Неготино
                   
1275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bager LIEBHERR 904

Se prodava Bager LIEBHERR 904 2001god vo odlicna sostojba.


Вчера 20:41Se prodava Mercedes Actros 2640 6x4

Mercedes Actros 2640 6x4 Kiper. 2000god. Vo odlica sastojba, registri...


20.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.000 €
Неготино

Камиони

Вчера 20:40Se prodava Mercedes Benz Sprinter 313 2012god.

Mercedes Sprinter 313 2012 godina. 2143cm3. 95kw. Sanduk roletna ...


Вчера 20:31BMW 735i

Se prodava bmw e65 735i v8 272ks benzin plin Oprema: Shiber Zve...


6.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 19:30MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Donesena...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:42BMW 118d

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


5.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 €
Неготино

Автомобили

Вчера 16:36Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 15:13Ford focus 1.6 dizel

Se prodava ford focus 1.6 dizel 70kw Proizvedena 12 mesec 2011 Kolata...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:28Kaciga AGV i palto SPIDI

kaciga AGV velicina M/L palto Spidi so vodootporna postava velicina L...


Вчера 14:28Se prodavaat delovi za bmw E60 stopovi bubrezi i dr

Stopovi orginal bmw komplet so lambi-3000 den Bubrezi 2 para orginal ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:28Mercedes S350 4matic BLUETEC

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC Регистрација 27.12.2022 Произве...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:16Bmw Grand Coupe 418 D

Bmw grand coupe 418 d registrirana cela godina, redovno servisirana p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:16Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven mal serv...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:56Slep prikolla bez dok 1300eu

Slep prikolka bez dokumenti 2t nosivos germansko proizvotsvo dosta l...


1.300 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

Вчера 13:56Piaggio Fly 125

Prodavam Piaggio Fly 125ie vo ekstra sostojba, registriran do 09.2023...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:44BMW 120 D 220hp

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i ...


4.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Aprilia bez nikakva zabeleska...

Apriliata pred se e so malku km,zacuvana maksimalno,nov lanec,nov ben...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00NOV PREDEN LEV SENZOR ZA VOLVO EURO 5

НОВ И НЕУПОТРЕБЕН преден лев сензор за Volvo euro 5 Цена - 1000 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 12:45NOV HIDRAULICEN KLIP ZA KABINA ZA DAF EURO 5

Se prodava neupotreben hidraulicen klip za kabina za DAF EURO 5 Ce...


9.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 12:45NOVI RETROVIZORI I DRZAC ZA RACE ZA MOTOR

Se prodavaat NOVI retrovizori i drzac za race koj se montira na rezer...


Вчера 12:45ZA DAF:NOV HIDRAULICEN KLIP ZA KABINA, CREVO ZA VEBASTO I dr

Се продава нов хидрауличен клип за кабина за DAF EURO 5, и капачки за...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 12:44Motokultivator MITSUBISHI MM501 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MM501 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 12:36Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 12:36Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 12:36Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
Вчера 12:36Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 12:35Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Вчера 12:35Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 12:35YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 12:34Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 12:34Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 12:34FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 12:34Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Вчера 12:34Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 12:34Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 12:33Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 12:33Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 12:33Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 12:33СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 12:33Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 12:32Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам