Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Umetnicka slika

Se prodava umetnicka slika, tehnika maslo na platno. Platnoto e so ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

06 јун 12:30Japonski original set za SAKE i Dusanov zakon

Original set od 5 casi so sise i tacna od porcelan,a casite se so dno...


4.800 МКД
или предлог цена
06 јун 05:13Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
03 јун 20:26Oригинал Вилерови гоблени

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

03 јун 06:53Oригинал Вилеров

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

03 јун 06:53Dekorativni zidovi-izrabotka

🟢“GreenWall” (зелен ѕид) или “FlowerWall” (цветен ѕид) природа вешта...


5.090 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

31 мај 18:19OGLEDALO Ogledala

IZRABOTKA 🥇 Ogledalo 4mm forma I izbor na sizajn po vasa slika I za...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

31 мај 08:18drveni ogradi nastresnici i ukrasi

izrabotka na drveni dekorativni panelni ogradi ,,nastresnici ibunarci...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

27 мај 00:30GRADINA

FOTINIJA RED ROBIN AKCIJA!!! . . . FOTINIJA RED ROBIN PRVA KLASA ...


120 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 МКД
26 мај 09:18Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

22 мај 14:37Ogledalo za vo hodnik

Prodavam ogledalo. Ogledaloto e so fazeta. Postaveno na furniran ...


По Договор
или предлог цена
20 мај 12:16prodavam nekoristen ukras

prodavam nekoristen ukras 40sm visina.kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

07 мај 20:09Продавам рачно изработени корпи за подароци

Продавам рачно изработени корпи за подароци од дрво Цена на големо 2...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

21 апр 17:41Se prodava Kristal ukrasni tanjiri

Kristal ukrasni tanjiri retro fotoaparat Po dogovor


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

02 апр 17:39Se prodava Kristal

Kristal


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

01 апр 20:30Лустер

Лустет 200 ден Контакт 071 27 11 25


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

26 јан 17:33Dekorativen kamen 3-5 mm

Se prodava dekorativen kamen 3-5 mm Samo na golemo


10 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

11 јан 23:40MINI LASER STAGE

MINI LASER STAGE -SE KORISTI ZA RAZNI PRILIKI , ZABAVI , PROSLAVI IL...


799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

29 дек 09:26prodavam nekoristen ukras

prodavam nekoristen ukras 40sm visina.kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

14 дек 21:262 eklani miljea

prekrasni i za masa za rucavanje i za klub masa dimenzii 87x52 cm ...


600 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35malo belo milje

prekrasno vo toledo izrabotka, efektno na temna podloga dimenzii, ob...


500 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35prekrasno milje i tishlajfer

kompletot e izraboten so specijalna toledo izrabotka i e sklucitelno ...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35milje i 4 mali shushtiklici

miljeto e vo forma na deltoid, ne e kockasto so interesna pletka dim...


1.000 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35Milje i 4 mali shushtiklici

kompletot e neupotreben so interesna pletka dimenzii milje 35x35 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34milje i tri mali shushtiklici

Kompletot e izraboteno od krusevska pletacka i to aso obicna igla za ...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34komplet od milje, tishlajfer i shushtiklica

kompletot e vo pastelna zelena boja okolu ukraseno so drap pletke di...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34milje specijalna toledo izrabotka

ima 2 parcinja, miljeto e vo nezna zolta boja i specijalna toledo izr...


400 МКД
или предлог цена
22 окт 23:33Рачна изработка на дечки и домашни украси

Рачна изработка на дечки и домашни украси, роденденски поклони и се д...


700 МКД
или предлог цена
11 окт 09:05Две Слики на Платно - Декорација за Дом

Две нови слики на платно купени од Грција. Одлични декорации за дом и...


70 €
или предлог цена
21 сеп 20:242 shushtiklici

na belo platno so siten vez plava boja dimenzija 39x39 cm


400 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:57Vezeno milje so 4 shushtiklici

miljeto e vezeno so kvaliteten konec cigla boja dimenziite na miljet...


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:56Prodavam gobleni

-brvnara pokraj reka(vodenica) vnatr.dimenz, 53,5x39...so ramka 73x5...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

13 авг 12:17РЕТРО-СТИЛСКА ЗАКАЧАЛКА СО ВЕЗЕНА СЛИКА НА СВИЛА

Vintage... - Ретка, можеби уникатна, ретро стилска закачалка... Перио...


2.300 МКД
или предлог цена
28 мај 12:02БРОНЗЕНИ - СТИЛСКИ VINTAGE & RETRO НОГАРКИ

- Vintage & Retro- стилски ногарки - Продавам 8 стилски , многу ста...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

21 мај 13:44!!! LUX DEKOR !!! Dekorativen kamen

Bidete Razlicni so LUX DEKOR Izlozben Salon za Dekorativen Kamen za ...


20 €
или предлог цена
15 мар 00:04Ukrasna traka so svetlecki diodi.

Ukrasna traka so svetlecki diodi.Dolzina 1.5 metri.Raboti na baterii.


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

12 мар 11:02AMFORI.AMFORA,KUP.

visina 90 sirina 38 materijal keramika pecena glina RACNA IZRABO...


3.000 МКД
или предлог цена
27 фев 14:40Majak saat so kristali - Made in USSR

Prodavam retro saat so postolje Majak so 11 kristali proizveden vo US...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Часовници

22 фев 12:56Ukrasni stomni.

Ukrasni stomni umetnicki dekorirani.ednata e ostetena na vrvot.600 i ...


300 МКД
или предлог цена
10 јан 17:21SLIKI NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS

Se prodavaar SLIKI NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS SE PRODAVAAT SLIKI . ...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

28 дек 14:50Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам