Демир Хисар
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трпезариска маса

Се продава нова неупотребена трпезариска маса 120(+40)х80х77 со гаран...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Маси

13 авг 18:10Dekorativni tuli i kamen

Dekorativni seceni tuli i dekorativen priroden kamen Se naogjam vo d...


111 МКД
или предлог цена
08 авг 08:46BOJLER 100L INOX za solar i parno so 2 spirali

BOJLER 100L INOX so 2 toploizmenuvaci (Bakarni spirali) za solar I ...


13.500 МКД
или предлог цена
03 авг 09:22Priroden dekorativen kamen

Prodavam i izrabotuvam priroden dekorativen kamen i seceni tuli Se ...


111 МКД
или предлог цена
14 јул 11:28Kazan za rakija

Se prodava kazan za rakija 120 litri odzidan informacii na 076 469636


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

11 јун 10:33Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.


1 МКД
или предлог цена
22 мај 13:49Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

22 мај 13:48Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

22 мај 13:48Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
22 мај 13:48Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

15 мај 15:10luster skoro nov

skoro nov luster kupen po greska, mnogu malku koristen se prodava pov...


5.500 МКД
или предлог цена
03 мај 14:08Alfa plam

Se prodava alfa plam sporet koristen edna sezona za informacii na tel...


10.000 МКД
или предлог цена
10 јан 10:55DVE STOLICI

VO odlicna sostojba 500 denari za edna


1.000 МКД
или предлог цена
16 ное 19:44Пластифицирани Тапети

Самолепливи 70x77 70-должина 77-висина 2 парчиња - 1 м2 Лесни за п...


80 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:56Se prodavaat aluminumski vrati i prozorci

Tel broj: 078 243 995


1 €
или предлог цена
21 авг 14:35Клуб масичка

Се продава клуб масичка во одлична состојба со димензии 125x60cm виси...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Маси

27 јун 16:03Термо печка

Се продава термо печка 3.5kw


1 €
или предлог цена
27 јун 14:40KAMIN

9000den fiksno odlicno socuvan na slikite e valkan inaku odlicna sost...


9.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:06KAMIN ALFA

Socuvan cena 8000den fiksno Poveke info na tel


8.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:06Kotel za Parno za Alfa 90

...


6.500 МКД
или предлог цена
27 окт 08:57Termo pecka 6

Se prodava termo pecka 6


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:46Sporet Plamen Glas 850

se prodava sporet plamen Glas 850 vo odlicna sostojba,koristen samo d...


18.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 18:37RECNIK

NOV makedonsko albanski recnik


2.000 МКД
или предлог цена
24 фев 19:42MASA trpezariska kako NOVA

masata e kupena pred nekoj mesec, se prodolzuva na sredinata


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Маси

24 фев 19:15Термо печка

Продавам термо печка 3,5kw во одлична состојба. Користена е само една...


По Договор
или предлог цена
18 јан 14:40Elektro aparat

150A odlicen 2.5 elektroda Bes problem


4.000 МКД
или предлог цена
14 дек 09:24Kamin za parno

Zagrevanje na 100 m2 koristen 2 sezoni 076345672 Ace


1 €
или предлог цена
17 окт 13:00Kamin za parno

Zagrevanje na 100 m2 koristen 2 sezoni 076345672 Ace


1 МКД
или предлог цена
02 окт 13:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам