Скопје Центар
                   
2642 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROMOCIJA NA DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / KAMERA

golema promocija na kompleten sistem dahua kameri za video nadzor: ...


16.999 МКД
или предлог цена
07 авг 11:34Промовирано

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

08 авг 20:01Промовирано

Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:00Промовирано

Tefal 9 vo 1 multigotvach

Prodavam nekoristen multigotvach Tefal versalio 9 in 1. 075 800 001


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:25Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 15:06Кревети единечни, плакари, маса, софа, фиокар

Кревети единечни, плакари, маса, софа, фиокар Цена по договор Конт...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 14:12Nov lezaj/spalna/krevet/ лежај, спална, кревет Лондон

Нов неотпакуван лежај Лондон со димензии 160×200. Како од салон, неуп...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Денес 14:01Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:00Нова кујна

Продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елементи, к...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:00Masini za sienje Bagat

Masini za sienje bagat mnogu socuvani,malku upotrebuvani. 6000 den. ...


100 €
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka na dekorativni lambi i se od drvo

Izrabotka na dekorativni lambi i se od drvo po vasha zhelba


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00KOMARNICI PVC ROLETNI ZEBRA ROLO VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 12:59Трпезариска маса

Маса со 6 столици (не употребувани)


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:53  НОВ ОГЛАС

GARDEN TENDI

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! GARDEN CADORI ...


6.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
8.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 12:37CADORI ZA SONCE

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! GARDEN CADORI ...


6.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
8.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 12:37GARDEN TENDI

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! GARDEN CADORI ...


6.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
8.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 12:37INTEX BAZENI 300x200x75

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA FORMA: KRUG DIM...


8.900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
9.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 12:36FILTER PUMPI

INTEX PUMPI PREMIUM QUALITY . . . INTEX FILTER PUMPI PESOCNI PUM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 12:36BIRO so FIOKI KOMPLET

SE PRODAVA BIRO KOMPLET SO FIOKI CENA 2500 DENARI INFO 078 424210


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Денес 12:19DVA TEPIHA

Se prodavaat dva tepiha mnogu malku koristeni (kupeni od Fantasy ). ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 12:19FOTELJA Kako Nova

SE PRODAVA FOTELJA SOCUVANA NE E VOOPSTO OSTETENA NIT PROPADNATA CEN...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 12:19SE PRODAVA GARNITURA

Prodavam skoro nova modularna garnitura (Feydom Gemini M). Cena 600...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:19IP Camera ZAVIO E210A

Продавам две камери за видео надзор комплет со каблови за монтажа. 2...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:05креденец-витрина

Се продава креденец-витрина од ореово дрво, резба (дуборез), добро со...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 11:54  НОВ ОГЛАС

Продавам скоро не користени ќилим теписини памучни кафеави

Кафеави теписони , чупафци скоро не користени заради селење. Со димен...


1.385 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.390 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 11:45Masa za vo dnevna

Mnogu malku koristena.Od Lesnina.Dimenzii 120 na 60.visina 40cm.Stakl...


4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:34ALUMINIUMSKI RADIJATOR

aluminski radijator agreta so 6 rebra.. 60sm visina 35 evra fiksno


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Денес 11:14Килим

Персиски килим, димензии 230 x 325 cm. Има знаци на користење прикажа...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

Денес 11:04Продавам италијанска софа

Софа италијанска, функција на тросед, убава комфортна со гламурозен и...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 10:47Италијанска гарнитура Лагадо

Гарнитура од најквалитетна кожа правено од италијанска фирма за мебел...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 10:46360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:28360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:28360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:28PRODAVAM BOCVA I KACA KACI

PRODAVAM BOCVA I KACA 2 KACI Skopje Centar Se Vo Dobra Sostojba Bocva...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

Денес 10:07Se prodava Trosed na spustanje sostojba 9/10

Mnogu malku koriste. Tirkizna boja Sivi pernici


9.999 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 09:30ZASTITA OD GULABI I DRUGI PTICI

ZASTITA OD GOLUBI I DRUGI PTICI.KARGO DOSTAVA VO CELA MAKEDONIJA.


280 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 09:17Паметен WiFi прекинувач. Smart WiFi 2kW

На паметниот прекинувач може да се врзат различни уреди со вкупна моќ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 06:46Паметен WiFi прекинувач до 3.5kw. Smart WiFi prekinuvac

Направете ги ПАМЕТНИ вашите електричните уреди, контролирајте ги од б...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 06:45ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 06:23КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 06:23Mašina za čistenje na parea, kako nova. 2500 denari

Mašina za čistenje na parea, malce koristena i kako nova e... 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:51Столна лампа "Пирамида" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

Вчера 22:41Столна лампа "Hashtag" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

Вчера 22:41Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам