozici za tekstil

Polovni nozici za tekstil


500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

19 авг 13:23Masini za sienje

Prodavam masini za sienje bagat i singer vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

11 јан 12:24Машини за шиење - текстил Masini za sienje - tekstil

Продавам текстилни машини: двоигловки, оверлоци, дрикерка, окаста и п...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

17 авг 23:09Se prodavaat masini za sienje JUKI

Se prodavaat masini za sienje Kontak:Ivica 078358860


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

30 сеп 18:28Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам