Аеродром
Подкатегорија:
                   
109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam kauc na razvlekuvanje

Se prodava kauc na razvlekuvanje. 200x80cm. Poloven vo odlicna sosto...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 06:04Шкаф

Шкаф гардоробер


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 21:57  НОВ ОГЛАС

Кревет, спрат, икеа

Се продава кревет на спрат купен од икеа. За душекот ќе се договараме!


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 16:48Se podaruva trosed

Transport i tovaranje vasi. Dzvonete na ovoj broj: 075-228-464


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 13:38Plakari, fiokarnik, masa i polici

Prodavam 2 edinacni plakari, fiokarnik so 3 fioki, masa i polici za d...


100 €
или предлог цена
14 авг 13:54Detsko biro i stolce Disney

Pemnogu socuvan komplet masa i stolce. Za vozrast do 6 godini.


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Маси и столици

13 авг 21:25Полици и плакар

Се продаваат полици и плакар. Правени по порачка Димензии сл.1/ 1.2...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

13 авг 20:32Биро

Се продава биро, одлично сочувано. Бирото се расклопува на два дела, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

13 авг 20:32Детска соба

Продавам детска соба Тел.078285189


7.000 МКД
или предлог цена
11 авг 23:18Detska soba

Se prodava detska soba. Skaf so vgradeni fioki vo lila boja, biro vo...


7.000 МКД
или предлог цена
10 авг 11:16Polovno biro,plakar, fiokar i 2 stolici vo dobra sostokba

Prodavam polovno biro 120x60 visina 75 cm -1500 den Poloven plakar 1...


800 МКД
или предлог цена
10 авг 08:54Продавам детски душек

Дуѓшек за детско креветце димензии 120 на 60 цм, сочуван тел.070376305


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Душеци

09 авг 09:40Detska soba

Se prodava detski plakar, biro i edinecen krevet -Plakarot 10.000 de...


10.000 МКД
или предлог цена
07 авг 18:19mebel za detska soba-детска соба-мебел

Продавам мебел за детска собa. Биро со дел за закачалки и еден рафт ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

07 авг 00:54Dusek Duseci - EKSTRA CENI

*** Vo galerijata so sliki gi imate modelite i sostavot na istite ***...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Душеци

04 авг 14:11Golema korpa za iigracki golema

Golema interesna korpa za igracki. Kupena 1800den pred dve god. Pov...


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

02 авг 14:49Ramka za kerevet

Prodavam ramka za krever od USA 180 na 150 moze da se sobere do 97 cm


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 јул 17:07Ново детско креветче и душек

Се продава ново монтажно детско креветче Once upon a time заедно со н...


4.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

26 јул 13:00Продавам кревети

Се продаваат два кревети со механизам и фиока, без душеци. Димензи...


6.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

23 јул 21:09Baldahina za detska soba/ krevet

Балдахина купена од Икеа. Користена е една година. Интересна е за опр...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

23 јул 13:04Prodavam masa kompjuterska i dve stolici

Prodavam masa kompjuterska i dve stolici za detska soba 5000 denari. ...


1 МКД
или предлог цена
21 јул 12:58RABOTNO BIRO ZA PC MOZE ZAMENA

RABOTNO BIRO ZA PC MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
15 јул 20:58Edinecen Krevet Na Sprat

Edinecen krevet so duseg i skalicki so dimenzii 190cm dolzina , 90cm ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

02 јул 13:16Krevetce za bebe, dete, detsko krevet

Kako novo montazno krevetce za dete


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јул 13:46Продавам детска соба

* Кревет на 2 ката (димензии 200 на 90cm) * Плакар * Биро * Висечк...


15.000 МКД
или предлог цена
28 јун 19:34detsko rabotno biro

se prodava! dolžina 160 širina na poširokiot del 70 dolžina 60 širina...


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 14:22detsko krevetce

prodavam detsko krevetce malku koristeno duseceto ne raspakuvano-novo...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

18 јун 08:16Detsko biro so dimenzii 110 x 50

Se prodava detsko biro so dimenzii 110 x 50


2.500 МКД
или предлог цена
13 јун 23:00Detsko krevetce na zbiranje

Se prodava polovno detsko krevetce na sobiranje Info na 078206329


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јун 10:54Dvosed

Se prodava Dvosed so eko koza


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

27 мај 14:20Гарнитура со лежај

Седечка гарнитура и лежај за спиење.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

13 мај 18:03Edinecen Krevet Na Sprat

Edinecen krevet so skalichki i dusheg so dimenzii 190cm dolzina , 90c...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

08 мај 16:26Biro

Se prodava kompjutersko biro .078477411


2.000 МКД
или предлог цена
02 мај 16:17детско биро

se prodava! dolžina 160 širina na poširokiot del 70 dolžina 60 širina...


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 22:03Prodavam krevet I biro

Prodavam krevet so dusek so dve fioki,I fioka so uste 1 dusek,krevet...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 апр 09:59Детски кревет со душек

Се продава детски кревет со душек (неотпакуван)хитно поради селење ц...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

28 апр 20:28Stalaza za igracki kolicki

Se prodava stalaza za igracki kolicki


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

20 апр 18:24Detska komoda i skaf-svetlo rozeva boja

Se prodavaat posedno ili komplet koritsteni no vo super sostojba: Sk...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

12 апр 13:46Detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce so dusek Dimenzii Sirina 70 cm Dolzina 1...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 мар 21:03DVOSPRATNI KREVETI

Proizvodstvo i prodazba na dvospratni i edinecni kreveti po najpovoln...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 мар 20:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам