Неготино
                   
1420 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Traktor Prikolica Prskalica Plug

Traktorot prikolicata plugot se prodadeni ostana uste Prskalica baraj...


1 €
или предлог цена
15 јун 14:29Промовирано

VW Crafter Ladilnik

Се продава VW Crafter, 2.5TDI 2007год, со ладилник. Комбето е во одли...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Денес 00:45Scania R480

Се продава цистерна Scania R480 2012год, со поминати 450000км. За...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 00:45Iveco EuroCargo Slep

Се продава шлеп Iveco Euro Cargo, регистриран до 07.2022 година. Ками...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 00:45Andorid Radio za VW

Продавам ново Android радио за VW. Радиото има приклучок за камера, п...


Денес 00:44Citroen Xsara Picasso 1.6 HD

-BORD KOMPJUTER -NAPRAVEN KOMPLET GOLEM SERVIS(REBRAST,KLINAST KAIS...


2.599 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 22:54SEAT LEON 1.9 105KS 2007G UVOZ

HITNO!!!! HITNO!!! SEAT LEON 1.9 105KS 2007G 207000KM KOMPLET SER...


1.111 €
или предлог цена
- 77 % Попуст
4.850 €
Неготино

Автомобили

Вчера 21:30Se prodava skuter za delovi

Se prodava skurer Baotian hamashi 49cc 2t


15.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:26FIAT SEICENTO TOVRNO

SE PRODAVA FIAT SEICENTO TOVARNO 2010g. prv sopstvenik na firma. po...


55.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:04Bmw 316ti...e46 compakt benzin plin

CELO ILI NA DELOVI DEFEKT MOTOR CENA 1700eu Bez bandazi i plinski...


1.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 €
Неготино

Автомобили

Вчера 16:34Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvatt...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 16:34Mazda 3 1.6 HDI

Prodavam Mazda 3 Vo Odlicna Sostojba Redovno Servisirana I Odrzhava...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Неготино

Автомобили

Вчера 16:26vozdusen jasuk

nov ml klasa peden kupen vo germanija


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:09Corsa d 1.2 16v 2010

Plateno e se do reg. Donesena so vozenje od germanija


3.350 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:09Vibratori za beton

- Profesionalen trofazen vibrator so dva priklucoci


Вчера 13:06SE PRODAVA Ford Fiesta

za povekje informacii javete se na brojot 075762067


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00GOLF 4

Se prodava GOLF IV 1,9 SDI 50KW/68KS, 3 VRATI, 2001 GOD...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00407 SW

Delovi za Peugeot 407 SW 2005 god.


100 €
или предлог цена
Вчера 13:00ASTRA J 1.6 - 116ks Benzin/Plin , Avtomatik, NEUVEZENA

Astra J 2011god 1.6 benzin/plin 116ks NEUVEZUVANA 158xxx km Fabrick...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Bandazi 20 BMW 20 VOSSEN 20

Bandazite se original, prva boja, nema vareno nema krivo. 9J ET35 24...


Вчера 11:34Bandazi 17 Bandasi 17 Felni 17 Felgi 17 5x120 bmw

Bandazi 17ki so top gumi napred nazad nema krivo nema vareno 300eur 0...


Вчера 11:33Bandazi 18 bandasi 18 za Bmw felgi 18

Bandazi 18ki 5x120 et13 8.5j site 4 made in germany. Nema vareno nema...


Вчера 11:33Derbi GPR 125 4T

Derbi gpr 125 4T skoro 20.000 km skoro remontiran na novo nova guma n...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 11:33Bandazi 16 za bmw 5x120 bandasi 16 felni 16 felgi 16

Bandazite se staklo so top gumi matador 205/55r16 site 4. Cenata e 2...


Вчера 11:33BMW 525d za delovi BMW 525 LCI delovi

Bmw 525d 197ks na delovi. Ima prodadeno mpaketot, mvolanot i zadnite...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:32Bmw 520d za delovi / Bmw 520d na delovi kobra menjac 177ks

Bmw 520d 177ks kobra automatik 2008 godina. Broj kontakt: 076/948-32...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:32BMW 120d delovi BMW 120d 177hp

Bmw 120d 2006 177hp Kontakt Kristijan 076-948-327 Andrej 075-978...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:32BMW 118d na delovi / BMW 118d za delovi / 163ks racen

BMW 118d na delovi / BMW 118d za delovi. Bmw 118d 122ks racen menjac...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:32Bmw x3 na delovi / Bmw x3 za delovi 150ks racen

Bmw x3 na delovi 150ks racen Broj kontakt 076/948-327 ili 075/978-717


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:32AUDI A6 1.9 tdi 110ks

Vo super sostojba motor menac dobri prednica stegnata zdrava karoseri...


2 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 11:13OPEL ZAFIRA

Se prodava OPEL ZAFIRA 2006godina 1.9 150hp so sport dugme Kozni s...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 10:40Continental 275 40 20 letni gumi

Se prodavaat 2 letni gumi continental 275 40 20 2018god Ni krivo ni ...


150 €
или предлог цена
Вчера 10:38215 55 17 Continental

CONTINENTAL LETNI 215 55 17


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:55gumi 17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 245/70R19,5 FULDA SE GUMITE OD ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 08:30gumi 17,5 za prikolki

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 MADE IN SLOVENIJA FULDA 24...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:30255 35 19 2 gumi top sostojba

255 35 19 2 gumi top sostojba kontinental imate se na slikite 100eur ...


100 €
или предлог цена
27 јун 23:29Se prodava Hamachi/Hamaci 300cc 4T 2021

Hamachi 300cc 4t 2021 godina registriran so 2100km prv gazda. Moze ...


1.650 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.800 €
27 јун 22:06Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
27 јун 18:39YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
27 јун 18:38Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
27 јун 18:38Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
27 јун 18:38Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам